Menu

Wolves vs Leicester

Molineux Stadium, Wolverhampton, West Midlands14. februára 2020 o 21:00
Domáci

Wolves

00
Hostia

Leicester

Rozhodca: Mike Dean

Udalosti zápasu

Wolves
Leicester
Výkop
36′James Maddison
Polčas
51′Hamza Choudhury
Leander Dendoncker55′
Pedro NetoAdama Traoré
64′
68′
Ayoze PérezM. Albrighton
75′
Y. TielemansD. Praet
76′Hamza Choudhury
76′Hamza Choudhury
Diogo JotaDaniel Podence
78′
Rúben NevesJoão Moutinho
81′
88′Ben Chilwell
90+4′
H. BarnesW. Morgan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
8Shots off Goal2
15Total Shots9
4Blocked Shots4
11Shots insidebox6
4Shots outsidebox3
13Fouls10
7Corner Kicks0
2Offsides0
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves3
328Total passes493
243Passes accurate413
74%Passes %84%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolves je 6.90, v porovnaní s 6.77 u Leicester. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolves je R. Jiménez (7.21), u Leicester je to H. Choudhury (6.78).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolves prispeli v tejto sezóne 41 gólmi a 19 asistenciami, na čele s R. Jiménez (17G). U Leicester je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom Ricardo Pereira (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolves nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Leicester má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolves nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Leicester s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolves nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Leicester s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u Wolves a 82% u Leicester. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolves nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Leicester. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolves je 31.6 (najmladší: Pedro Neto (25), najstarší: Rui Patrício (37)), zatiaľ čo Leicester má priemer 30.0 (najmladší: H. Choudhury (28), najstarší: Ricardo Pereira (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolves majú priemerne 34 ligových štartov, oproti 34 u Leicester. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolves3-4-2-14-1-4-1Leicester
GKDEFMIDFWD
11Patrício15Boly2Doherty16Coady19Castro27Saïss32Dendonc.8Neves9Jiménez18Jota7Neto1Schmeic.6Evans21Pereira4Söyüncü3Chilwell8Tielema.10Maddison20Choudhu.15Barnes9Vardy17Pérez

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

Náhradníci

Tréner: B. Rodgers

WolvesSila pozíciíLeicester
6.90
Ø Hodnotenie
6.77
6.84Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 4)6.76
2G 2A2G 1A
6.85Záložník (4 v 5)6.78
12G 7A0G 0A
6.89Útočník (3 v 1)
27G 10A0G 0A
Wolves3-4-2-1
11BrankárRui Patrício6.8
15ObrancaW. Boly7.21A
16ObrancaC. Coady6.8
27ObrancaR. Saïss7.02G1A
2ZáložníkM. Doherty6.94G3A
19ZáložníkJonny Castro6.72G2A
32ZáložníkL. Dendoncker6.84G
8ZáložníkRúben Neves7.02G2A
9ÚtočníkR. Jiménez7.217G6A
18ÚtočníkDiogo Jota6.87G1A
7ÚtočníkPedro Neto6.73G3A
Leicester4-1-4-1
1BrankárK. Schmeichel
6ObrancaJ. Evans
21ObrancaRicardo Pereira6.82G1A
4ObrancaÇ. Söyüncü
3ObrancaB. Chilwell
8ZáložníkY. Tielemans
10ZáložníkJ. Maddison
20ZáložníkH. Choudhury6.8
15ZáložníkH. Barnes
17ZáložníkAyoze Pérez
9ÚtočníkJ. Vardy

Prehľad zápasu

Wolves a Leicester remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2019. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Wolves mal 40% držanie lopty, Leicester mal 60%. Wolves mal 15 striel (3 na bránu), Leicester mal 9 (3 na bránu). Wolves urobil 3 striedaní, Leicester urobil 3.

Rivalita od 2012

Wolves vs Leicester vzájomné výsledky

13 stretnutí
Wolves
5
výhier
Remízy
2
Leicester
6
výhier
Góly spolu
33 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

Wolves

LWLWDW

Leicester

WDDLLD

Predpoveď zápasu

Wolves

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Leicester

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Leicester

42%Forma58%
35%Útok65%
50%Obrana50%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026