Menu

West Ham vs Everton

London Stadium, London18. januára 2020 o 16:00
Domáci

West Ham

11
Hostia

Everton

Rozhodca: Andre Marriner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

West Ham
Everton
Výkop
I. Diop

asistencia: R. Snodgrass

40′
44′
D. Calvert-Lewin

asistencia: M. Holgate

Polčas
46′
BernardA. Gordon
57′
T. WalcottD. Sidibé
Pablo FornalsA. Masuaku
60′
74′
M. KeanO. Niasse
M. LanziniA. Ajeti
84′
Pablo Zabaleta90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
4Shots off Goal5
12Total Shots11
2Blocked Shots3
10Shots insidebox8
2Shots outsidebox3
11Fouls13
7Corner Kicks6
3Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
435Total passes459
338Passes accurate364
78%Passes %79%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy West Ham je 6.77, v porovnaní s 6.83 u Everton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč West Ham je S. Haller (6.99), u Everton je to J. Pickford (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky West Ham prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 20 asistenciami, na čele s S. Haller (7G). U Everton je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

West Ham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Everton má 4 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

West Ham nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Everton s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

West Ham nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 2 u Everton s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u West Ham a 81% u Everton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu West Ham nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Everton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky West Ham je 32.9 (najmladší: D. Rice (26), najstarší: D. Randolph (37)), zatiaľ čo Everton má priemer 34.0 (najmladší: J. Pickford (31), najstarší: S. Coleman (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu West Ham majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 20 u Everton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

West Ham4-4-1-14-4-2Everton
GKDEFMIDFWD
35Randolph5Zabaleta21Ogbonna3Cresswe.23Diop16Noble11Snodgra.10Lanzini41Rice18Fornals22Haller1Pickford23Coleman12Digne13Mina2Holgate8Delph20Bernard26Davies11Walcott9Calvert.27Kean

Náhradníci

Tréner: D. Moyes

Náhradníci

Tréner: C. Ancelotti

West HamSila pozíciíEverton
6.77
Ø Hodnotenie
6.83
6.60Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.60
8G 1A0G 0A
6.86Záložník (4 v 4)
12G 16A0G 0A
6.85Útočník (2 v 2)
7G 3A0G 0A
West Ham4-4-1-1
35BrankárD. Randolph6.6
5ObrancaP. Zabaleta6.6
21ObrancaA. Ogbonna6.82G
3ObrancaA. Cresswell6.73G
23ObrancaI. Diop6.73G1A
16ZáložníkM. Noble6.94G3A
11ZáložníkR. Snodgrass6.95G5A
41ZáložníkD. Rice7.01G3A
18ZáložníkPablo Fornals6.72G5A
10ÚtočníkM. Lanzini6.72A
22ÚtočníkS. Haller7.07G1A
Everton4-4-2
1BrankárJ. Pickford7.1
23ObrancaS. Coleman6.6
12ObrancaL. Digne
13ObrancaY. Mina
2ObrancaM. Holgate
8ZáložníkF. Delph
20ZáložníkBernard
26ZáložníkT. Davies
11ZáložníkT. Walcott
9ÚtočníkD. Calvert-Lewin
27ÚtočníkM. Kean

Prehľad zápasu

West Ham a Everton remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2019. Góly strelili: I. Diop 40′, D. Calvert-Lewin 44′. Bolo udelených 1 žltých kariet. West Ham mal 48% držanie lopty, Everton mal 52%. West Ham mal 12 striel (6 na bránu), Everton mal 11 (3 na bránu). West Ham urobil 2 striedaní, Everton urobil 3.

Rivalita od 2010

West Ham vs Everton vzájomné výsledky

32 stretnutí
West Ham
10
výhier
Remízy
8
Everton
14
výhier
Góly spolu
79 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
18/32 · 56%
Nad 2,5
14/32 · 44%

Aktuálna forma

West Ham

DDWWLD

Everton

DDLLDW

Predpoveď zápasu

West Ham

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Everton

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Everton

38%Forma63%
58%Útok42%
38%Obrana63%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

West Ham5výhry
3remízy10 stretnutí
Everton2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.9

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (32%) — kurzy môžu podceňovať West Ham.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.7%Remíza 28.8%Hostia 41.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.903.402.37
Max3.013.532.41
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Everton · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh32.2%27.5%40.3%
Verejný trh32.8%27.1%40.1%

West Ham vs Everton — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Everton (42%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

West HamPolčas:11Everton
12Strely11
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26West Ham2–1Everton2.40/3.40/2.90
29/09/25Everton1–1West Ham1.72/3.81/4.95
15/03/25Everton1–1West Ham2.09/3.23/3.85
09/11/24West Ham0–0Everton2.17/3.48/3.39
02/03/24Everton1–3West Ham2.08/3.59/3.51
29/10/23West Ham0–1Everton2.14/3.61/3.30
21/01/23West Ham2–0Everton1.80/3.63/4.83
18/09/22Everton1–0West Ham2.92/3.30/2.51
03/04/22West Ham2–1Everton1.78/3.75/4.59
17/10/21Everton0–1West Ham2.52/3.32/2.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: West Ham

V 380R 289P 476
Nad 2,551
Goals scored1425

Vonkajšia bilancia: Everton

V 448R 357P 454
Nad 2,546
Goals scored1598

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026