Menu

Vancouver Whitecaps vs San Jose Earthquakes

BC Place, Vancouver6. októbra 2025 o 00:00

Udalosti zápasu

Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
Výkop
R. Elloumi

asistencia: S. Berhalter

39′
Polčas
46′
I. HarkesN. Buck
T. Muller

asistencia: A. Ahmed

57′
66′
B. KikanovicP. Judd
66′
M. FlorianiD. Romney
66′
O. BoudaJ. Ricketts
R. ElloumiD. Rios
72′
A. CubasJ. Badwal
72′
S. Berhalter

asistencia: J. Badwal

74′
A. AhmedR. Gauld
78′
J. NelsonK. G. Cabrera Nakamura
78′
79′
R. VieiraB. Leroux
E. OcampoG. Bovalina
86′
S. Berhalter

asistencia: T. Muller

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
4Shots off Goal0
18Total Shots7
4Blocked Shots3
10Shots insidebox4
8Shots outsidebox3
19Fouls15
5Corner Kicks7
0Offsides4
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
480Total passes302
408Passes accurate229
85%Passes %76%
2.49expected_goals0.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vancouver Whitecaps je 7.18, v porovnaní s 7.02 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vancouver Whitecaps je S. Berhalter (7.84), u San Jose Earthquakes je to Daniel (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vancouver Whitecaps prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 9 asistenciami, na čele s S. Berhalter (4G). U San Jose Earthquakes je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom O. Bouda (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vancouver Whitecaps nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 3 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vancouver Whitecaps nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.49, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vancouver Whitecaps nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 3 u San Jose Earthquakes s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Vancouver Whitecaps a 84% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vancouver Whitecaps nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 11 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vancouver Whitecaps je 25.2 (najmladší: R. Elloumi (18), najstarší: T. Muller (36)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 25.9 (najmladší: M. Floriani (22), najstarší: Daniel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vancouver Whitecaps majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vancouver Whitecaps4-2-3-13-4-3San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
1Takaoka18Ocampo2Laborda6Priso-M.28Johnson16Berhalt.20Cubas7Nelson13Muller22Ahmed75Elloumi42Daniel25Floriani5Munie18Roberts28Kikanov.37Vieira6Harkes11Bouda10Espinoza17Martinez9Arango

Náhradníci

Tréner: Jesper Ingemann Sørensen

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Vancouver WhitecapsSila pozíciíSan Jose Earthquakes
7.18
Ø Hodnotenie
7.02
7.05Brankár (1 v 1)7.28
0G 1A0G 0A
7.14Obranca (4 v 3)7.12
4G 2A2G 1A
7.49Záložník (5 v 4)6.88
8G 6A5G 1A
6.52Útočník (1 v 3)
0G 0A0G 0A
Vancouver Whitecaps4-2-3-1
1BrankárY. Takaoka7.01A
18ObrancaE. Ocampo7.01G
2ObrancaM. Laborda7.13G2A
6ObrancaR. Priso-Mbongue7.3
28ObrancaT. Johnson7.1
16ZáložníkS. Berhalter7.84G4A
20ZáložníkA. Cubas7.21A
7ZáložníkJ. Nelson
13ZáložníkT. Muller7.44G1A
22ZáložníkA. Ahmed
75ÚtočníkR. Elloumi6.5
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
25ObrancaM. Floriani7.2
5ObrancaD. Munie7.12G1A
18ObrancaR. Roberts7.1
28ZáložníkB. Kikanovic7.1
37ZáložníkR. Vieira6.7
6ZáložníkI. Harkes6.8
11ZáložníkO. Bouda6.95G1A
10ÚtočníkC. Espinoza
17ÚtočníkJ. Martinez
9ÚtočníkC. Arango

Prehľad zápasu

Vancouver Whitecaps zdolal San Jose Earthquakes 4:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: R. Elloumi 39′, T. Muller 57′, S. Berhalter 74′, B. Leroux 89′, S. Berhalter 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Vancouver Whitecaps mal 61% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 39%. Vancouver Whitecaps mal 18 striel (10 na bránu), San Jose Earthquakes mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Vancouver Whitecaps 2.49 — San Jose Earthquakes 0.51. Vancouver Whitecaps urobil 5 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 5.

Rivalita od 2016

Vancouver Whitecaps vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

26 stretnutí
Vancouver Whitecaps
7
výhier
Remízy
8
San Jose Earthquakes
11
výhier
Góly spolu
77 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
15/26 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2020

Aktuálna forma

Vancouver Whitecaps

WDDWWW

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026