Menu

Nottingham Forest vs Manchester United

The City Ground, Nottingham, Nottinghamshire30. decembra 2023 o 18:30

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Manchester United
Výkop
Polčas
46′
K. MainooS. McTominay
54′
AntonyA. Diallo
Morgan Gibbs-White56′
N. Domínguez

asistencia: G. Montiel

64′
G. MontielN. Williams
74′
78′
M. Rashford

asistencia: A. Garnacho

N. DomínguezC. Hudson-Odoi
79′
M. Gibbs-White

asistencia: A. Elanga

82′
85′Alejandro Garnacho
O. AinaH. Toffolo
87′
A. ElangaW. Boly
87′
DaniloO. Mangala
87′
Orel Mangala88′
90+9′Christian Eriksen
90′
A. Wan-BissakaSergio Reguilón
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal2
8Total Shots10
3Blocked Shots3
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
9Fouls11
4Corner Kicks5
1Offsides2
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
397Total passes489
310Passes accurate395
78%Passes %81%
0.70expected_goals0.76

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.83, v porovnaní s 7.30 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je Murillo (7.02), u Manchester United je to M. Rashford (8.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Manchester United je to 12 gólov a 24 asistencií s lídrom Bruno Fernandes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Manchester United má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Manchester United s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Manchester United s priemerom 8.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nottingham Forest a 85% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 27.7 (najmladší: Murillo (23), najstarší: C. Wood (34)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 25.7 (najmladší: K. Mainoo (20), najstarší: Bruno Fernandes (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 16 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest4-2-3-14-2-3-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
1Turner29Montiel19Niakhaté40Murillo43Aina22Yates28Danilo21Elanga10Gibbs-W.16Domíngu.11Wood24Onana29Wan-Bis.19Varane35Evans20Dalot37Mainoo14Eriksen21Antony8Fernand.17Garnacho10Rashford

Náhradníci

Tréner: Nuno Espírito Santo

Náhradníci

Tréner: E. ten Hag

Nottingham ForestSila pozíciíManchester United
6.83
Ø Hodnotenie
7.30
6.96Obranca (4 v 4)6.86
1G 0A1G 3A
6.80Záložník (5 v 5)6.91
14G 7A9G 21A
6.66Útočník (1 v 1)8.90
3G 0A2G 0A
Nottingham Forest4-2-3-1
1BrankárM. Turner
29ObrancaG. Montiel
19ObrancaM. Niakhaté
40ObrancaMurillo7.01G
43ObrancaO. Aina6.9
22ZáložníkR. Yates6.72A
28ZáložníkDanilo
21ZáložníkA. Elanga
10ZáložníkM. Gibbs-White6.913G4A
16ZáložníkN. Domínguez6.81G1A
11ÚtočníkC. Wood6.73G
Manchester United4-2-3-1
24BrankárA. Onana
29ObrancaA. Wan-Bissaka
19ObrancaR. Varane
35ObrancaJ. Evans
20ObrancaDiogo Dalot6.91G3A
37ZáložníkK. Mainoo6.81G2A
14ZáložníkC. Eriksen
21ZáložníkAntony
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
17ZáložníkA. Garnacho6.3
10ÚtočníkM. Rashford8.92G

Prehľad zápasu

Nottingham Forest zdolal Manchester United 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: N. Domínguez 64′, M. Rashford 78′, M. Gibbs-White 82′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Nottingham Forest mal 45% držanie lopty, Manchester United mal 55%. Nottingham Forest mal 8 striel (2 na bránu), Manchester United mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 0.70 — Manchester United 0.76. Nottingham Forest urobil 5 striedaní, Manchester United urobil 3.

Rivalita od 2022

Nottingham Forest vs Manchester United vzájomné výsledky

9 stretnutí
Nottingham Forest
2
výhier
Remízy
1
Manchester United
6
výhier
Góly spolu
26 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
3/9 · 33%
Nad 2,5
5/9 · 56%

Aktuálna forma

Nottingham Forest

DLWWWW

Manchester United

DWWWLD

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Manchester United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Manchester United

36%Forma64%
55%Útok45%
40%Obrana60%
0%Vzájomné zápasy100%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyS. Aurier
  • OtáznyT. Awoniyi
  • OtáznyFelipe
  • OtáznyI. Sangare

Manchester United

  • OtáznyCasemiro
  • OtáznyR. Hojlund
  • OtáznyV. Lindelof
  • OtáznyH. Maguire
  • OtáznyT. Malacia
  • OtáznyL. Martinez
  • OtáznyM. Mount
  • OtáznyJ. Sancho
  • OtáznyS. Amrabat
  • OtáznyA. Martial
  • OtáznyL. Shaw

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Manchester United dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Nottingham Forest3výhry
1remízy10 stretnutí
Manchester United6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (29%) — kurzy môžu podceňovať Nottingham Forest.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 31.2%Remíza 27.5%Hostia 46.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.103.602.10
Max3.333.722.15
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Manchester United · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh29.0%26.0%45.0%
Verejný trh29.6%26.3%44.1%

Nottingham Forest vs Manchester United — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Nottingham Forest
Výsledok vs. Trh: Manchester United (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Nottingham ForestPolčas:00Manchester United
8Strely10
2Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/11/25Nottingham Forest2–2Manchester United3.37/3.81/2.05
01/04/25Nottingham Forest1–0Manchester United2.33/3.42/3.15
07/12/24Manchester United2–3Nottingham Forest1.67/3.98/5.14
30/12/23Nottingham Forest2–1Manchester United3.21/3.64/2.13
26/08/23Manchester United3–2Nottingham Forest1.29/5.66/8.37
16/04/23Nottingham Forest0–2Manchester United5.19/3.94/1.67
27/12/22Manchester United3–0Nottingham Forest1.31/5.48/10.72
06/02/99Nottingham Forest1–8Manchester United
26/12/98Manchester United3–0Nottingham Forest
14/09/96Manchester United4–1Nottingham Forest

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 98R 86P 121
Nad 2,548
Goals scored377

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 749R 276P 234
Nad 2,554
Goals scored2340

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026