Menu

Austin vs St Louis City

Q2 Stadium, Austin5. októbra 2025 o 02:30
Domáci

Austin

13
Rozhodca: Ricardo Fierro

Udalosti zápasu

Austin
St. Louis City
Výkop
28′
M. Hartel

asistencia: A. Morales

O. Svatok

asistencia: O. Wolff

36′
Polčas
M. DeslerZ. Kolmanic
56′
B. SabovicD. Rubio
56′
64′
S. JeongM. Joyner
64′
C. PompeuB. McSorley
I. SanchezC. Fodrey
69′
O. BukariR. Taylor
78′
O. WolffN. Dubersarsky
78′
78′
Joao KlaussS. Becher
90+1′
C. DurkinT. Ostrak
90′
S. Becher

asistencia: A. Morales

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal8
4Shots off Goal10
15Total Shots23
9Blocked Shots5
7Shots insidebox17
8Shots outsidebox6
14Fouls8
5Corner Kicks5
1Offsides2
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
490Total passes382
423Passes accurate321
86%Passes %84%
0.98expected_goals2.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Austin je 6.78, v porovnaní s 6.86 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Austin je B. Stuver (7.44), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Austin prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Uzuni (5G). U St. Louis City je to 5 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Austin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Austin nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Austin nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Austin a 82% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Austin nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 7 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Austin je 29.4 (najmladší: O. Wolff (21), najstarší: I. Sanchez (35)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 26.3 (najmladší: F. Fall (21), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Austin majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Austin4-3-34-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
1Stuver3Desler5Svatok4Hines-I.17Gallagh.8Pereira6Sanchez14Sabovic11Bukari10Uzuni33Wolff1Burki14Totland5Kessler95Fall6Wallem8Durkin27Morales77Jeong17Hartel12Pompeu9Klauss

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

Náhradníci

Tréner: David Critchley

AustinSila pozíciíSt. Louis City
6.78
Ø Hodnotenie
6.86
7.44Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.57
1G 1A0G 0A
6.68Záložník (3 v 5)7.03
0G 1A5G 1A
6.67Útočník (3 v 1)
5G 0A0G 0A
Austin4-3-3
1BrankárB. Stuver7.4
3ObrancaM. Desler6.8
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
17ObrancaJ. Gallagher6.41A
8ZáložníkD. Pereira6.91A
6ZáložníkI. Sanchez6.7
14ZáložníkB. Sabovic6.4
11ÚtočníkO. Bukari
10ÚtočníkM. Uzuni6.95G
33ÚtočníkO. Wolff6.4
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
14ObrancaT. Totland6.6
5ObrancaH. Kessler
95ObrancaF. Fall6.6
6ObrancaC. Wallem6.5
8ZáložníkC. Durkin7.01G
27ZáložníkA. Morales
77ZáložníkS. Jeong6.91G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

St. Louis City zdolal Austin 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Hartel 28′, O. Svatok 36′, M. Hartel 45′, S. Becher 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Austin mal 56% držanie lopty, St. Louis City mal 44%. Austin mal 15 striel (2 na bránu), St. Louis City mal 23 (8 na bránu). Očakávané góly: Austin 0.98 — St. Louis City 2.70. Austin urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 4.

Rivalita od 2023

Austin vs St. Louis City vzájomné výsledky

7 stretnutí
Austin
2
výhier
Remízy
1
St. Louis City
4
výhier
Góly spolu
23 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Austin

LDWWLD

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026