Menu

Tottenham vs Wolves

Tottenham Hotspur Stadium, London17. februára 2024 o 16:00
Domáci

Tottenham

12
Hostia

Wolves

Rozhodca: A. Taylor

Udalosti zápasu

Tottenham
Wolves
Výkop
42′
João Gomes

asistencia: Pablo Sarabia

Polčas
D. Kulusevski
46′
63′
João Gomes

asistencia: Pedro Neto

67′João Gomes
RicharlisonB. Johnson
71′
P. SarrR. Bentancur
71′
Y. BissoumaT. Werner
71′
73′
Pablo SarabiaJ. Bellegarde
Emerson RoyalG. Lo Celso
85′
J. MaddisonP. Højbjerg
85′
88′
Hwang Hee-ChanB. Traoré
90+2′
Pedro NetoM. Doherty
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
7Shots off Goal4
15Total Shots12
4Blocked Shots1
10Shots insidebox9
5Shots outsidebox3
8Fouls13
10Corner Kicks4
1Offsides2
71%Ball Possession29%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
748Total passes300
664Passes accurate214
89%Passes %71%
1.62expected_goals1.75

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tottenham je 6.86, v porovnaní s 6.70 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tottenham je C. Romero (7.13), u Wolves je to José Sá (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tottenham prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Richarlison (10G). U Wolves je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom Hwang Hee-Chan (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tottenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tottenham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Wolves s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tottenham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Wolves s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Tottenham a 77% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tottenham nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tottenham je 28.2 (najmladší: P. Sarr (23), najstarší: Son Heung-Min (33)), zatiaľ čo Wolves má priemer 27.8 (najmladší: João Gomes (24), najstarší: José Sá (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tottenham majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tottenham4-2-3-13-4-2-1Wolves
GKDEFMIDFWD
13Vicario12Royal17Romero37Ven33Davies29Sarr8Bissouma21Kulusev.10Maddison7Heung-M.9Richarl.123Kilman15Dawson24Gomes22Semedo5Lemina8Gomes3Aït-Nou.21Sarabia7Neto11Hee-Chan

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

Náhradníci

Tréner: G. O'Neil

TottenhamSila pozíciíWolves
6.86
Ø Hodnotenie
6.70
6.87Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 3)6.56
9G 2A0G 0A
6.75Záložník (5 v 4)6.78
2G 3A1G 1A
6.84Útočník (1 v 3)6.63
10G 4A2G 1A
Tottenham4-2-3-1
13BrankárG. Vicario6.9
12ObrancaEmerson Royal
17ObrancaC. Romero7.14G1A
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
33ObrancaB. Davies6.91G
29ZáložníkP. Sarr6.92G3A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
21ZáložníkD. Kulusevski
10ZáložníkJ. Maddison
7ZáložníkSon Heung-Min
9ÚtočníkRicharlison6.810G4A
Wolves3-4-2-1
1BrankárJosé Sá6.8
23ObrancaM. Kilman
15ObrancaC. Dawson
24ObrancaToti Gomes6.6
22ZáložníkNélson Semedo
5ZáložníkM. Lemina
8ZáložníkJoão Gomes6.81G1A
3ZáložníkR. Aït-Nouri
21ÚtočníkPablo Sarabia
7ÚtočníkPedro Neto
11ÚtočníkHwang Hee-Chan6.62G1A

Prehľad zápasu

Wolves zdolal Tottenham 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: João Gomes 42′, D. Kulusevski 46′, João Gomes 63′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Tottenham mal 71% držanie lopty, Wolves mal 29%. Tottenham mal 15 striel (4 na bránu), Wolves mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: Tottenham 1.62 — Wolves 1.75. Tottenham urobil 5 striedaní, Wolves urobil 3.

Rivalita od 2025

Tottenham vs Wolves vzájomné výsledky

2 stretnutí
Tottenham
1
výhier
Remízy
1
Wolves
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Tottenham

WWDLLW

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Tottenham

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Wolves

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Wolves

61%Forma39%
55%Útok45%
50%Obrana50%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Tottenham

  • OtáznyF. Forster
  • OtáznyP. Porro
  • OtáznyR. Sessegnon
  • OtáznyM. Solomon
  • OtáznyD. Udogie

Wolves

  • OtáznyM. Cunha

Stadium

Tottenham Hotspur Stadium, Tottenham — 62,850 capacity, designed by Populous. Home of Tottenham Hotspur F.C..

Tottenham Hotspur Stadium

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
62,850
Opened
Architect
Populous

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026