Menu

Shelbourne vs Drogheda United

Tolka Park, Dublin7. marca 2025 o 20:45
Domáci

Shelbourne

01
Rozhodca: D. McGraith

Udalosti zápasu

Shelbourne
Drogheda United
Výkop
Polčas
J. NorrisR. Tulloch
46′
H. WoodA. Coote
61′
A. OdubekoJ. Martin
61′
69′
S. FarrellL. Heeney
E. ChapmanJ. Lunney
71′
E. CaffreyR. O'Kane
71′
73′
T. OluwaZ. Bawa
90+1′
R. BrennanC. Cronin
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
7Shots off Goal4
17Total Shots9
8Blocked Shots1
9Shots insidebox5
8Shots outsidebox4
7Fouls3
6Corner Kicks3
1Offsides1
79%Ball Possession21%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
737Total passes190
639Passes accurate107
87%Passes %56%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shelbourne je 6.93, v porovnaní s 6.68 u Drogheda United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shelbourne je H. Wood (7.24), u Drogheda United je to W. Davis (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shelbourne prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 15 asistenciami, na čele s H. Wood (9G). U Drogheda United je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom W. Davis (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shelbourne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Drogheda United má 3 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shelbourne nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Drogheda United s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shelbourne nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Drogheda United s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 49% u Shelbourne a 60% u Drogheda United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shelbourne nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Drogheda United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shelbourne je 25.0 (najmladší: E. Caffrey (22), najstarší: P. Barrett (32)), zatiaľ čo Drogheda United má priemer 26.3 (najmladší: W. Davis (20), najstarší: R. Brennan (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shelbourne majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 14 u Drogheda United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shelbourne4-4-23-4-1-2Drogheda United
GKDEFMIDFWD
1Kearns27Caffrey29Barrett4Ledwidge18Norris7Wood8Coyle23McInroy5Chapman11Odubeko9Boyd45Dennison4Quinn22Keeley15Cooper23Lambe17Farrell19Brennan3Kane7Markey11Oluwa24Davis

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

ShelbourneSila pozíciíDrogheda United
6.93
Ø Hodnotenie
6.68
6.93Brankár (1 v 1)6.51
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 3)6.73
2G 7A2G 2A
6.97Záložník (5 v 5)6.60
11G 5A3G 2A
6.89Útočník (1 v 2)7.05
7G 3A3G 0A
Shelbourne4-4-2
1BrankárC. Kearns6.9
27ObrancaE. Caffrey7.12G5A
29ObrancaP. Barrett6.9
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
18ObrancaJ. Norris6.81A
7ZáložníkH. Wood7.29G4A
8ZáložníkM. Coyle6.91G1A
23ZáložníkK. McInroy
5ZáložníkE. Chapman6.81G
9ZáložníkS. Boyd
11ÚtočníkA. Odubeko6.97G3A
Drogheda United3-4-1-2
45BrankárL. Dennison6.5
4ObrancaA. Quinn6.61A
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
15ObrancaG. Cooper
23ZáložníkO. Lambe
17ZáložníkS. Farrell6.81G
19ZáložníkR. Brennan6.51G1A
3ZáložníkC. Kane6.6
11ZáložníkT. Oluwa6.61G1A
7ÚtočníkD. Markey
24ÚtočníkW. Davis7.03G

Prehľad zápasu

Drogheda United zdolal Shelbourne 1:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: W. Davis 4′. Boli udelené 2 žlté karty. Shelbourne mal 79% držanie lopty, Drogheda United mal 21%. Shelbourne mal 17 striel (2 na bránu), Drogheda United mal 9 (4 na bránu). Shelbourne urobil 5 striedaní, Drogheda United urobil 3.

Rivalita od 2019

Shelbourne vs Drogheda United vzájomné výsledky

22 stretnutí
Shelbourne
11
výhier
Remízy
8
Drogheda United
3
výhier
Góly spolu
66 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
14/22 · 64%
Nad 2,5
13/22 · 59%

Aktuálna forma

Shelbourne

DLLLDW

Drogheda United

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026