Menu

Burnley vs Arsenal

Turf Moor, Burnley17. februára 2024 o 16:00
Domáci

Burnley

05
Hostia

Arsenal

Rozhodca: J. Gillett

Udalosti zápasu

Burnley
Arsenal
Výkop
4′
M. Ødegaard
Aaron Ramsey7′
Lorenz Assignon39′
41′
B. Saka

Penalty

45+2′Bukayo Saka
Polčas
Z. AmdouniJ. Guðmunds­son
46′
47′
B. Saka

asistencia: M. Ødegaard

M. EsteveC. Taylor
62′
A. RamseyJ. Rodríguez
63′
66′
L. Trossard
69′
B. WhiteCédric Soares
69′
L. TrossardE. Nketiah
69′
B. SakaR. Nelson
78′
K. Havertz

asistencia: J. Kiwior

79′
D. RiceJorginho
W. OdobertJ. Bruun Larsen
80′
L. AssignonVitinho
80′
84′
K. HavertzE. Smith Rowe
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal7
5Shots off Goal4
8Total Shots16
3Blocked Shots5
5Shots insidebox11
3Shots outsidebox5
11Fouls8
4Corner Kicks6
5Offsides1
35%Ball Possession65%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
316Total passes603
232Passes accurate522
73%Passes %87%
0.31expected_goals2.36

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Burnley je 6.52, v porovnaní s 7.01 u Arsenal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Burnley je M. Esteve (6.63), u Arsenal je to D. Rice (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Burnley prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Arsenal je to 37 gólov a 29 asistencií s lídrom Gabriel Martinelli (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Burnley nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Arsenal má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Burnley nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 3 u Arsenal s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Burnley nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.40, v porovnaní s 3 u Arsenal s priemerom 6.94. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 93% u Burnley a 78% u Arsenal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Burnley nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Arsenal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Burnley je 24.0 (najmladší: A. Ramsey (22), najstarší: H. Delcroix (26)), zatiaľ čo Arsenal má priemer 26.6 (najmladší: W. Saliba (24), najstarší: L. Trossard (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Burnley majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 24 u Arsenal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Burnley4-4-24-3-3Arsenal
GKDEFMIDFWD
1Trafford20Assignon2O'Shea33Esteve44Delcroix21Ramsey16Berge8Brownhi.47Odobert23Fofana25Amdouni22Raya4White2Saliba6Magalhã.15Kiwior8Ødegaard41Rice29Havertz7Saka19Trossard11Martine.

Náhradníci

Tréner: V. Kompany

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

BurnleySila pozíciíArsenal
6.52
Ø Hodnotenie
7.01
Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)7.11
0G 0A4G 5A
Záložník (4 v 3)7.00
0G 0A6G 13A
6.40Útočník (2 v 3)6.94
0G 0A27G 11A
Burnley4-4-2
1BrankárJ. Trafford
20ObrancaL. Assignon
2ObrancaD. O'Shea
33ObrancaM. Esteve6.6
44ObrancaH. Delcroix
21ZáložníkA. Ramsey
16ZáložníkS. Berge
8ZáložníkJ. Brownhill
47ZáložníkW. Odobert
23ÚtočníkD. Fofana
25ÚtočníkZ. Amdouni6.4
Arsenal4-3-3
22BrankárDavid Raya7.0
4ObrancaB. White6.91A
2ObrancaW. Saliba7.01G
6ObrancaGabriel Magalhães7.43G4A
15ObrancaJ. Kiwior
8ZáložníkM. Ødegaard7.01G6A
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
29ZáložníkK. Havertz6.61G2A
7ÚtočníkB. Saka7.27G4A
19ÚtočníkL. Trossard7.06G6A
11ÚtočníkGabriel Martinelli6.614G1A

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal Burnley 5:0. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: M. Ødegaard 4′, B. Saka 41′ (pen.), B. Saka 47′, L. Trossard 66′, K. Havertz 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Burnley mal 35% držanie lopty, Arsenal mal 65%. Burnley mal 8 striel (0 na bránu), Arsenal mal 16 (7 na bránu). Očakávané góly: Burnley 0.31 — Arsenal 2.36. Burnley urobil 5 striedaní, Arsenal urobil 5.

Rivalita od 2014

Burnley vs Arsenal vzájomné výsledky

17 stretnutí
Burnley
1
výhier
Remízy
3
Arsenal
13
výhier
Góly spolu
38 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Burnley

DLLLLL

Arsenal

WWWDWL

Predpoveď zápasu

Burnley

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Arsenal

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Arsenal and +1.5 goals

14%Forma86%
29%Útok71%
25%Obrana75%
38%Vzájomné zápasy62%

Zranenia a stopky

Burnley

  • OtáznyJ. Beyer
  • OtáznyL. Foster
  • OtáznyL. Koleosho
  • OtáznyN. Redmond

Arsenal

  • OtáznyJ. Timber
  • OtáznyGabriel Jesus
  • OtáznyT. Partey
  • OtáznyT. Tomiyasu
  • OtáznyF. Vieira
  • OtáznyO. Zinchenko

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Burnley1výhry
3remízy10 stretnutí
Arsenal6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.2

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 10.1%Remíza 17.7%Hostia 77.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min9.785.501.29
Max10.005.751.31
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh9.8%16.8%73.4%
Verejný trh9.5%16.6%73.9%

Burnley vs Arsenal — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Arsenal
Výsledok vs. Trh: Arsenal (77%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BurnleyPolčas:02Arsenal
8Strely16
0Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/11/25Burnley0–2Arsenal10.00/6.13/1.27
17/02/24Burnley0–5Arsenal9.93/5.66/1.30
11/11/23Arsenal3–1Burnley1.17/7.16/15.58
23/01/22Arsenal0–0Burnley1.36/4.82/9.39
18/09/21Burnley0–1Arsenal3.82/3.52/2.00
06/03/21Burnley1–1Arsenal5.58/3.94/1.64
13/12/20Arsenal0–1Burnley1.53/4.24/6.53
02/02/20Burnley0–0Arsenal3.72/3.57/2.01
17/08/19Arsenal2–1Burnley1.32/5.48/9.78
22/12/18Arsenal3–1Burnley1.23/6.30/14.99

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Burnley

V 92R 93P 192
Nad 2,548
Goals scored376

Vonkajšia bilancia: Arsenal

V 701R 305P 253
Nad 2,554
Goals scored2292

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026