Menu

Philadelphia Union vs New York City Fc

Subaru Park, Chester24. novembra 2025 o 01:45
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
New York City FC
Výkop
Polčas
T. BariboM. Uhre
60′
J. LukicF. Westfield
60′
A. BlakeA. Rick
60′
I. VassilevJ. Bueno
69′
78′
H. WolfM. Ilenic
D. Jean JacquesC. Sullivan
83′
87′
M. MoralezS. Tanasijevic
90+4′
N. MercauJ. Fernandez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
9Shots off Goal1
18Total Shots5
4Blocked Shots0
12Shots insidebox3
6Shots outsidebox2
18Fouls9
8Corner Kicks3
1Offsides3
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
396Total passes419
290Passes accurate307
73%Passes %73%
2.04expected_goals1.00
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.78, v porovnaní s 6.98 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je A. Blake (6.93), u New York City FC je to N. Mercau (8.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Iloski (2G). U New York City FC je to 18 gólov a 13 asistencií s lídrom N. Mercau (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 4 u New York City FC s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 2 u New York City FC s priemerom 7.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Philadelphia Union a 84% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 9 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 25.1 (najmladší: O. Makhanya (21), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 26.1 (najmladší: J. Shore (18), najstarší: M. Moralez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 11 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-24-4-2New York City FC
GKDEFMIDFWD
18Blake26Harriel5Glesnes29Makhanya27Wagner32Iloski21Jacques4Lukic19Vassilev9Baribo20Damiani49Freese24Gray13Martins80Haak34Gustavo26Ojeda32Shore22O'Toole17Wolf7Mercau10Moralez

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Philadelphia UnionSila pozíciíNew York City FC
6.78
Ø Hodnotenie
6.98
6.93Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.94
1G 0A1G 1A
6.78Záložník (4 v 4)6.75
5G 2A8G 4A
6.58Útočník (2 v 2)7.53
0G 0A9G 8A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
26ObrancaN. Harriel6.91G
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
32ZáložníkM. Iloski6.72G1A
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
9ÚtočníkT. Baribo
20ÚtočníkB. Damiani6.6
New York City FC4-4-2
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
34ObrancaRaul Gustavo6.9
26ZáložníkA. Ojeda7.03G3A
32ZáložníkJ. Shore6.6
22ZáložníkK. O'Toole6.4
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
7ÚtočníkN. Mercau8.18G2A
10ÚtočníkM. Moralez7.01G6A

Prehľad zápasu

New York City FC zdolal Philadelphia Union 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Moralez 27′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Philadelphia Union mal 50% držanie lopty, New York City FC mal 50%. Philadelphia Union mal 18 striel (5 na bránu), New York City FC mal 5 (4 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 2.04 — New York City FC 1.00. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, New York City FC urobil 3.

Rivalita od 2015

Philadelphia Union vs New York City FC vzájomné výsledky

28 stretnutí
Philadelphia Union
13
výhier
Remízy
2
New York City FC
13
výhier
Góly spolu
82 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
19/28 · 68%
Nad 2,5
17/28 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2024

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026