Menu

Shelbourne vs St Patrick S Athl

Tolka Park, Dublin1. novembra 2025 o 17:30

Udalosti zápasu

Shelbourne
St Patrick's Athl.
Výkop
16′
S. PowerJ. Mulraney
Polčas
J. NorrisD. Kelly
46′
59′
B. BaggleyA. Keena
E. CaffreyJ. Henry-Francis
60′
P. BarrettL. Temple
60′
J. MartinA. Odubeko
61′
M. MbengJ. Roche
72′
73′
K. LeavyB. Kavanagh
84′
J. LennonD. Robinson
84′
J. McClellandJ. Garrick
M. CoyleS. Gannon
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
7Shots off Goal4
12Total Shots13
3Blocked Shots6
5Shots insidebox9
7Shots outsidebox4
14Fouls6
6Corner Kicks4
1Offsides1
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
561Total passes356
472Passes accurate266
84%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shelbourne je 6.93, v porovnaní s 7.03 u St Patrick's Athl.. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shelbourne je H. Wood (7.24), u St Patrick's Athl. je to J. Redmond (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shelbourne prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 13 asistenciami, na čele s H. Wood (9G). U St Patrick's Athl. je to 9 gólov a 12 asistencií s lídrom K. Leavy (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shelbourne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo St Patrick's Athl. má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shelbourne nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 3 u St Patrick's Athl. s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shelbourne nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 3 u St Patrick's Athl. s priemerom 7.15. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 49% u Shelbourne a 77% u St Patrick's Athl.. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shelbourne nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 9 u St Patrick's Athl.. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shelbourne je 25.1 (najmladší: J. Norris (22), najstarší: P. Barrett (32)), zatiaľ čo St Patrick's Athl. má priemer 25.9 (najmladší: L. Turner (23), najstarší: C. Forrester (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shelbourne majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 14 u St Patrick's Athl.. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shelbourne4-2-3-14-3-3St Patrick's Athl.
GKDEFMIDFWD
13Speel25Mbeng29Barrett4Ledwidge18Norris8Coyle23McInroy7Wood27Caffrey14Coote10Martin94Anang21Sjoberg4Redmond24Turner11McClell.8Forrest.6Lennon19Baggley10Leavy9Melia25Power

Náhradníci

Tréner: Joseph Martin O'Brien

Náhradníci

Tréner: Stephen Kenny

ShelbourneSila pozíciíSt Patrick's Athl.
6.93
Ø Hodnotenie
7.03
6.73Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)7.00
0G 2A2G 5A
7.04Záložník (5 v 3)7.03
17G 10A3G 4A
6.85Útočník (1 v 3)7.15
7G 1A4G 3A
Shelbourne4-2-3-1
13BrankárW. Speel6.7
25ObrancaM. Mbeng7.0
29ObrancaP. Barrett6.9
4ObrancaK. Ledwidge6.91A
18ObrancaJ. Norris6.81A
8ZáložníkM. Coyle6.91G1A
23ZáložníkK. McInroy
7ZáložníkH. Wood7.29G4A
27ZáložníkE. Caffrey7.12G5A
14ZáložníkA. Coote6.95G
10ÚtočníkJ. Martin6.87G1A
St Patrick's Athl.4-3-3
94BrankárJ. Anang7.0
21ObrancaA. Sjoberg
4ObrancaJ. Redmond7.22A
24ObrancaL. Turner7.12G1A
11ObrancaJ. McClelland6.62A
8ZáložníkC. Forrester7.02G1A
6ZáložníkJ. Lennon7.21G2A
19ZáložníkB. Baggley7.01A
10ÚtočníkK. Leavy7.24G3A
9ÚtočníkM. Melia
25ÚtočníkS. Power

Prehľad zápasu

Shelbourne a St Patrick's Athl. remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Boli udelené 4 žlté karty. Shelbourne mal 61% držanie lopty, St Patrick's Athl. mal 39%. Shelbourne mal 12 striel (2 na bránu), St Patrick's Athl. mal 13 (3 na bránu). Shelbourne urobil 6 striedaní, St Patrick's Athl. urobil 5.

Rivalita od 2020

Shelbourne vs St Patrick's Athl. vzájomné výsledky

19 stretnutí
Shelbourne
8
výhier
Remízy
2
St Patrick's Athl.
9
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/19 · 42%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

Shelbourne

DLLLDW

St Patrick's Athl.

WDDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026