Menu

Chicago Fire vs Toronto Fc

Soldier Field, Chicago5. októbra 2025 o 02:30
22
Rozhodca: Tim Ford

Udalosti zápasu

Chicago Fire
Toronto FC
Výkop
27′
J. Elliott

Own Goal

Polčas
B. GutierrezJ. Bamba
46′
S. OregelD. D'Avilla
46′
S. RogersJ. Dean
61′
M. PinedaR. Kouame
61′
64′
D. EtienneL. Stefanovic
70′
J. CifuentesM. Dominguez
J. Elliott

asistencia: P. Zinckernagel

71′
H. CuypersT. Barlow
81′
83′
D. KerrT. Corbeanu
VAR
86′Penalty cancelled
J. Elliott

asistencia: P. Zinckernagel

89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
2Shots off Goal0
12Total Shots9
4Blocked Shots3
4Shots insidebox6
8Shots outsidebox3
14Fouls9
8Corner Kicks9
0Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
498Total passes395
436Passes accurate344
88%Passes %87%
0.75expected_goals1.20
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Fire je 6.94, v porovnaní s 6.78 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Fire je H. Cuypers (7.83), u Toronto FC je to D. Mihailovic (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Fire prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 7 asistenciami, na čele s H. Cuypers (11G). U Toronto FC je to 7 gólov a 10 asistencií s lídrom K. Franklin (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Fire nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Toronto FC má 4 obrancov s priemerom 6.59. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Fire nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Fire nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.83, v porovnaní s 2 u Toronto FC s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Chicago Fire a 80% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Fire nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Fire je 26.8 (najmladší: S. Oregel (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 26.4 (najmladší: K. Franklin (22), najstarší: J. Osorio (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Fire majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 8 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Fire5-4-14-3-1-2Toronto FC
GKDEFMIDFWD
1Brady7Haile-S.5Rogers16Waterman3Elliott15Gutman11Zincker.35Oregel22Pineda17Gutierr.9Cuypers1Johnson19Franklin17Rosted6Thompson22Laryea8Cifuent.14Coello21Osorio10Mihailo.11Etienne29Kerr

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Chicago FireSila pozíciíToronto FC
6.94
Ø Hodnotenie
6.78
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (5 v 4)6.59
2G 4A4G 3A
6.98Záložník (4 v 4)7.00
4G 3A2G 7A
7.83Útočník (1 v 2)6.63
11G 0A1G 0A
Chicago Fire5-4-1
1BrankárC. Brady7.0
7ObrancaM. Haile-Selassie7.02G1A
5ObrancaS. Rogers6.3
16ObrancaJ. Waterman6.7
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
11ZáložníkP. Zinckernagel7.54G3A
35ZáložníkS. Oregel6.7
22ZáložníkM. Pineda6.8
17ZáložníkB. Gutierrez
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
Toronto FC4-3-1-2
1BrankárS. Johnson
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
17ObrancaS. Rosted
6ObrancaK. Thompson6.5
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
8ZáložníkJ. Cifuentes7.01G1A
14ZáložníkA. Coello6.92A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
10ZáložníkD. Mihailovic7.11G2A
11ÚtočníkD. Etienne6.61G
29ÚtočníkD. Kerr6.6

Prehľad zápasu

Chicago Fire a Toronto FC remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Elliott 27′ (o.g.), J. Elliott 71′, J. Elliott 89′, D. Mihailovic 90′. Boli udelené 4 žlté karty. Chicago Fire mal 56% držanie lopty, Toronto FC mal 44%. Chicago Fire mal 12 striel (6 na bránu), Toronto FC mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: Chicago Fire 0.75 — Toronto FC 1.20. Chicago Fire urobil 5 striedaní, Toronto FC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Theo Corbeanu 86′).

Rivalita od 2012

Chicago Fire vs Toronto FC vzájomné výsledky

30 stretnutí
Chicago Fire
10
výhier
Remízy
9
Toronto FC
11
výhier
Góly spolu
94 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
23/30 · 77%
Nad 2,5
20/30 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2024

Aktuálna forma

Chicago Fire

WLLLWD

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026