Menu

Drogheda United vs Shelbourne

Weavers Park, Drogheda18. apríla 2025 o 20:45
22
Rozhodca: D. McGraith

Udalosti zápasu

Drogheda United
Shelbourne
Výkop
29′
M. Coyle

asistencia: E. Caffrey

S. Bone

Own Goal

41′
Polčas
D. MarkeyL. Heeney
58′
66′
S. Bone

asistencia: E. Caffrey

71′
H. WoodA. Coote
W. DavisK. Cruise
77′
80′
A. OdubekoS. Boyd
80′
J. NorrisR. Tulloch
T. OluwaZ. Bawa
86′
S. FarrellE. Ahui
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
2Shots off Goal11
5Total Shots27
0Blocked Shots9
2Shots insidebox16
3Shots outsidebox11
6Fouls6
1Corner Kicks10
1Offsides2
21%Ball Possession79%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
188Total passes735
99Passes accurate646
53%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Drogheda United je 6.65, v porovnaní s 6.93 u Shelbourne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Drogheda United je W. Davis (7.05), u Shelbourne je to H. Wood (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Drogheda United prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s W. Davis (3G). U Shelbourne je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom H. Wood (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Drogheda United nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Shelbourne má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Drogheda United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 4 u Shelbourne s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Drogheda United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.05, v porovnaní s 3 u Shelbourne s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 60% u Drogheda United a 47% u Shelbourne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Drogheda United nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Shelbourne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Drogheda United je 26.1 (najmladší: W. Davis (20), najstarší: R. Brennan (34)), zatiaľ čo Shelbourne má priemer 24.7 (najmladší: E. Caffrey (22), najstarší: M. Coyle (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Drogheda United majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 30 u Shelbourne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Drogheda United5-3-23-4-3Shelbourne
GKDEFMIDFWD
45Dennison23Lambe4Quinn22Keeley18Bolger3Kane17Farrell19Brennan7Markey11Oluwa24Davis1Kearns8Coyle15Bone4Ledwidge27Caffrey23McInroy6Lunney18Norris7Wood11Odubeko5Chapman

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

Drogheda UnitedSila pozíciíShelbourne
6.65
Ø Hodnotenie
6.93
6.51Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (5 v 3)6.89
2G 2A2G 2A
6.60Záložník (4 v 4)6.93
3G 2A3G 7A
7.05Útočník (1 v 3)6.96
3G 0A17G 7A
Drogheda United5-3-2
45BrankárL. Dennison6.5
23ObrancaO. Lambe
4ObrancaA. Quinn6.61A
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
18ObrancaJ. Bolger6.4
3ObrancaC. Kane6.6
17ZáložníkS. Farrell6.81G
19ZáložníkR. Brennan6.51G1A
7ZáložníkD. Markey
11ZáložníkT. Oluwa6.61G1A
24ÚtočníkW. Davis7.03G
Shelbourne3-4-3
1BrankárC. Kearns6.9
8ObrancaM. Coyle6.91G1A
15ObrancaS. Bone6.91G
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
27ZáložníkE. Caffrey7.12G5A
23ZáložníkK. McInroy
6ZáložníkJ. Lunney6.91G1A
18ZáložníkJ. Norris6.81A
7ÚtočníkH. Wood7.29G4A
11ÚtočníkA. Odubeko6.97G3A
5ÚtočníkE. Chapman6.81G

Prehľad zápasu

Drogheda United a Shelbourne remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: W. Davis 22′, M. Coyle 29′, S. Bone 41′ (o.g.), S. Bone 66′. Boli udelené 2 žlté karty. Drogheda United mal 21% držanie lopty, Shelbourne mal 79%. Drogheda United mal 5 striel (3 na bránu), Shelbourne mal 27 (7 na bránu). Drogheda United urobil 4 striedaní, Shelbourne urobil 3.

Rivalita od 2019

Drogheda United vs Shelbourne vzájomné výsledky

22 stretnutí
Drogheda United
4
výhier
Remízy
7
Shelbourne
11
výhier
Góly spolu
63 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
13/22 · 59%
Nad 2,5
12/22 · 55%

Aktuálna forma

Drogheda United

WLWWLL

Shelbourne

DLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026