Menu

Leicester vs Wolves

King Power Stadium, Leicester, Leicestershire11. augusta 2019 o 15:00
Domáci

Leicester

00
Hostia

Wolves

Rozhodca: Andre Marriner

Udalosti zápasu

Leicester
Wolves
Výkop
Polčas
H. ChoudhuryH. Barnes
61′
Ayoze PérezM. Albrighton
76′
76′
Diogo JotaP. Cutrone
81′
Rúben NevesR. Saïss
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
10Shots off Goal4
16Total Shots8
5Blocked Shots2
3Shots insidebox5
13Shots outsidebox3
3Fouls13
12Corner Kicks3
0Offsides1
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
665Total passes291
564Passes accurate202
85%Passes %69%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Leicester je 6.77, v porovnaní s 6.91 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Leicester je H. Choudhury (6.78), u Wolves je to R. Jiménez (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Leicester prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Ricardo Pereira (2G). U Wolves je to 37 gólov a 21 asistencií s lídrom R. Jiménez (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Leicester nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Leicester nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Wolves s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Leicester nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Wolves s priemerom 7.01. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Leicester a 51% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Leicester nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Leicester je 30.0 (najmladší: H. Choudhury (28), najstarší: Ricardo Pereira (32)), zatiaľ čo Wolves má priemer 32.8 (najmladší: Rúben Neves (28), najstarší: João Moutinho (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Leicester majú priemerne 34 ligových štartov, oproti 33 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Leicester4-1-4-13-5-2Wolves
GKDEFMIDFWD
1Schmeic.6Evans21Pereira4Söyüncü3Chilwell8Tielema.25Ndidi10Maddison20Choudhu.9Vardy17Pérez11Patrício5Bennett15Boly2Doherty16Coady19Castro28Moutinho32Dendonc.8Neves9Jiménez18Jota

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

LeicesterSila pozíciíWolves
6.77
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)6.86
2G 1A0G 1A
6.78Záložník (5 v 5)6.92
0G 0A13G 13A
Útočník (1 v 2)7.01
0G 0A24G 7A
Leicester4-1-4-1
1BrankárK. Schmeichel
6ObrancaJ. Evans
21ObrancaRicardo Pereira6.82G1A
4ObrancaÇ. Söyüncü
3ObrancaB. Chilwell
8ZáložníkY. Tielemans
25ZáložníkW. Ndidi
10ZáložníkJ. Maddison
20ZáložníkH. Choudhury6.8
17ZáložníkAyoze Pérez
9ÚtočníkJ. Vardy
Wolves3-5-2
11BrankárRui Patrício6.8
5ObrancaR. Bennett6.6
15ObrancaW. Boly7.21A
16ObrancaC. Coady6.8
2ZáložníkM. Doherty6.94G3A
19ZáložníkJonny Castro6.72G2A
28ZáložníkJoão Moutinho7.21G6A
32ZáložníkL. Dendoncker6.84G
8ZáložníkRúben Neves7.02G2A
9ÚtočníkR. Jiménez7.217G6A
18ÚtočníkDiogo Jota6.87G1A

Prehľad zápasu

Leicester a Wolves remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2019. Bolo udelených 2 žltých kariet. Leicester mal 70% držanie lopty, Wolves mal 30%. Leicester mal 16 striel (1 na bránu), Wolves mal 8 (2 na bránu). Leicester urobil 2 striedaní, Wolves urobil 2.

Rivalita od 2012

Leicester vs Wolves vzájomné výsledky

13 stretnutí
Leicester
6
výhier
Remízy
2
Wolves
5
výhier
Góly spolu
33 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

Leicester

WDDLLD

Wolves

LWLWDW

Predpoveď zápasu

Leicester

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Wolves

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026