Menu

Southampton vs Wolves

St. Mary's Stadium, Southampton, Hampshire14. februára 2021 o 13:00
12
Hostia

Wolves

Rozhodca: G. Scott
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Southampton
Wolves
Výkop
D. Ings

asistencia: S. Armstrong

25′
Polčas
53′
54′Romain Saïss
Jan Bednarek61′
T. MinaminoM. Djenepo
62′
66′
Pedro Neto

asistencia: Rúben Neves

S. ArmstrongC. Adams
69′
69′
Jonny CastroFernando Marçal
K. Walker-PetersM. Salisu
72′
89′
Willian JoséFábio Silva
90+3′
Pedro NetoM. Kilman
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal3
7Total Shots10
1Blocked Shots3
4Shots insidebox6
3Shots outsidebox4
10Fouls9
4Corner Kicks6
6Offsides1
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
476Total passes448
376Passes accurate337
79%Passes %75%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Southampton je 6.80, v porovnaní s 6.92 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Southampton je A. McCarthy (6.89), u Wolves je to Adama Traoré (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Southampton prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Wolves je to 18 gólov a 23 asistencií s lídrom L. Dendoncker (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Southampton nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Southampton nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 4 u Wolves s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Southampton nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Wolves s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Southampton a 41% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Southampton nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Southampton je 35.0 (najmladší: Oriol Romeu (34), najstarší: A. McCarthy (36)), zatiaľ čo Wolves má priemer 31.8 (najmladší: Pedro Neto (25), najstarší: João Moutinho (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Southampton majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 36 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Southampton4-4-23-4-3Wolves
GKDEFMIDFWD
1McCarthy3Bertrand4Vesterg.35Bednarek2Walker-.6Romeu17Armstro.11Redmond8Ward-Pr.9Ings19Minamino11Patrício16Coady19Castro22Semedo28Moutinho27Saïss32Dendonc.8Neves12José37Traoré7Neto

Náhradníci

Tréner: R. Hasenhüttl

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

SouthamptonSila pozíciíWolves
6.80
Ø Hodnotenie
6.92
6.89Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 3)6.87
0G 0A6G 1A
6.72Záložník (4 v 4)6.98
0G 0A5G 10A
Útočník (2 v 3)6.97
0G 0A7G 12A
Southampton4-4-2
1BrankárA. McCarthy6.9
3ObrancaR. Bertrand
4ObrancaJ. Vestergaard
35ObrancaJ. Bednarek
2ObrancaK. Walker-Peters
6ZáložníkOriol Romeu6.7
17ZáložníkS. Armstrong
8ZáložníkJ. Ward-Prowse
19ZáložníkT. Minamino
11ÚtočníkN. Redmond
9ÚtočníkD. Ings
Wolves3-4-3
11BrankárRui Patrício6.8
16ObrancaC. Coady6.8
27ObrancaR. Saïss7.02G1A
32ObrancaL. Dendoncker6.84G
19ZáložníkJonny Castro6.72G2A
22ZáložníkNélson Semedo
28ZáložníkJoão Moutinho7.21G6A
8ZáložníkRúben Neves7.02G2A
12ÚtočníkWillian José
37ÚtočníkAdama Traoré7.34G9A
7ÚtočníkPedro Neto6.73G3A

Prehľad zápasu

Wolves zdolal Southampton 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2020. Góly strelili: D. Ings 25′, Rúben Neves 53′ (pen.), Pedro Neto 66′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Southampton mal 51% držanie lopty, Wolves mal 49%. Southampton mal 7 striel (3 na bránu), Wolves mal 10 (4 na bránu). Southampton urobil 3 striedaní, Wolves urobil 3.

Rivalita od 2017

Southampton vs Wolves vzájomné výsledky

13 stretnutí
Southampton
2
výhier
Remízy
2
Wolves
9
výhier
Góly spolu
33 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
5/13 · 38%

Aktuálna forma

Southampton

WDWDLD

Wolves

LWLWDW

Predpoveď zápasu

Southampton

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Wolves

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Southampton or draw

0%Forma100%
43%Útok57%
22%Obrana78%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Southampton

V 269R 243P 408
Nad 2,549
Goals scored1086

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026