Menu

Drogheda United vs Shamrock Rovers

Weavers Park, Drogheda16. júna 2025 o 20:45
Rozhodca: Neil Doyle

Udalosti zápasu

Drogheda United
Shamrock Rovers
Výkop
G. Cooper

asistencia: S. Farrell

4′
Polčas
46′
D. NugentD. Mandroiu
D. MarkeyR. Brennan
56′
D. James-TaylorW. Davis
66′
66′
D. WattsM. Noonan
66′
C. O'SullivanJ. Byrne
G. CooperA. Harper-Bailey
72′
74′
A. Greene

asistencia: D. Mandroiu

76′
T. ClarkeD. Grant
79′
G. BurkeD. Cleary
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
3Shots off Goal2
11Total Shots11
5Blocked Shots2
6Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
17Fouls8
4Corner Kicks6
1Offsides3
30%Ball Possession70%
6Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
199Total passes476
114Passes accurate390
57%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Drogheda United je 6.69, v porovnaní s 6.98 u Shamrock Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Drogheda United je C. Keeley (6.91), u Shamrock Rovers je to R. Lopes (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Drogheda United prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s C. Keeley (2G). U Shamrock Rovers je to 24 gólov a 16 asistencií s lídrom G. Burke (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Drogheda United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Shamrock Rovers má 5 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Drogheda United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 3 u Shamrock Rovers s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Drogheda United nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shamrock Rovers s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 59% u Drogheda United a 58% u Shamrock Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Drogheda United nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Shamrock Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Drogheda United je 25.3 (najmladší: K. Cruise (21), najstarší: L. Dennison (29)), zatiaľ čo Shamrock Rovers má priemer 27.6 (najmladší: C. O'Sullivan (19), najstarší: A. Greene (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Drogheda United majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 27 u Shamrock Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Drogheda United3-4-2-15-3-2Shamrock Rovers
GKDEFMIDFWD
45Dennison15Cooper22Keeley4Quinn31Cruise21Heeney17Farrell3Kane10James-T.7Markey11Oluwa1McGinty2Honohan5Grace4Lopes27O'Sulli.18Clarke15Nugent17Healy7Watts9Greene10Burke

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

Náhradníci

Tréner: Stephen Bradley

Drogheda UnitedSila pozíciíShamrock Rovers
6.69
Ø Hodnotenie
6.98
6.51Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (3 v 5)6.99
2G 2A8G 8A
6.71Záložník (5 v 3)6.98
2G 2A4G 4A
Útočník (2 v 2)7.01
0G 0A12G 4A
Drogheda United3-4-2-1
45BrankárL. Dennison6.5
15ObrancaG. Cooper
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
4ObrancaA. Quinn6.61A
31ZáložníkK. Cruise6.91A
21ZáložníkL. Heeney
17ZáložníkS. Farrell6.81G
3ZáložníkC. Kane6.6
11ZáložníkT. Oluwa6.61G1A
10ÚtočníkD. James-Taylor
7ÚtočníkD. Markey
Shamrock Rovers5-3-2
1BrankárE. McGinty6.8
2ObrancaJ. Honohan7.05G4A
5ObrancaL. Grace7.12G3A
4ObrancaR. Lopes7.31G
27ObrancaC. O'Sullivan6.8
18ObrancaT. Clarke6.81A
15ZáložníkD. Nugent6.8
17ZáložníkM. Healy7.23G2A
7ZáložníkD. Watts6.91G2A
9ÚtočníkA. Greene6.85G1A
10ÚtočníkG. Burke7.27G3A

Prehľad zápasu

Shamrock Rovers zdolal Drogheda United 2:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: G. Cooper 4′, G. Burke 42′, A. Greene 74′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Drogheda United mal 30% držanie lopty, Shamrock Rovers mal 70%. Drogheda United mal 11 striel (3 na bránu), Shamrock Rovers mal 11 (7 na bránu). Drogheda United urobil 3 striedaní, Shamrock Rovers urobil 5.

Rivalita od 2019

Drogheda United vs Shamrock Rovers vzájomné výsledky

22 stretnutí
Drogheda United
2
výhier
Remízy
7
Shamrock Rovers
13
výhier
Góly spolu
53 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
11/22 · 50%
Nad 2,5
10/22 · 45%

Aktuálna forma

Drogheda United

WLWWLL

Shamrock Rovers

LWLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026