Menu

Galway United vs Drogheda United

Eamonn Deacy Park, Galway24. októbra 2025 o 20:45

Udalosti zápasu

Galway United
Drogheda United
Výkop
Jimmy Keohane12′
D. McGuinnessE. McCarthy
38′
Polčas
49′
L. Heeney
Aaron Bolger51′
56′Conor Keeley
S. Walsh
56′
66′
D. KareemW. Davis
75′
S. FarrellJ. Stretton
79′
C. KaneK. Cruise
79′
J. ThomasT. Oluwa
R. Slevin
82′
A. BolgerA. Piesold
82′
J. KeohaneJ. Sivi
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
4Shots off Goal1
14Total Shots6
6Blocked Shots0
7Shots insidebox6
7Shots outsidebox0
11Fouls10
10Corner Kicks3
5Offsides2
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
276Total passes299
163Passes accurate193
59%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Galway United je 6.88, v porovnaní s 6.60 u Drogheda United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Galway United je D. Hurley (7.11), u Drogheda United je to C. Keeley (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Galway United prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 8 asistenciami, na čele s D. Hurley (2G). U Drogheda United je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom C. Keeley (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Galway United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Drogheda United má 5 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Galway United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u Drogheda United s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Galway United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Drogheda United s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 59% u Galway United a 61% u Drogheda United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Galway United nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Drogheda United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Galway United je 29.6 (najmladší: A. Bolger (25), najstarší: S. Walsh (35)), zatiaľ čo Drogheda United má priemer 25.1 (najmladší: D. Kareem (19), najstarší: L. Dennison (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Galway United majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 13 u Drogheda United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Galway United4-1-4-15-3-2Drogheda United
GKDEFMIDFWD
1Clarke33Esua26Buckley5Brouder18Burns10Hurley27McGuinn.34Bolger15Hickey20Keohane7Walsh45Dennison23Lambe18Bolger22Keeley4Quinn3Kane21Heeney7Markey17Farrell34Kareem9Thomas

Náhradníci

Tréner: Johnathan Caulfield

Náhradníci

Tréner: Kevin Doherty

Galway UnitedSila pozíciíDrogheda United
6.88
Ø Hodnotenie
6.60
Brankár (1 v 1)6.51
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 5)6.62
1G 0A2G 2A
7.03Záložník (5 v 4)6.61
5G 6A1G 0A
6.55Útočník (1 v 1)
2G 2A0G 0A
Galway United4-1-4-1
1BrankárB. Clarke
33ObrancaJ. Esua
26ObrancaG. Buckley
5ObrancaK. Brouder6.81G
18ObrancaB. Burns
10ZáložníkD. Hurley7.12G4A
27ZáložníkD. McGuinness
34ZáložníkA. Bolger7.12G1A
15ZáložníkP. Hickey
20ZáložníkJ. Keohane6.91G1A
7ÚtočníkS. Walsh6.52G2A
Drogheda United5-3-2
45BrankárL. Dennison6.5
23ObrancaO. Lambe
18ObrancaJ. Bolger6.4
22ObrancaC. Keeley6.92G1A
4ObrancaA. Quinn6.61A
3ObrancaC. Kane6.6
21ZáložníkL. Heeney
7ZáložníkD. Markey
17ZáložníkS. Farrell6.81G
34ZáložníkD. Kareem6.4
9ÚtočníkJ. Thomas

Prehľad zápasu

Galway United a Drogheda United remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier Division 2025. Góly strelili: L. Heeney 49′, S. Walsh 56′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Galway United mal 49% držanie lopty, Drogheda United mal 51%. Galway United mal 14 striel (4 na bránu), Drogheda United mal 6 (5 na bránu). Galway United urobil 4 striedaní, Drogheda United urobil 4.

Rivalita od 2019

Galway United vs Drogheda United vzájomné výsledky

14 stretnutí
Galway United
4
výhier
Remízy
3
Drogheda United
7
výhier
Góly spolu
33 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/14 · 43%
Nad 2,5
7/14 · 50%

Aktuálna forma

Galway United

LDDDLW

Drogheda United

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026