Menu

St Patrick S Athl vs Shelbourne

Richmond Park, Dublin4. apríla 2025 o 20:45
Rozhodca: R. Hennessy

Udalosti zápasu

St Patrick's Athl.
Shelbourne
Výkop
37′
J. MartinA. Odubeko
Polčas
J. MulraneyJ. McClelland
62′
B. KavanaghK. Leavy
73′
73′
H. WoodA. Coote
J. LennonB. Baggley
90+1′
M. MeliaC. Carty
90+1′
90′
E. ChapmanJ. O'Sullivan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
10Shots off Goal4
17Total Shots10
3Blocked Shots1
9Shots insidebox3
8Shots outsidebox7
6Fouls8
10Corner Kicks4
0Offsides4
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
460Total passes450
369Passes accurate365
80%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St Patrick's Athl. je 7.10, v porovnaní s 6.93 u Shelbourne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St Patrick's Athl. je S. Hoare (7.35), u Shelbourne je to H. Wood (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St Patrick's Athl. prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Z. Elbouzedi (3G). U Shelbourne je to 21 gólov a 14 asistencií s lídrom H. Wood (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St Patrick's Athl. nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo Shelbourne má 5 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St Patrick's Athl. nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 3 u Shelbourne s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St Patrick's Athl. nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 2 u Shelbourne s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u St Patrick's Athl. a 48% u Shelbourne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St Patrick's Athl. nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Shelbourne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St Patrick's Athl. je 28.0 (najmladší: J. Anang (25), najstarší: C. Forrester (33)), zatiaľ čo Shelbourne má priemer 24.3 (najmladší: L. Temple (20), najstarší: M. Coyle (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St Patrick's Athl. majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 29 u Shelbourne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St Patrick's Athl.4-3-35-3-2Shelbourne
GKDEFMIDFWD
94Anang21Sjoberg4Redmond2Hoare3Breslin8Forrest.6Lennon14Kavanagh20Mulraney9Melia7Elbouze.1Kearns27Caffrey8Coyle24Temple4Ledwidge18Norris5Chapman6Lunney23McInroy10Martin7Wood

Náhradníci

Tréner: Stephen Kenny

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

St Patrick's Athl.Sila pozíciíShelbourne
7.10
Ø Hodnotenie
6.93
6.99Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (4 v 5)6.92
2G 2A3G 8A
7.07Záložník (3 v 3)6.82
3G 3A2G 1A
7.28Útočník (3 v 2)7.04
3G 3A16G 5A
St Patrick's Athl.4-3-3
94BrankárJ. Anang7.0
21ObrancaA. Sjoberg
4ObrancaJ. Redmond7.22A
2ObrancaS. Hoare7.31G
3ObrancaA. Breslin6.71G
8ZáložníkC. Forrester7.02G1A
6ZáložníkJ. Lennon7.21G2A
14ZáložníkB. Kavanagh
20ÚtočníkJ. Mulraney
9ÚtočníkM. Melia
7ÚtočníkZ. Elbouzedi7.33G3A
Shelbourne5-3-2
1BrankárC. Kearns6.9
27ObrancaE. Caffrey7.12G5A
8ObrancaM. Coyle6.91G1A
24ObrancaL. Temple6.9
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
18ObrancaJ. Norris6.81A
5ZáložníkE. Chapman6.81G
6ZáložníkJ. Lunney6.91G1A
23ZáložníkK. McInroy
10ÚtočníkJ. Martin6.87G1A
7ÚtočníkH. Wood7.29G4A

Prehľad zápasu

St Patrick's Athl. a Shelbourne remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Boli udelené 4 žlté karty. St Patrick's Athl. mal 51% držanie lopty, Shelbourne mal 49%. St Patrick's Athl. mal 17 striel (4 na bránu), Shelbourne mal 10 (5 na bránu). St Patrick's Athl. urobil 4 striedaní, Shelbourne urobil 3.

Rivalita od 2020

St Patrick's Athl. vs Shelbourne vzájomné výsledky

19 stretnutí
St Patrick's Athl.
9
výhier
Remízy
2
Shelbourne
8
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/19 · 42%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

St Patrick's Athl.

WDDWWL

Shelbourne

DLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026