Menu

Colorado Rapids vs Minnesota United Fc

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado28. septembra 2025 o 03:30

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
Minnesota United FC
Výkop
Polčas
46′
A. MarkanichJ. Rosales
46′
J. GresselD. Fitz
J. AtencioO. Larraz
66′
C. HarrisD. Yapi
73′
C. RonanT. Ku-DiPietro
73′
Rafael SantosS. Vines
84′
84′
W. TrappH. Dotson
84′
R. LodM. Dieng
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
5Shots off Goal6
14Total Shots13
1Blocked Shots4
6Shots insidebox8
8Shots outsidebox5
6Fouls9
5Corner Kicks4
1Offsides2
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
492Total passes348
423Passes accurate293
86%Passes %84%
1.27expected_goals0.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.87, v porovnaní s 6.84 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je Rafael Navarro (7.23), u Minnesota United FC je to J. Pereyra (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Rafael Navarro (7G). U Minnesota United FC je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Markanich (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Minnesota United FC s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u Minnesota United FC s priemerom 6.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Colorado Rapids a 85% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 26.3 (najmladší: P. Aaronson (22), najstarší: Z. Steffen (30)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 27.9 (najmladší: N. Triantis (22), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids4-2-3-15-4-1Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
1Steffen4Cannon5Maxso6Holding30Santos20Ronan12Atencio14Harris10Aaronson23Bassett9Navarro97St.Clair24Gressel28Diaz15Boxall23Duggan13Markani.17Lod25Triantis20Trapp26Pereyra21Hlongwa.

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

Colorado RapidsSila pozíciíMinnesota United FC
6.87
Ø Hodnotenie
6.84
6.89Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 5)6.79
0G 0A5G 2A
6.87Záložník (5 v 4)7.05
5G 1A2G 5A
7.23Útočník (1 v 1)6.43
7G 3A0G 0A
Colorado Rapids4-2-3-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaR. Holding6.8
30ObrancaRafael Santos
20ZáložníkC. Ronan6.81G
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
14ZáložníkC. Harris
10ZáložníkP. Aaronson7.13G1A
23ZáložníkC. Bassett
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
Minnesota United FC5-4-1
97BrankárD. St.Clair
24ObrancaJ. Gressel6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
23ObrancaM. Duggan6.71G
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
17ZáložníkR. Lod
25ZáložníkN. Triantis7.01G1A
20ZáložníkW. Trapp6.7
26ZáložníkJ. Pereyra7.41G4A
21ÚtočníkB. Hlongwane6.4

Prehľad zápasu

Colorado Rapids a Minnesota United FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Rafael Santos 45′, N. Triantis 65′. Boli udelené 2 žlté karty. Colorado Rapids mal 59% držanie lopty, Minnesota United FC mal 41%. Colorado Rapids mal 14 striel (8 na bránu), Minnesota United FC mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 1.27 — Minnesota United FC 0.70. Colorado Rapids urobil 4 striedaní, Minnesota United FC urobil 4.

Rivalita od 2017

Colorado Rapids vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

21 stretnutí
Colorado Rapids
9
výhier
Remízy
3
Minnesota United FC
9
výhier
Góly spolu
68 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
12/21 · 57%
Nad 2,5
15/21 · 71%

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026