Menu

Tottenham vs Brighton

Tottenham Hotspur Stadium, London10. februára 2024 o 16:00
Domáci

Tottenham

21
Hostia

Brighton

Rozhodca: S. Barrott

Udalosti zápasu

Tottenham
Brighton
Výkop
17′
P. Groß

Penalty

James Maddison35′
Polčas
57′
A. LallanaAnsu Fati
Pape Matar Sarr61′
P. Sarr
61′
R. BentancurSon Heung-Min
62′
T. WernerB. Johnson
62′
D. KulusevskiY. Bissouma
63′
65′Facundo Buonanotte
79′Pervis Estupiñán
P. SarrB. Davies
80′
D. UdogieP. Højbjerg
80′
83′
F. BuonanotteJ. Veltman
83′
D. WelbeckE. Ferguson
88′Lewis Dunk
90+1′
B. GilmourB. Baker-Boaitey
90+1′
T. LampteyC. Baleba
B. Johnson

asistencia: Son Heung-Min

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
4Shots off Goal1
16Total Shots6
6Blocked Shots2
10Shots insidebox5
6Shots outsidebox1
14Fouls13
9Corner Kicks6
4Offsides6
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
527Total passes475
447Passes accurate394
85%Passes %83%
1.65expected_goals1.24

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tottenham je 6.82, v porovnaní s 6.96 u Brighton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tottenham je C. Romero (7.13), u Brighton je to J. van Hecke (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tottenham prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Richarlison (10G). U Brighton je to 20 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Welbeck (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tottenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Brighton má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tottenham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Brighton s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tottenham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u Brighton s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Tottenham a 85% u Brighton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tottenham nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Brighton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tottenham je 26.3 (najmladší: D. Udogie (23), najstarší: G. Vicario (29)), zatiaľ čo Brighton má priemer 30.9 (najmladší: T. Lamptey (25), najstarší: J. Steele (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tottenham majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Brighton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tottenham4-2-3-14-2-3-1Brighton
GKDEFMIDFWD
13Vicario23Porro17Romero37Ven38Udogie29Sarr30Bentanc.21Kulusev.10Maddison16Werner9Richarl.23Steele2Lamptey29Hecke5Dunk30Estupiñ.13Groß11Gilmour40Buonano.14Lallana22Mitoma18Welbeck

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

Náhradníci

Tréner: R. De Zerbi

TottenhamSila pozíciíBrighton
6.82
Ø Hodnotenie
6.96
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)7.12
9G 5A3G 3A
6.80Záložník (5 v 5)6.94
3G 4A4G 4A
6.84Útočník (1 v 1)6.70
10G 4A13G 1A
Tottenham4-2-3-1
13BrankárG. Vicario6.9
23ObrancaPedro Porro6.91G2A
17ObrancaC. Romero7.14G1A
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
38ObrancaD. Udogie6.51A
29ZáložníkP. Sarr6.92G3A
30ZáložníkR. Bentancur6.81G1A
21ZáložníkD. Kulusevski
10ZáložníkJ. Maddison
16ZáložníkT. Werner
9ÚtočníkRicharlison6.810G4A
Brighton4-2-3-1
23BrankárJ. Steele
2ObrancaT. Lamptey
29ObrancaJ. van Hecke7.33G3A
5ObrancaL. Dunk6.9
30ObrancaP. Estupiñán
13ZáložníkP. Groß7.11G3A
11ZáložníkB. Gilmour
40ZáložníkF. Buonanotte
14ZáložníkA. Lallana
22ZáložníkK. Mitoma6.83G1A
18ÚtočníkD. Welbeck6.713G1A

Prehľad zápasu

Tottenham zdolal Brighton 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: P. Groß 17′ (pen.), P. Sarr 61′, B. Johnson 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Tottenham mal 53% držanie lopty, Brighton mal 47%. Tottenham mal 16 striel (6 na bránu), Brighton mal 6 (3 na bránu). Očakávané góly: Tottenham 1.65 — Brighton 1.24. Tottenham urobil 5 striedaní, Brighton urobil 5.

Rivalita od 2025

Tottenham vs Brighton vzájomné výsledky

2 stretnutí
Tottenham
0
výhier
Remízy
2
Brighton
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Tottenham

WWDLLW

Brighton

LWDWWW

Predpoveď zápasu

Tottenham

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Brighton

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Tottenham or draw and +1.5 goals

50%Forma50%
60%Útok40%
39%Obrana61%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Tottenham

  • OtáznyR. Sessegnon
  • OtáznyM. Solomon

Brighton

  • OtáznyS. Adingra
  • OtáznyJ. Enciso
  • OtáznyJoao Pedro
  • OtáznyS. March
  • OtáznyJ. Milner

Stadium

Tottenham Hotspur Stadium, Tottenham — 62,850 capacity, designed by Populous. Home of Tottenham Hotspur F.C..

Tottenham Hotspur Stadium

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
62,850
Opened
Architect
Populous

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Vonkajšia bilancia: Brighton

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026