Menu

Waterford vs Drogheda United

Regional Sports Centre, Waterford5. októbra 2025 o 17:00
Domáci

Waterford

20

Udalosti zápasu

Waterford
Drogheda United
Výkop
Polčas
56′
D. KareemW. Davis
T. Lonergan

asistencia: K. White

56′
68′
O. LambeL. Heeney
68′
R. BrennanP. Doyle
68′
S. FarrellJ. Stretton
K. WhiteJ. Dempsey
73′
76′
J. BolgerT. Oluwa
T. LonerganT. Coyle
81′
C. NoonanM. Smith
90+2′
J. Dempsey

asistencia: T. Coyle

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
2Shots off Goal8
10Total Shots16
3Blocked Shots2
6Shots insidebox13
4Shots outsidebox3
13Fouls12
10Corner Kicks9
5Offsides0
50%Ball Possession50%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
305Total passes296
217Passes accurate199
71%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waterford je 6.83, v porovnaní s 6.58 u Drogheda United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waterford je S. McMullan (7.68), u Drogheda United je to C. Keeley (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waterford prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 3 asistenciami, na čele s T. Lonergan (4G). U Drogheda United je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Keeley (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waterford nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.15, zatiaľ čo Drogheda United má 5 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waterford nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Drogheda United s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waterford nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Drogheda United s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Waterford a 61% u Drogheda United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waterford nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Drogheda United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waterford je 23.8 (najmladší: R. Mansfield (19), najstarší: P. Amond (37)), zatiaľ čo Drogheda United má priemer 26.3 (najmladší: D. Kareem (19), najstarší: R. Brennan (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waterford majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 13 u Drogheda United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waterford3-4-2-15-3-2Drogheda United
GKDEFMIDFWD
1McMullan17Radkows.22Mansfie.3Burke5Horton27McMenamy8Olayinka16White20Noonan18Lonergan9Amond45Dennison23Lambe18Bolger22Keeley4Quinn3Kane7Markey19Brennan17Farrell9Thomas34Kareem

Náhradníci

Tréner: John Coleman

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

WaterfordSila pozíciíDrogheda United
6.83
Ø Hodnotenie
6.58
7.68Brankár (1 v 1)6.51
0G 0A0G 0A
6.15Obranca (3 v 5)6.62
0G 0A2G 2A
6.88Záložník (4 v 4)6.56
1G 1A2G 1A
6.75Útočník (3 v 1)
7G 2A0G 0A
Waterford3-4-2-1
1BrankárS. McMullan7.7
17ObrancaK. Radkowski
22ObrancaR. Mansfield6.2
3ObrancaR. Burke
5ZáložníkG. Horton
27ZáložníkD. McMenamy6.91G1A
8ZáložníkJ. Olayinka
16ZáložníkK. White
20ÚtočníkC. Noonan6.91A
18ÚtočníkT. Lonergan7.04G1A
9ÚtočníkP. Amond6.43G
Drogheda United5-3-2
45BrankárL. Dennison6.5
23ObrancaO. Lambe
18ObrancaJ. Bolger6.4
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
4ObrancaA. Quinn6.61A
3ObrancaC. Kane6.6
7ZáložníkD. Markey
19ZáložníkR. Brennan6.51G1A
17ZáložníkS. Farrell6.81G
34ZáložníkD. Kareem6.4
9ÚtočníkJ. Thomas

Prehľad zápasu

Waterford zdolal Drogheda United 2:0. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: T. Lonergan 56′, J. Dempsey 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Waterford mal 50% držanie lopty, Drogheda United mal 50%. Waterford mal 10 striel (5 na bránu), Drogheda United mal 16 (6 na bránu). Waterford urobil 3 striedaní, Drogheda United urobil 5.

Rivalita od 2021

Waterford vs Drogheda United vzájomné výsledky

12 stretnutí
Waterford
4
výhier
Remízy
3
Drogheda United
5
výhier
Góly spolu
33 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/12 · 33%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Waterford

LDLDLD

Drogheda United

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026