Menu

Shamrock Rovers vs Drogheda United

Tallaght Stadium, Dublin31. augusta 2025 o 20:00
Rozhodca: Aaron O'Dowd

Udalosti zápasu

Shamrock Rovers
Drogheda United
Výkop
Polčas
46′
T. OluwaD. Kareem
62′
R. BrennanP. Doyle
68′
L. HeeneyS. Farrell
68′
W. DavisJ. Stretton
J. Honohan

asistencia: M. Noonan

70′
J. HonohanV. Ozhianvuna
73′
74′
C. KaneK. Cruise
G. BurkeA. Greene
79′
M. NoonanC. Barrett
79′
A. McEneffG. O'Neill
80′
M. HealyJ. McGovern
80′
90+6′
J. BolgerM. Cardo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
7Shots off Goal1
20Total Shots5
6Blocked Shots0
6Shots insidebox3
14Shots outsidebox2
7Fouls11
7Corner Kicks1
2Offsides0
70%Ball Possession30%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
674Total passes283
588Passes accurate197
87%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shamrock Rovers je 6.99, v porovnaní s 6.63 u Drogheda United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shamrock Rovers je R. Lopes (7.27), u Drogheda United je to W. Davis (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shamrock Rovers prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 19 asistenciami, na čele s G. Burke (7G). U Drogheda United je to 7 gólov a 4 asistencií s lídrom W. Davis (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shamrock Rovers nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Drogheda United má 3 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shamrock Rovers nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 6 u Drogheda United s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shamrock Rovers nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u Drogheda United s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Shamrock Rovers a 60% u Drogheda United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shamrock Rovers nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Drogheda United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shamrock Rovers je 27.6 (najmladší: M. Noonan (17), najstarší: R. Lopes (33)), zatiaľ čo Drogheda United má priemer 26.3 (najmladší: W. Davis (20), najstarší: R. Brennan (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shamrock Rovers majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 13 u Drogheda United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shamrock Rovers3-5-23-5-2Drogheda United
GKDEFMIDFWD
1McGinty6Cleary4Lopes5Grace3Matthews15Nugent17Healy8McEneff2Honohan31Noonan10Burke45Dennison18Bolger22Keeley4Quinn23Lambe7Markey21Heeney19Brennan3Kane11Oluwa24Davis

Náhradníci

Tréner: Stephen Bradley

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

Shamrock RoversSila pozíciíDrogheda United
6.99
Ø Hodnotenie
6.63
6.84Brankár (1 v 1)6.51
0G 0A0G 0A
7.14Obranca (3 v 3)6.62
6G 5A2G 2A
6.92Záložník (5 v 6)6.55
11G 9A2G 2A
7.01Útočník (2 v 1)7.05
13G 5A3G 0A
Shamrock Rovers3-5-2
1BrankárE. McGinty6.8
6ObrancaD. Cleary7.03G2A
4ObrancaR. Lopes7.31G
5ObrancaL. Grace7.12G3A
3ZáložníkA. Matthews6.91G1A
15ZáložníkD. Nugent6.8
17ZáložníkM. Healy7.23G2A
8ZáložníkA. McEneff6.72G2A
2ZáložníkJ. Honohan7.05G4A
31ÚtočníkM. Noonan6.86G2A
10ÚtočníkG. Burke7.27G3A
Drogheda United3-5-2
45BrankárL. Dennison6.5
18ObrancaJ. Bolger6.4
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
4ObrancaA. Quinn6.61A
23ZáložníkO. Lambe
7ZáložníkD. Markey
21ZáložníkL. Heeney
19ZáložníkR. Brennan6.51G1A
3ZáložníkC. Kane6.6
11ZáložníkT. Oluwa6.61G1A
24ÚtočníkW. Davis7.03G

Prehľad zápasu

Shamrock Rovers zdolal Drogheda United 2:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: M. Healy 31′, J. Honohan 70′, C. Keeley 83′. Boli udelené 3 žlté karty. Shamrock Rovers mal 70% držanie lopty, Drogheda United mal 30%. Shamrock Rovers mal 20 striel (7 na bránu), Drogheda United mal 5 (4 na bránu). Shamrock Rovers urobil 5 striedaní, Drogheda United urobil 6.

Rivalita od 2019

Shamrock Rovers vs Drogheda United vzájomné výsledky

22 stretnutí
Shamrock Rovers
13
výhier
Remízy
7
Drogheda United
2
výhier
Góly spolu
53 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
11/22 · 50%
Nad 2,5
10/22 · 45%

Aktuálna forma

Shamrock Rovers

LWLLWD

Drogheda United

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026