Menu

Philadelphia Union vs New York City Fc

Subaru Park, Chester5. októbra 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
New York City FC
Výkop
M. Uhre

asistencia: J. Lukic

40′
Polčas
46′
K. O'TooleA. O'Neill
M. UhreT. Baribo
58′
59′
T. GrayM. Ilenic
59′
A. MartinezA. Ojeda
B. DamianiJ. Bueno
73′
78′
H. WolfJ. Fernandez
M. IloskiO. Mbaizo
81′
I. VassilevA. Bedoya
81′
87′
M. MoralezM. Carrizo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
7Shots off Goal3
15Total Shots7
3Blocked Shots2
10Shots insidebox4
5Shots outsidebox3
9Fouls14
10Corner Kicks5
2Offsides2
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
322Total passes504
244Passes accurate415
76%Passes %82%
0.90expected_goals0.52
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.78, v porovnaní s 7.04 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je A. Blake (6.93), u New York City FC je to N. Mercau (8.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U New York City FC je to 15 gólov a 10 asistencií s lídrom N. Mercau (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u New York City FC s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 1 u New York City FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Philadelphia Union a 84% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 9 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 25.1 (najmladší: O. Makhanya (21), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 27.4 (najmladší: T. Gray (23), najstarší: M. Moralez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 10 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-24-2-3-1New York City FC
GKDEFMIDFWD
18Blake26Harriel5Glesnes29Makhanya27Wagner19Vassilev21Jacques4Lukic32Iloski20Damiani7Uhre49Freese24Gray13Martins34Gustavo22O'Toole80Haak8Perea7Mercau10Moralez17Wolf16Martinez

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Philadelphia UnionSila pozíciíNew York City FC
6.78
Ø Hodnotenie
7.04
6.93Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.80
1G 0A1G 1A
6.78Záložník (4 v 5)7.30
5G 2A14G 9A
6.58Útočník (2 v 1)
0G 0A0G 0A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
26ObrancaN. Harriel6.91G
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
32ZáložníkM. Iloski6.72G1A
20ÚtočníkB. Damiani6.6
7ÚtočníkM. Uhre
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
34ObrancaRaul Gustavo6.9
22ObrancaK. O'Toole6.4
80ZáložníkJ. Haak
8ZáložníkA. Perea7.1
7ZáložníkN. Mercau8.18G2A
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal New York City FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Uhre 40′. Boli udelené 4 žlté karty. Philadelphia Union mal 39% držanie lopty, New York City FC mal 61%. Philadelphia Union mal 15 striel (5 na bránu), New York City FC mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 0.90 — New York City FC 0.52. Philadelphia Union urobil 4 striedaní, New York City FC urobil 5.

Rivalita od 2015

Philadelphia Union vs New York City FC vzájomné výsledky

28 stretnutí
Philadelphia Union
12
výhier
Remízy
2
New York City FC
14
výhier
Góly spolu
82 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
19/28 · 68%
Nad 2,5
17/28 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2024

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026