Menu

Wolves vs Bournemouth

Molineux Stadium, Wolverhampton, West Midlands24. júna 2020 o 19:00
Domáci

Wolves

10
Rozhodca: Michael Oliver
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Wolves
Bournemouth
Výkop
Romain Saïss27′
34′David Brooks
36′Steve Cook
39′Callum Wilson
Polčas
50′
P. BillingD. Gosling
R. Jiménez

asistencia: Adama Traoré

60′
Diogo JotaPedro Neto
62′
66′
J. StanislasA. Groeneveld
66′
D. BrooksH. Wilson
66′
J. LermaD. Solanke
Adama TraoréL. Dendoncker
73′
82′
J. StaceyL. Kelly
João MoutinhoM. Gibbs-White
90+1′
R. JiménezDaniel Podence
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
7Shots off Goal2
10Total Shots4
1Blocked Shots2
5Shots insidebox1
5Shots outsidebox3
11Fouls11
6Corner Kicks4
2Offsides2
55%Ball Possession45%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
425Total passes347
353Passes accurate264
83%Passes %76%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolves je 6.99, v porovnaní s 6.68 u Bournemouth. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolves je Adama Traoré (7.28), u Bournemouth je to L. Cook (6.89).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolves prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 31 asistenciami, na čele s R. Jiménez (17G). U Bournemouth je to 1 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Brooks (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolves nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Bournemouth má 4 obrancov s priemerom 6.48. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolves nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 5 u Bournemouth s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolves nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 1 u Bournemouth s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Wolves a 80% u Bournemouth. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolves nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Bournemouth. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolves je 32.8 (najmladší: Rúben Neves (28), najstarší: João Moutinho (39)), zatiaľ čo Bournemouth má priemer 29.8 (najmladší: L. Cook (28), najstarší: A. Smith (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolves majú priemerne 35 ligových štartov, oproti 17 u Bournemouth. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolves3-4-34-5-1Bournemouth
GKDEFMIDFWD
11Patrício15Boly2Doherty16Coady19Castro28Moutinho27Saïss8Neves9Jiménez37Traoré18Jota12Ramsdale15Smith3Cook5Aké17Stacey19Stanisl.8Lerma16Cook29Billing20Brooks13Wilson

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

Náhradníci

Tréner: E. Howe

WolvesSila pozíciíBournemouth
6.99
Ø Hodnotenie
6.68
6.84Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 4)6.48
2G 2A0G 2A
6.95Záložník (4 v 5)6.78
9G 13A1G 4A
7.10Útočník (3 v 1)
28G 16A0G 0A
Wolves3-4-3
11BrankárRui Patrício6.8
15ObrancaW. Boly7.21A
16ObrancaC. Coady6.8
27ObrancaR. Saïss7.02G1A
2ZáložníkM. Doherty6.94G3A
19ZáložníkJonny Castro6.72G2A
28ZáložníkJoão Moutinho7.21G6A
8ZáložníkRúben Neves7.02G2A
9ÚtočníkR. Jiménez7.217G6A
37ÚtočníkAdama Traoré7.34G9A
18ÚtočníkDiogo Jota6.87G1A
Bournemouth4-5-1
12BrankárA. Ramsdale
15ObrancaA. Smith6.52A
3ObrancaS. Cook
5ObrancaN. Aké
17ObrancaJ. Stacey
19ZáložníkJ. Stanislas
8ZáložníkJ. Lerma
16ZáložníkL. Cook6.91A
29ZáložníkP. Billing
20ZáložníkD. Brooks6.71G3A
13ÚtočníkC. Wilson

Prehľad zápasu

Wolves zdolal Bournemouth 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2019. Góly strelili: R. Jiménez 60′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Wolves mal 55% držanie lopty, Bournemouth mal 45%. Wolves mal 10 striel (2 na bránu), Bournemouth mal 4 (0 na bránu). Wolves urobil 4 striedaní, Bournemouth urobil 5.

Rivalita od 2014

Wolves vs Bournemouth vzájomné výsledky

13 stretnutí
Wolves
4
výhier
Remízy
2
Bournemouth
7
výhier
Góly spolu
28 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
5/13 · 38%

Aktuálna forma

Wolves

LWLWDW

Bournemouth

WWDWWD

Predpoveď zápasu

Wolves

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bournemouth

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Wolves or draw

92%Forma8%
67%Útok33%
85%Obrana15%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Wolves

Vonkajšia bilancia: Bournemouth

V 107R 85P 147
Nad 2,560
Goals scored445

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026