Menu

New England Revolution vs Chicago Fire

Gillette Stadium, Foxborough19. októbra 2025 o 00:00

Udalosti zápasu

New England Revolution
Chicago Fire
Výkop
Polčas
46′
S. RogersS. Oregel
46′
R. KouameB. Gutierrez
58′
J. BambaM. Haile-Selassie
L. CampanaT. Chancalay
61′
J. YueillA. Farrell
71′
81′
J. DeanJ. Reynolds
I. FeingoldB. Bye
86′
M. FofanaL. Langoni
86′
90+12′Jack Elliott
D. Turgeman

asistencia: C. Gil

90′
90′
D. Turgeman

Own Goal

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
4Shots off Goal7
7Total Shots17
1Blocked Shots5
6Shots insidebox11
1Shots outsidebox6
7Fouls17
2Corner Kicks5
1Offsides0
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
389Total passes577
312Passes accurate493
80%Passes %85%
0.65expected_goals1.44
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New England Revolution je 6.96, v porovnaní s 6.95 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New England Revolution je M. Turner (7.79), u Chicago Fire je to H. Cuypers (7.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New England Revolution prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s C. Gil (4G). U Chicago Fire je to 17 gólov a 8 asistencií s lídrom H. Cuypers (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New England Revolution nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Chicago Fire má 3 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New England Revolution nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Chicago Fire s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New England Revolution nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 3 u Chicago Fire s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u New England Revolution a 82% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New England Revolution nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New England Revolution je 26.5 (najmladší: I. Feingold (21), najstarší: C. Gil (33)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 27.3 (najmladší: C. Brady (21), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New England Revolution majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 8 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New England Revolution3-5-23-4-3Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
30Turner5Hughes2Fofana4Beason12Feingold10Gil14Yueill80Yusuf23Sands9Campana11Turgeman1Brady5Rogers16Waterman3Elliott24Dean6Kouame42D'Avilla15Gutman11Zincker.9Cuypers19Bamba

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

New England RevolutionSila pozíciíChicago Fire
6.96
Ø Hodnotenie
6.95
7.79Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (3 v 3)6.63
1G 0A0G 1A
6.98Záložník (5 v 4)6.70
8G 3A0G 2A
6.96Útočník (2 v 3)7.50
3G 3A17G 5A
New England Revolution3-5-2
30BrankárM. Turner7.8
5ObrancaK. Hughes5.9
2ObrancaM. Fofana7.31G
4ObrancaT. Beason6.7
12ZáložníkI. Feingold6.91G
10ZáložníkC. Gil7.64G3A
14ZáložníkJ. Yueill6.5
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
23ZáložníkW. Sands6.71G
9ÚtočníkL. Campana7.01G
11ÚtočníkD. Turgeman6.92G3A
Chicago Fire3-4-3
1BrankárC. Brady7.0
5ObrancaS. Rogers6.3
16ObrancaJ. Waterman6.7
3ObrancaJ. Elliott6.91A
24ZáložníkJ. Dean6.6
6ZáložníkR. Kouame
42ZáložníkD. D'Avilla6.7
15ZáložníkA. Gutman6.82A
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A

Prehľad zápasu

New England Revolution a Chicago Fire remizovali 2:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: A. Yusuf 1′, P. Zinckernagel 82′, D. Turgeman 90′, D. Turgeman 90′ (o.g.). Boli udelené 3 žlté karty. New England Revolution mal 41% držanie lopty, Chicago Fire mal 59%. New England Revolution mal 7 striel (2 na bránu), Chicago Fire mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: New England Revolution 0.65 — Chicago Fire 1.44. New England Revolution urobil 4 striedaní, Chicago Fire urobil 4.

Rivalita od 2012

New England Revolution vs Chicago Fire vzájomné výsledky

36 stretnutí
New England Revolution
13
výhier
Remízy
12
Chicago Fire
11
výhier
Góly spolu
107 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
24/36 · 67%
Nad 2,5
21/36 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2023

Aktuálna forma

New England Revolution

LWWLDW

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026