Menu

Nashville Sc vs Houston Dynamo

Geodis Park, Nashville28. septembra 2025 o 02:30
31
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

Nashville SC
Houston Dynamo
Výkop
15′
O. LingrF. Awodesu
Polčas
P. YazbekB. Acosta
57′
A. NajarJ. Bauer
57′
69′
Junior UrsoA. Bassi
69′
E. PonceD. Holmes
S. SurridgeT. Bunbury
77′
H. MukhtarT. Boyd
77′
84′
E. BartlowSergio Santos
84′
ArturS. Kowalczyk
J. ShaffelburgW. Zimmerman
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
8Shots off Goal4
18Total Shots8
3Blocked Shots0
14Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
18Fouls9
5Corner Kicks3
1Offsides0
67%Ball Possession33%
2Yellow Cards0
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves4
646Total passes317
596Passes accurate275
92%Passes %87%
2.33expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 7.09, v porovnaní s 6.77 u Houston Dynamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je S. Surridge (7.46), u Houston Dynamo je to J. McGlynn (7.49).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Surridge (9G). U Houston Dynamo je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Ennali (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Houston Dynamo má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Houston Dynamo s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 1 u Houston Dynamo s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Nashville SC a 83% u Houston Dynamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Houston Dynamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 29.4 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo Houston Dynamo má priemer 27.3 (najmladší: J. McGlynn (22), najstarší: E. Sviatchenko (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Houston Dynamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-4-1-14-2-3-1Houston Dynamo
GKDEFMIDFWD
1Willis31Najar4Palacios5Maher2Lovitz14Shaffel.20Tagseth8Yazbek19Muyl10Mukhtar9Surridge31Bond25Dorsey28Sviatch.4Bartlow36Andrade6Artur30Urso21McGlynn9Lingr11Ennali10Ponce

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: Juan Francisco Guerra Piñero

Nashville SCSila pozíciíHouston Dynamo
7.09
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.88
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (4 v 4)6.54
0G 3A2G 0A
6.95Záložník (4 v 5)6.96
2G 3A5G 5A
7.24Útočník (2 v 1)6.35
12G 4A0G 0A
Nashville SC4-4-1-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
14ZáložníkJ. Shaffelburg
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
Houston Dynamo4-2-3-1
31BrankárJ. Bond6.9
25ObrancaG. Dorsey
28ObrancaE. Sviatchenko6.51G
4ObrancaE. Bartlow
36ObrancaFelipe Andrade6.51G
6ZáložníkArtur6.7
30ZáložníkJunior Urso
21ZáložníkJ. McGlynn7.52G2A
9ZáložníkO. Lingr6.71A
11ZáložníkL. Ennali7.03G2A
10ÚtočníkE. Ponce6.3

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal Houston Dynamo 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: H. Mukhtar 2′, Junior Urso 40′, S. Surridge 48′, A. Najar 50′. Boli udelené 2 žlté karty, Bola udelená 1 červená karta. Nashville SC mal 67% držanie lopty, Houston Dynamo mal 33%. Nashville SC mal 18 striel (7 na bránu), Houston Dynamo mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 2.33 — Houston Dynamo 0.65. Nashville SC urobil 5 striedaní, Houston Dynamo urobil 5.

Rivalita od 2020

Nashville SC vs Houston Dynamo vzájomné výsledky

4 stretnutí
Nashville SC
1
výhier
Remízy
1
Houston Dynamo
2
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Nashville SC

WDLDLW

Houston Dynamo

LWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026