Menu

Shamrock Rovers vs Shelbourne

Tallaght Stadium, Dublin25. apríla 2025 o 20:45
22
Rozhodca: P. McLaughlin

Udalosti zápasu

Shamrock Rovers
Shelbourne
Výkop
M. Healy

asistencia: J. Byrne

28′
Polčas
48′
S. BoneS. Gannon
50′
K. McInroyA. Coote
50′
A. Coote

asistencia: H. Wood

64′
A. Odubeko

asistencia: K. Ledwidge

D. Cleary

asistencia: L. Grace

67′
70′
H. WoodJ. Martin
D. ClearyC. O'Sullivan
75′
D. WattsA. Matthews
79′
88′
E. ChapmanJ. O'Sullivan
G. BurkeA. Greene
89′
D. GrantV. Ozhianvuna
89′
Jack Byrne90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
9Shots off Goal2
17Total Shots7
2Blocked Shots2
11Shots insidebox6
6Shots outsidebox1
8Fouls9
5Corner Kicks4
2Offsides3
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
525Total passes473
444Passes accurate402
85%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shamrock Rovers je 7.01, v porovnaní s 6.93 u Shelbourne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shamrock Rovers je M. Healy (7.36), u Shelbourne je to H. Wood (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shamrock Rovers prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 4 asistenciami, na čele s G. Burke (5G). U Shelbourne je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom H. Wood (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shamrock Rovers nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Shelbourne má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shamrock Rovers nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.14, oproti 4 u Shelbourne s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shamrock Rovers nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Shelbourne s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Shamrock Rovers a 47% u Shelbourne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shamrock Rovers nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Shelbourne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shamrock Rovers je 27.6 (najmladší: M. Noonan (17), najstarší: R. Lopes (33)), zatiaľ čo Shelbourne má priemer 24.7 (najmladší: E. Caffrey (22), najstarší: M. Coyle (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shamrock Rovers majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 30 u Shelbourne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shamrock Rovers5-3-23-4-2-1Shelbourne
GKDEFMIDFWD
1McGinty21Grant6Cleary4Lopes5Grace2Honohan29Byrne7Watts17Healy10Burke31Noonan1Kearns8Coyle15Bone4Ledwidge27Caffrey23McInroy6Lunney18Norris7Wood5Chapman11Odubeko

Náhradníci

Tréner: Stephen Bradley

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

Shamrock RoversSila pozíciíShelbourne
7.01
Ø Hodnotenie
6.93
7.11Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (5 v 3)6.89
5G 1A2G 2A
7.14Záložník (3 v 4)6.93
5G 3A3G 7A
6.71Útočník (2 v 3)6.96
8G 0A17G 7A
Shamrock Rovers5-3-2
1BrankárE. McGinty7.1
21ObrancaD. Grant6.82G1A
6ObrancaD. Cleary7.1
4ObrancaR. Lopes7.23G
5ObrancaL. Grace7.1
2ObrancaJ. Honohan
29ZáložníkJ. Byrne7.31G3A
7ZáložníkD. Watts6.82G
17ZáložníkM. Healy7.42G
10ÚtočníkG. Burke6.95G
31ÚtočníkM. Noonan6.53G
Shelbourne3-4-2-1
1BrankárC. Kearns6.9
8ObrancaM. Coyle6.91G1A
15ObrancaS. Bone6.91G
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
27ZáložníkE. Caffrey7.12G5A
23ZáložníkK. McInroy
6ZáložníkJ. Lunney6.91G1A
18ZáložníkJ. Norris6.81A
7ÚtočníkH. Wood7.29G4A
5ÚtočníkE. Chapman6.81G
11ÚtočníkA. Odubeko6.97G3A

Prehľad zápasu

Shamrock Rovers a Shelbourne remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: M. Healy 28′, A. Coote 50′, A. Odubeko 64′, D. Cleary 67′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Shamrock Rovers mal 52% držanie lopty, Shelbourne mal 48%. Shamrock Rovers mal 17 striel (6 na bránu), Shelbourne mal 7 (3 na bránu). Shamrock Rovers urobil 4 striedaní, Shelbourne urobil 4.

Rivalita od 2020

Shamrock Rovers vs Shelbourne vzájomné výsledky

19 stretnutí
Shamrock Rovers
8
výhier
Remízy
8
Shelbourne
3
výhier
Góly spolu
41 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
9/19 · 47%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Shamrock Rovers

WWWLWW

Shelbourne

DLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026