Menu

Bay Fc vs North Carolina Courage W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

PayPal Park18. októbra 2025 o 04:00

Udalosti zápasu

Bay FC
North Carolina Courage W
Výkop
3′
M. Matsukubo

asistencia: A. Sanchez

8′
M. Matsukubo

asistencia: M. Speck

P. Hocking

asistencia: A. Malonson

45′
Polčas
J. ShepherdD. Bailey
46′
K. PickettH. Bebar
46′
C. PaulsonR. Kundananji
46′
P. HockingK. Lema
46′
70′
D. WeatherholtM. Bell
70′
A. SanchezD. O'Sullivan
70′
P. LinnehanT. Lussi
74′
S. Koyama

asistencia: T. Lussi

T. HuffJ. Anderson
75′
79′
M. SpeckC. Vine
80′
M. Matsukubo
86′
S. KoyamaH. Betfort
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
6Shots off Goal2
16Total Shots16
4Blocked Shots7
11Shots insidebox13
5Shots outsidebox3
16Fouls16
5Corner Kicks2
2Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
441Total passes390
362Passes accurate317
82%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bay FC je 6.65, v porovnaní s 7.04 u North Carolina Courage W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bay FC je J. Silkowitz (7.33), u North Carolina Courage W je to N. Jacobs (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bay FC prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s T. Huff (1G). U North Carolina Courage W je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Sanchez (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bay FC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo North Carolina Courage W má 4 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bay FC nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.47, oproti 4 u North Carolina Courage W s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bay FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u North Carolina Courage W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Bay FC a 76% u North Carolina Courage W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bay FC nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 5 u North Carolina Courage W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bay FC je 24.5 (najmladší: B. Courtnall (22), najstarší: S. Collins (26)), zatiaľ čo North Carolina Courage W má priemer 24.9 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: D. Weatherholt (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bay FC majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 6 u North Carolina Courage W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bay FC4-2-3-14-3-3North Carolina Courage W
GKDEFMIDFWD
29Silkowi.3Dydasco16Collins22Courtna.20Malonson23Pickett14Shepherd17Paulson12Boade7Huff55Hocking1Murphy13Williams3Kurtz4Jacobs17Weather.2Sanchez16Jackson20Koyama15Linnehan34Matsuku.25Speck

Náhradníci

Tréner: Albertin Montoya

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Bay FCSila pozíciíNorth Carolina Courage W
6.65
Ø Hodnotenie
7.04
7.33Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (3 v 4)7.14
0G 1A1G 3A
6.47Záložník (6 v 4)7.09
1G 1A7G 2A
Útočník (1 v 2)6.53
0G 0A0G 1A
Bay FC4-2-3-1
29BrankárJ. Silkowitz7.3
3ObrancaC. Dydasco
16ObrancaS. Collins6.51A
20ObrancaA. Malonson
22ZáložníkB. Courtnall6.4
23ZáložníkK. Pickett
14ZáložníkJ. Shepherd
17ZáložníkC. Paulson
12ZáložníkT. Boade6.2
7ZáložníkT. Huff6.81G1A
55ÚtočníkP. Hocking
North Carolina Courage W4-3-3
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
4ObrancaN. Jacobs7.5
17ObrancaD. Weatherholt6.91G
2ZáložníkA. Sanchez7.35G
16ZáložníkR. Jackson6.9
20ZáložníkS. Koyama6.81A
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
15ÚtočníkP. Linnehan6.51A
25ÚtočníkM. Speck

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W zdolal Bay FC 4:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: M. Matsukubo 3′, M. Matsukubo 8′, P. Hocking 45′, S. Koyama 74′, M. Matsukubo 80′. Boli udelené 2 žlté karty. Bay FC mal 53% držanie lopty, North Carolina Courage W mal 47%. Bay FC mal 16 striel (6 na bránu), North Carolina Courage W mal 16 (7 na bránu). Bay FC urobil 5 striedaní, North Carolina Courage W urobil 5.

Rivalita od 2024

Bay FC vs North Carolina Courage W vzájomné výsledky

4 stretnutí
Bay FC
3
výhier
Remízy
1
North Carolina Courage W
0
výhier
Góly spolu
8 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Bay FC

DWLLWL

North Carolina Courage W

LLDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026