Menu

Utah Royals W vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

America First Field, Sandy4. mája 2025 o 04:00

Udalosti zápasu

Utah Royals W
North Carolina Courage W
Výkop
43′
K. Del Fava

Own Goal

Polčas
C. KizerM. Tanaka
46′
N. RabanoM. Pogarch
46′
D. FoedererM. Cluff
64′
64′
S. KoyamaJ. Shaw
K. ReamI. Dorsey
65′
75′
A. SanchezH. Betfort
76′
F. RauchT. Lussi
B. MozingoA. Guzman
78′
VAR
85′Penalty confirmed
87′
M. MatsukuboB. A. Pinto
87′
R. JacksonD. Weatherholt
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
5Shots off Goal8
9Total Shots16
3Blocked Shots2
5Shots insidebox10
4Shots outsidebox6
15Fouls7
1Corner Kicks6
1Offsides5
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
380Total passes411
317Passes accurate343
83%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Utah Royals W je 6.94, v porovnaní s 7.03 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Utah Royals W je N. Rabano (7.33), u North Carolina Courage W je to A. Sanchez (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Utah Royals W prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 1 asistenciami, na čele s —. U North Carolina Courage W je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Sanchez (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Utah Royals W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.16, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 2 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Utah Royals W nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 6 u North Carolina Courage W s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Utah Royals W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u North Carolina Courage W s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Utah Royals W a 80% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Utah Royals W nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 2 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Utah Royals W je 25.5 (najmladší: A. Tejada Jimenez (23), najstarší: C. Kizer (28)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 24.3 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: R. Williams (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Utah Royals W majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Utah Royals W4-4-23-4-3North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
1McGlynn7Thomsen8Fava5Flynn14Rabano19Ream22Foederer17Jimenez13Mozingo25Kizer9Sentnor1Murphy27Bell3Kurtz12Staude13Williams10O'Sulli.16Jackson11Rauch2Sanchez34Matsuku.20Koyama

Náhradníci

Tréner: Jimmy Coenraets

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Utah Royals WSila pozíciíNorth Carolina Courage W
6.94
Ø Hodnotenie
7.03
7.16Obranca (3 v 2)7.00
0G 0A0G 0A
6.71Záložník (7 v 6)7.01
0G 1A2G 4A
6.75Útočník (1 v 2)7.08
0G 0A5G 1A
Utah Royals W4-4-2
7ObrancaJ. Thomsen6.9
8ObrancaK. Del Fava7.3
14ObrancaN. Rabano7.3
1ZáložníkA. McGlynn
5ZáložníkL. Flynn
19ZáložníkK. Ream
22ZáložníkD. Foederer
17ZáložníkA. Tejada Jimenez6.81A
13ZáložníkB. Mozingo6.6
9ZáložníkA. Sentnor
25ÚtočníkC. Kizer6.8
North Carolina Courage W3-4-3
1BrankárC. Murphy
3ObrancaK. Kurtz
12ObrancaN. Staude7.0
27ZáložníkM. Bell7.1
13ZáložníkR. Williams7.13A
10ZáložníkD. O'Sullivan
16ZáložníkR. Jackson6.9
11ZáložníkF. Rauch6.7
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
2ÚtočníkA. Sanchez7.35G
20ÚtočníkS. Koyama6.81A

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W zdolal Utah Royals W 2:0. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: A. Sanchez 12′, K. Del Fava 43′ (o.g.). Boli udelené 2 žlté karty. Utah Royals W mal 48% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 52%. Utah Royals W mal 9 striel (1 na bránu), North Carolina Courage W mal 16 (6 na bránu). Utah Royals W urobil 5 striedaní, North Carolina Courage W urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Manaka Matsukubo 85′).

Rivalita od 2019

Utah Royals W vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

6 stretnutí
Utah Royals W
1
výhier
Remízy
2
North Carolina Courage W
3
výhier
Góly spolu
14 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
3/6 · 50%

Aktuálna forma

Utah Royals W

DWWWWW

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026