Menu

Chicago Red Stars W vs Angel City W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

SeatGeek Stadium, Bridgeview2. novembra 2025 o 23:15

Udalosti zápasu

Chicago Red Stars W
Angel City W
Výkop
23′
M. Moriya

asistencia: N. Martin

Polčas
J. Joseph

asistencia: N. Gomes

49′
Goal confirmed51′
VAR
58′
S. JonsdottirC. Press
59′
Maiara NiehuesK. Fuller
73′
R. TiernanP. Chilufya
73′
M. MoriyaJ. Endo
L. NesbethM. Hayashi
75′
N. GomesLudmila
75′
C. BiegalskiN. Kuikka
84′
J. JosephA. Cook
90+12′
90+2′
G. ThompsonA. Riley
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
3Shots off Goal4
7Total Shots9
2Blocked Shots1
5Shots insidebox8
2Shots outsidebox1
12Fouls8
2Corner Kicks2
2Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
291Total passes228
224Passes accurate176
77%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Red Stars W je 6.55, v porovnaní s 6.83 u Angel City W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Red Stars W je N. Gomes (6.77), u Angel City W je to S. Jonsdottir (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Red Stars W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s N. Gomes (1G). U Angel City W je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom S. Jonsdottir (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Red Stars W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Angel City W má 3 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Red Stars W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.42, oproti 6 u Angel City W s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Red Stars W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 1 u Angel City W s priemerom 7.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Chicago Red Stars W a 74% u Angel City W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Red Stars W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Angel City W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Red Stars W je 28.4 (najmladší: J. Joseph (23), najstarší: A. Naeher (37)), zatiaľ čo Angel City W má priemer 24.3 (najmladší: G. Thompson (19), najstarší: S. Gorden (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Red Stars W majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 7 u Angel City W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Red Stars W4-4-23-4-1-2Angel City W
GKDEFMIDFWD
1Naeher30Biegals.6Hendrich3Staab32Malham34Schlegel20Franklin13Nesbeth8Joseph18Chacon26Gomes19Anderson11Gorden30Doorsou.6Reid20Thompson14Martin7Sugita29Moriya33Tiernan32Jonsdot.12Niehues

Náhradníci

Tréner: Anders Jacobson

Náhradníci

Tréner: Alexander Straus

Chicago Red Stars WSila pozíciíAngel City W
6.55
Ø Hodnotenie
6.83
6.74Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (2 v 3)6.68
0G 0A0G 1A
6.42Záložník (6 v 6)6.74
0G 0A4G 0A
6.62Útočník (2 v 1)7.59
1G 0A3G 2A
Chicago Red Stars W4-4-2
1BrankárA. Naeher6.7
6ObrancaK. Hendrich6.7
32ObrancaT. Malham
30ZáložníkC. Biegalski
3ZáložníkS. Staab6.7
34ZáložníkA. Schlegel
20ZáložníkB. Franklin6.3
13ZáložníkL. Nesbeth6.6
8ZáložníkJ. Joseph6.2
18ÚtočníkI. Chacon6.5
26ÚtočníkN. Gomes6.81G
Angel City W3-4-1-2
19BrankárA. Anderson6.6
11ObrancaS. Gorden6.71A
30ObrancaS. Doorsoun-Khajeh
6ObrancaM. Reid
20ZáložníkG. Thompson7.22G
14ZáložníkN. Martin6.6
7ZáložníkH. Sugita
29ZáložníkM. Moriya
33ZáložníkR. Tiernan6.41G
12ZáložníkMaiara Niehues6.71G
32ÚtočníkS. Jonsdottir7.63G2A

Prehľad zápasu

Chicago Red Stars W zdolal Angel City W 2:1. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: M. Moriya 23′, J. Joseph 49′, A. Schlegel 90′. Boli udelené 2 žlté karty. Chicago Red Stars W mal 56% držanie lopty, Angel City W mal 44%. Chicago Red Stars W mal 7 striel (2 na bránu), Angel City W mal 9 (4 na bránu). Chicago Red Stars W urobil 4 striedaní, Angel City W urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Jameese Joseph 51′).

Rivalita od 2022

Chicago Red Stars W vs Angel City W vzájomné výsledky

8 stretnutí
Chicago Red Stars W
2
výhier
Remízy
2
Angel City W
4
výhier
Góly spolu
22 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

Chicago Red Stars W

LLLWLL

Angel City W

LLLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026