Menu

Shelbourne vs St Patrick S Athl

Tolka Park, Dublin9. mája 2025 o 20:45
Rozhodca: K. O'Sullivan

Udalosti zápasu

Shelbourne
St Patrick's Athl.
Výkop
29′
M. Melia

asistencia: K. Leavy

Polčas
S. BoneS. Gannon
46′
T. WilsonJ. Norris
46′
J. MartinE. Chapman
46′
H. Wood

asistencia: E. Caffrey

48′
51′
C. ForresterB. Baggley
H. WoodJ. O'Sullivan
79′
79′
Z. ElbouzediJ. Mulraney
79′
A. KeenaS. Power
A. OdubekoD. Kelly
90+5′
90+1′
K. LeavyB. Kavanagh
90+1′
A. SjobergC. Carty
K. McInroy
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
4Shots off Goal5
9Total Shots16
2Blocked Shots5
4Shots insidebox7
5Shots outsidebox9
11Fouls9
4Corner Kicks7
1Offsides0
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
477Total passes444
386Passes accurate360
81%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shelbourne je 6.95, v porovnaní s 7.08 u St Patrick's Athl.. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shelbourne je H. Wood (7.24), u St Patrick's Athl. je to S. Hoare (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shelbourne prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 16 asistenciami, na čele s H. Wood (9G). U St Patrick's Athl. je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom K. Leavy (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shelbourne nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo St Patrick's Athl. má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shelbourne nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u St Patrick's Athl. s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shelbourne nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u St Patrick's Athl. s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 47% u Shelbourne a 75% u St Patrick's Athl.. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shelbourne nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 8 u St Patrick's Athl.. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shelbourne je 25.2 (najmladší: E. Caffrey (22), najstarší: M. Coyle (28)), zatiaľ čo St Patrick's Athl. má priemer 27.2 (najmladší: K. Leavy (23), najstarší: C. Forrester (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shelbourne majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 12 u St Patrick's Athl.. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shelbourne3-4-34-3-3St Patrick's Athl.
GKDEFMIDFWD
1Kearns8Coyle15Bone4Ledwidge3Wilson23McInroy6Lunney27Caffrey10Martin11Odubeko7Wood94Anang21Sjoberg4Redmond2Hoare3Breslin8Forrest.6Lennon10Leavy7Elbouze.9Melia18Keena

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

Náhradníci

Tréner: Stephen Kenny

ShelbourneSila pozíciíSt Patrick's Athl.
6.95
Ø Hodnotenie
7.08
6.93Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 4)7.11
2G 2A2G 2A
6.97Záložník (4 v 3)7.09
3G 6A7G 6A
6.99Útočník (3 v 3)7.05
23G 8A6G 4A
Shelbourne3-4-3
1BrankárC. Kearns6.9
8ObrancaM. Coyle6.91G1A
15ObrancaS. Bone6.91G
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
3ZáložníkT. Wilson
23ZáložníkK. McInroy
6ZáložníkJ. Lunney6.91G1A
27ZáložníkE. Caffrey7.12G5A
10ÚtočníkJ. Martin6.87G1A
11ÚtočníkA. Odubeko6.97G3A
7ÚtočníkH. Wood7.29G4A
St Patrick's Athl.4-3-3
94BrankárJ. Anang7.0
21ObrancaA. Sjoberg
4ObrancaJ. Redmond7.22A
2ObrancaS. Hoare7.31G
3ObrancaA. Breslin6.71G
8ZáložníkC. Forrester7.02G1A
6ZáložníkJ. Lennon7.21G2A
10ZáložníkK. Leavy7.24G3A
7ÚtočníkZ. Elbouzedi7.33G3A
9ÚtočníkM. Melia
18ÚtočníkA. Keena6.83G1A

Prehľad zápasu

Shelbourne zdolal St Patrick's Athl. 2:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: M. Melia 29′, H. Wood 48′, K. McInroy 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Shelbourne mal 52% držanie lopty, St Patrick's Athl. mal 48%. Shelbourne mal 9 striel (3 na bránu), St Patrick's Athl. mal 16 (6 na bránu). Shelbourne urobil 5 striedaní, St Patrick's Athl. urobil 5.

Rivalita od 2020

Shelbourne vs St Patrick's Athl. vzájomné výsledky

19 stretnutí
Shelbourne
7
výhier
Remízy
3
St Patrick's Athl.
9
výhier
Góly spolu
47 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/19 · 37%
Nad 2,5
9/19 · 47%

Aktuálna forma

Shelbourne

DLLLDW

St Patrick's Athl.

WDDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026