Menu

Newcastle vs West Ham

St James' Park, Newcastle upon Tyne1. decembra 2018 o 16:00
Domáci

Newcastle

03
Hostia

West Ham

Rozhodca: Paul Tierney
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Newcastle
West Ham
Výkop
11′
J. Hernández

asistencia: R. Snodgrass

21′Robert Snodgrass
32′Mark Noble
Matt Ritchie41′
43′Pablo Zabaleta
Polčas
M. RitchieC. Atsu
54′
56′
A. CresswellA. Masuaku
63′
J. Hernández

asistencia: M. Arnautović

KenedyJ. Shelvey
70′
71′
M. ArnautovićPedro Obiang
Ayoze PérezJoselu
78′
Fabian Schär79′
85′
M. NobleJ. Wilshere
DeAndre Yedlin89′
90+3′
Felipe Anderson

asistencia: J. Wilshere

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal3
16Total Shots7
5Blocked Shots0
7Shots insidebox7
9Shots outsidebox0
10Fouls10
7Corner Kicks3
3Offsides3
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
492Total passes358
405Passes accurate250
82%Passes %70%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Newcastle je 6.81, v porovnaní s 6.76 u West Ham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Newcastle je M. Ritchie (6.96), u West Ham je to D. Rice (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Newcastle prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s F. Fernández (2G). U West Ham je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom R. Snodgrass (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Newcastle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo West Ham má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Newcastle nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u West Ham s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Newcastle nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u West Ham s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Newcastle a 76% u West Ham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Newcastle nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 36 u West Ham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Newcastle je 34.4 (najmladší: Javi Manquillo (31), najstarší: M. Dúbravka (36)), zatiaľ čo West Ham má priemer 33.9 (najmladší: D. Rice (26), najstarší: Ł. Fabiański (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Newcastle majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 24 u West Ham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Newcastle4-4-1-14-4-2West Ham
GKDEFMIDFWD
12Dúbravka18Fernánd.5Schär19Manquil.22Yedlin4Sung-Ye.10Diamé11Ritchie15Kenedy9Rondón17Pérez1Fabiańs.5Zabaleta3Cresswe.4Balbuena23Diop16Noble11Snodgra.8Anderson41Rice7Arnauto.17Hernánd.

Náhradníci

Tréner: Rafael Benítez

Náhradníci

Tréner: M. Pellegrini

NewcastleSila pozíciíWest Ham
6.81
Ø Hodnotenie
6.76
6.96Brankár (1 v 1)6.76
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.65
5G 3A7G 1A
6.80Záložník (4 v 4)6.92
2G 1A11G 15A
Útočník (2 v 2)6.60
0G 0A1G 0A
Newcastle4-4-1-1
12BrankárM. Dúbravka7.0
18ObrancaF. Fernández6.92G2A
5ObrancaF. Schär6.92G
19ObrancaJavi Manquillo6.71A
22ObrancaD. Yedlin6.61G
4ZáložníkKi Sung-Yeung6.6
10ZáložníkM. Diamé
11ZáložníkM. Ritchie7.02G1A
15ZáložníkKenedy
9ÚtočníkS. Rondón
17ÚtočníkAyoze Pérez
West Ham4-4-2
1BrankárŁ. Fabiański6.8
5ObrancaP. Zabaleta6.6
3ObrancaA. Cresswell6.73G
4ObrancaF. Balbuena6.61G
23ObrancaI. Diop6.73G1A
16ZáložníkM. Noble6.94G3A
11ZáložníkR. Snodgrass6.95G5A
8ZáložníkFelipe Anderson6.91G4A
41ZáložníkD. Rice7.01G3A
7ÚtočníkM. Arnautović
17ÚtočníkJ. Hernández6.61G

Prehľad zápasu

West Ham zdolal Newcastle 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2018. Góly strelili: J. Hernández 11′, J. Hernández 63′, Felipe Anderson 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Newcastle mal 58% držanie lopty, West Ham mal 42%. Newcastle mal 16 striel (4 na bránu), West Ham mal 7 (4 na bránu). Newcastle urobil 3 striedaní, West Ham urobil 3.

Rivalita od 2010

Newcastle vs West Ham vzájomné výsledky

27 stretnutí
Newcastle
14
výhier
Remízy
6
West Ham
7
výhier
Góly spolu
82 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
14/27 · 52%
Nad 2,5
14/27 · 52%

Aktuálna forma

Newcastle

LDLLLD

West Ham

DDWWLD

Predpoveď zápasu

Newcastle

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

West Ham

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Newcastle or draw

67%Forma33%
45%Útok55%
75%Obrana25%
80%Vzájomné zápasy20%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Newcastle

Vonkajšia bilancia: West Ham

V 380R 289P 476
Nad 2,551
Goals scored1425

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026