Menu

North Carolina Courage W vs Nj Ny Gotham Fc W

Riadny čas

NWSL Women · Sezóna 2025

WakeMed Soccer Park, Cary2. novembra 2025 o 23:15

Udalosti zápasu

North Carolina Courage W
NJ/NY Gotham FC W
Výkop
M. Speck

asistencia: P. Linnehan

14′
M. Matsukubo
16′
Polčas
J. Carter

Own Goal

52′
61′
K. DuranL. Reale
61′
J. HasboS. Cook
62′
M. FreemanBruninha
S. KoyamaA. Sanchez
70′
P. LinnehanT. Lussi
70′
M. SpeckC. Vine
70′
76′
J. CarterGabi Portilho
M. MatsukuboB. A. Pinto
82′
87′
R. Lavelle

Penalty

90′
Gabi Portilho

asistencia: K. Stengel

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal4
11Total Shots14
3Blocked Shots6
8Shots insidebox11
3Shots outsidebox3
10Fouls6
2Corner Kicks3
2Offsides3
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
373Total passes379
303Passes accurate308
81%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy North Carolina Courage W je 7.03, v porovnaní s 7.07 u NJ/NY Gotham FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč North Carolina Courage W je N. Jacobs (7.45), u NJ/NY Gotham FC W je to A. Berger (7.39).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky North Carolina Courage W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 6 asistenciami, na čele s M. Matsukubo (2G). U NJ/NY Gotham FC W je to 5 gólov a 1 asistencií s lídrom J. Shaw (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

North Carolina Courage W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo NJ/NY Gotham FC W má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

North Carolina Courage W nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u NJ/NY Gotham FC W s hodnotením 7.20. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

North Carolina Courage W nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u NJ/NY Gotham FC W s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u North Carolina Courage W a 79% u NJ/NY Gotham FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu North Carolina Courage W nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 5 u NJ/NY Gotham FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky North Carolina Courage W je 23.9 (najmladší: R. Jackson (20), najstarší: R. Williams (29)), zatiaľ čo NJ/NY Gotham FC W má priemer 28.7 (najmladší: J. Shaw (21), najstarší: A. Berger (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu North Carolina Courage W majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 7 u NJ/NY Gotham FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

North Carolina Courage W4-2-3-14-2-3-1NJ/NY Gotham FC W
GKDEFMIDFWD
1Murphy13Williams27Bell3Kurtz4Jacobs10O'Sulli.16Jackson15Linnehan20Koyama25Speck34Matsuku.30Berger19Duran6Sonnett27Carter22Freeman7Howell5Hasbo23Purce16Lavelle2Shaw28Stengel

Náhradníci

Tréner: Nathan Thackeray

Náhradníci

Tréner: Juan Carlos Amorós López

North Carolina Courage WSila pozíciíNJ/NY Gotham FC W
7.03
Ø Hodnotenie
7.07
Brankár (1 v 1)7.39
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (3 v 4)6.93
0G 3A0G 0A
6.93Záložník (7 v 5)7.20
2G 3A5G 1A
Útočník (0 v 1)6.68
0G 0A
North Carolina Courage W4-2-3-1
1BrankárC. Murphy
13ObrancaR. Williams7.13A
3ObrancaK. Kurtz
4ObrancaN. Jacobs7.5
27ZáložníkM. Bell7.1
10ZáložníkD. O'Sullivan
16ZáložníkR. Jackson6.9
15ZáložníkP. Linnehan6.51A
20ZáložníkS. Koyama6.81A
25ZáložníkM. Speck
34ZáložníkM. Matsukubo7.32G1A
NJ/NY Gotham FC W4-2-3-1
30BrankárA. Berger7.4
19ObrancaK. Duran6.7
6ObrancaE. Sonnett7.1
27ObrancaJ. Carter7.0
22ObrancaM. Freeman
7ZáložníkJ. M. Howell7.1
5ZáložníkJ. Hasbo
23ZáložníkM. Purce7.1
16ZáložníkR. Lavelle7.32G
2ZáložníkJ. Shaw7.43G1A
28ÚtočníkK. Stengel6.7

Prehľad zápasu

North Carolina Courage W zdolal NJ/NY Gotham FC W 3:2. Zápas sa hral v NWSL Women 2025. Góly strelili: M. Speck 14′, M. Matsukubo 16′, J. Carter 52′ (o.g.), R. Lavelle 87′ (pen.), Gabi Portilho 90′. North Carolina Courage W mal 50% držanie lopty, NJ/NY Gotham FC W mal 50%. North Carolina Courage W mal 11 striel (5 na bránu), NJ/NY Gotham FC W mal 14 (4 na bránu). North Carolina Courage W urobil 4 striedaní, NJ/NY Gotham FC W urobil 4.

Rivalita od 2019

North Carolina Courage W vs NJ/NY Gotham FC W vzájomné výsledky

21 stretnutí
North Carolina Courage W
8
výhier
Remízy
5
NJ/NY Gotham FC W
8
výhier
Góly spolu
52 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
8/21 · 38%
Nad 2,5
8/21 · 38%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2021

Aktuálna forma

North Carolina Courage W

LLDWDL

NJ/NY Gotham FC W

DWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026