Menu

Charlotte vs Cf Montreal

Bank of America Stadium, Charlotte28. septembra 2025 o 01:30
Domáci

Charlotte

14
Rozhodca: Ricardo Montero

Udalosti zápasu

Charlotte
CF Montreal
Výkop
10′
Card upgrade19′
VAR
D. DianiA. Privett
22′
Polčas
46′
Y. GubogloL. Petrasso
53′
F. Herbers

asistencia: L. Petrasso

60′
O. EscobarS. Piette
60′
F. HerbersIvan Jaime
J. Marshall-RuttyB. Tuiloma
66′
K. A. Calderon VargasL. Abada
66′
84′
B. HidalgoD. Bugaj
86′
D. Sealy

asistencia: Ivan Jaime

B. BronicoN. Petkovic
87′
I. ToklomatiA. Goodwin
87′
Tim Ream90+7′
90+1′
M. LongstaffB. Duke
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal9
1Shots off Goal5
6Total Shots17
4Blocked Shots3
3Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
9Fouls18
1Corner Kicks7
1Offsides2
41%Ball Possession59%
4Yellow Cards1
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
392Total passes550
310Passes accurate494
79%Passes %90%
0.74expected_goals2.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Charlotte je 6.94, v porovnaní s 6.66 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Charlotte je A. Westwood (7.47), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Charlotte prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s I. Toklomati (4G). U CF Montreal je to 9 gólov a 7 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Charlotte nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.40. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Charlotte nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Charlotte nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Charlotte a 73% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Charlotte nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 11 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Charlotte je 30.3 (najmladší: I. Toklomati (21), najstarší: T. Ream (38)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 23.3 (najmladší: Y. Guboglo (18), najstarší: F. Herbers (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Charlotte majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Charlotte4-4-24-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
1Kahlina2Marshal.29Malanda3Ream14Byrne18Vargas8Westwood28Diani10Zaha13Bronico17Tokloma.31Gillier19Hidalgo5Craig2Neal39Guboglo8Longsta.22Loturi25Sealy29Escobar21Herbers9Owusu

Náhradníci

Tréner: Dean Smith

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

CharlotteSila pozíciíCF Montreal
6.94
Ø Hodnotenie
6.66
7.45Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.40
0G 1A0G 0A
7.00Záložník (4 v 5)6.78
5G 4A3G 2A
6.72Útočník (2 v 1)7.14
4G 1A6G 5A
Charlotte4-4-2
1BrankárK. Kahlina7.5
2ObrancaJ. Marshall-Rutty
29ObrancaA. Malanda
3ObrancaT. Ream7.01A
14ObrancaN. Byrne6.5
18ZáložníkK. A. Calderon Vargas6.82G1A
8ZáložníkA. Westwood7.51G1A
28ZáložníkD. Diani6.71A
10ZáložníkW. Zaha7.02G1A
13ÚtočníkB. Bronico6.7
17ÚtočníkI. Toklomati6.84G1A
CF Montreal4-2-3-1
31BrankárT. Gillier6.8
19ObrancaB. Hidalgo6.2
5ObrancaB. Craig6.6
2ObrancaJ. Neal6.6
39ObrancaY. Guboglo6.2
8ZáložníkM. Longstaff7.12G1A
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ZáložníkD. Sealy
29ZáložníkO. Escobar6.5
21ZáložníkF. Herbers6.8
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

CF Montreal zdolal Charlotte 4:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: W. Zaha 10′, D. Sealy 41′, F. Herbers 53′, D. Sealy 86′, P. Owusu 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, Bola udelená 1 červená karta. Charlotte mal 41% držanie lopty, CF Montreal mal 59%. Charlotte mal 6 striel (1 na bránu), CF Montreal mal 17 (9 na bránu). Očakávané góly: Charlotte 0.74 — CF Montreal 2.57. Charlotte urobil 5 striedaní, CF Montreal urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Adilson Malanda 19′).

Rivalita od 2022

Charlotte vs CF Montreal vzájomné výsledky

7 stretnutí
Charlotte
2
výhier
Remízy
1
CF Montreal
4
výhier
Góly spolu
13 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Charlotte

LDLLLL

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026