Menu

San Jose Earthquakes vs St Louis City

PayPal Park, San Jose21. septembra 2025 o 04:30
Rozhodca: Sergii Demianchuk

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
St. Louis City
Výkop
C. Arango

Penalty

31′
Polčas
46′
C. PompeuM. Joyner
B. R. Wilson ValdezJ. Martinez
63′
M. KayeB. Kikanovic
63′
78′
B. McSorleyT. Totland
Vitor CostaJ. Ricketts
79′
P. JuddB. Leroux
79′
79′
Joao KlaussS. Becher
82′
C. DurkinS. Antwi
88′
M. HartelA. Morales
C. EspinozaJ. Skahan
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal7
7Shots off Goal3
21Total Shots16
4Blocked Shots6
16Shots insidebox12
5Shots outsidebox4
16Fouls13
11Corner Kicks3
0Offsides2
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves9
433Total passes340
359Passes accurate262
83%Passes %77%
3.30expected_goals1.96
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 6.99, v porovnaní s 6.88 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je Daniel (7.28), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Judd (8G). U St. Louis City je to 7 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u San Jose Earthquakes a 82% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 11 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 28.1 (najmladší: D. Munie (25), najstarší: D. Romney (32)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 27.6 (najmladší: B. McSorley (23), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes3-4-34-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
42Daniel5Munie4Valdez12Romney10Espinoza37Vieira14Kaye94Costa9Arango19Judd11Bouda1Burki6Wallem22Hiebert32Baumgar.2Padelfo.8Durkin10Lowen80McSorley17Hartel12Pompeu9Klauss

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: David Critchley

San Jose EarthquakesSila pozíciíSt. Louis City
6.99
Ø Hodnotenie
6.88
7.28Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (3 v 4)6.61
3G 1A1G 0A
6.81Záložník (4 v 5)6.95
0G 0A6G 1A
7.03Útočník (3 v 1)
13G 3A0G 0A
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
5ObrancaD. Munie7.12G1A
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
12ObrancaD. Romney6.91G
10ZáložníkC. Espinoza
37ZáložníkR. Vieira6.7
14ZáložníkM. Kaye
94ZáložníkVitor Costa6.9
9ÚtočníkC. Arango
19ÚtočníkP. Judd7.28G2A
11ÚtočníkO. Bouda6.95G1A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
22ObrancaK. Hiebert
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
2ObrancaD. Padelford
8ZáložníkC. Durkin7.01G
10ZáložníkE. Lowen7.01G
80ZáložníkB. McSorley6.51G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

St. Louis City zdolal San Jose Earthquakes 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: B. McSorley 10′, M. Hartel 19′, C. Arango 31′ (pen.), B. McSorley 45′. Boli udelené 4 žlté karty. San Jose Earthquakes mal 57% držanie lopty, St. Louis City mal 43%. San Jose Earthquakes mal 21 striel (10 na bránu), St. Louis City mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 3.30 — St. Louis City 1.96. San Jose Earthquakes urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 5.

Rivalita od 2023

San Jose Earthquakes vs St. Louis City vzájomné výsledky

7 stretnutí
San Jose Earthquakes
2
výhier
Remízy
0
St. Louis City
5
výhier
Góly spolu
22 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
6/7 · 86%

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026