Menu

Arsenal vs Brentford

Emirates Stadium, London9. marca 2024 o 18:30
Domáci

Arsenal

21
Hostia

Brentford

Rozhodca: R. Jones

Udalosti zápasu

Arsenal
Brentford
Výkop
4′Frank Onyeka
Gabriel Magalhães10′
D. Rice

asistencia: B. White

19′
21′Zanka
34′
C. NørgaardM. Jensen
Kai Havertz45+2′
45+4′
Y. Wissa
Polčas
JorginhoGabriel Jesus
70′
72′Yoane Wissa
78′
F. OnyekaY. Yarmoliuk
78′
Y. WissaN. Maupay
J. KiwiorO. Zinchenko
79′
L. TrossardR. Nelson
79′
K. Havertz

asistencia: B. White

86′
90+9′Nathan Collins
M. ØdegaardT. Partey
90+5′
90′
V. JaneltS. Ghoddos
90′
M. JørgensenM. Damsgaard
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
6Shots off Goal2
17Total Shots9
5Blocked Shots3
11Shots insidebox6
6Shots outsidebox3
9Fouls10
10Corner Kicks4
1Offsides2
72%Ball Possession28%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
564Total passes226
465Passes accurate123
82%Passes %54%
1.28expected_goals0.97

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arsenal je 7.07, v porovnaní s 6.74 u Brentford. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arsenal je D. Rice (7.44), u Brentford je to V. Janelt (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arsenal prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 27 asistenciami, na čele s B. Saka (7G). U Brentford je to 5 gólov a 11 asistencií s lídrom K. Lewis-Potter (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arsenal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo Brentford má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arsenal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u Brentford s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arsenal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Brentford s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Arsenal a 80% u Brentford. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arsenal nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Brentford. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arsenal je 26.6 (najmladší: W. Saliba (24), najstarší: L. Trossard (31)), zatiaľ čo Brentford má priemer 25.8 (najmladší: N. Collins (24), najstarší: K. Ajer (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arsenal majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 20 u Brentford. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arsenal4-3-33-5-2Brentford
GKDEFMIDFWD
1Ramsdale4White2Saliba6Magalhã.15Kiwior8Ødegaard20Jorginho41Rice7Saka29Havertz19Trossard1Flekken13Jørgens.20Ajer22Collins30Roerslev15Onyeka6Nørgaard27Janelt23Lewis-P.17Toney11Wissa

Náhradníci

Tréner: Mikel Arteta

Náhradníci

Tréner: T. Frank

ArsenalSila pozíciíBrentford
7.07
Ø Hodnotenie
6.74
7.11Obranca (4 v 3)6.71
4G 5A1G 3A
7.23Záložník (3 v 5)6.75
5G 10A4G 8A
6.93Útočník (3 v 2)
13G 12A0G 0A
Arsenal4-3-3
1BrankárA. Ramsdale
4ObrancaB. White6.91A
2ObrancaW. Saliba7.01G
6ObrancaGabriel Magalhães7.43G4A
15ObrancaJ. Kiwior
8ZáložníkM. Ødegaard7.01G5A
20ZáložníkJorginho
41ZáložníkD. Rice7.44G5A
7ÚtočníkB. Saka7.37G4A
29ÚtočníkK. Havertz6.61G2A
19ÚtočníkL. Trossard6.95G6A
Brentford3-5-2
1BrankárM. Flekken
13ObrancaM. Jørgensen
20ObrancaK. Ajer6.71A
22ObrancaN. Collins6.81G2A
30ZáložníkM. Roerslev
15ZáložníkF. Onyeka6.61A
6ZáložníkC. Nørgaard
27ZáložníkV. Janelt7.01G4A
23ZáložníkK. Lewis-Potter6.73G3A
17ÚtočníkI. Toney
11ÚtočníkY. Wissa

Prehľad zápasu

Arsenal zdolal Brentford 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: D. Rice 19′, Y. Wissa 45′, K. Havertz 86′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Arsenal mal 72% držanie lopty, Brentford mal 28%. Arsenal mal 17 striel (6 na bránu), Brentford mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Arsenal 1.28 — Brentford 0.97. Arsenal urobil 4 striedaní, Brentford urobil 5.

Rivalita od 2025

Arsenal vs Brentford vzájomné výsledky

2 stretnutí
Arsenal
1
výhier
Remízy
1
Brentford
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Arsenal

WWDWLD

Brentford

WLDDDD

Predpoveď zápasu

Arsenal

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Brentford

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Arsenal and +1.5 goals

79%Forma21%
77%Útok23%
85%Obrana15%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Arsenal

  • OtáznyD. Raya
  • OtáznyJ. Timber
  • OtáznyG. Martinelli
  • OtáznyT. Tomiyasu

Brentford

  • OtáznyJ. Dasilva
  • OtáznyR. Henry
  • OtáznyA. Hickey
  • OtáznyB. Mbeumo
  • OtáznyB. Mee
  • OtáznyE. Pinnock
  • OtáznyK. Schade

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Arsenal dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Arsenal6výhry
3remízy10 stretnutí
Brentford1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (78%) — kurzy môžu podceňovať Brentford.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 82.2%Remíza 14.3%Hostia 8.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.206.9611.00
Max1.237.0012.00
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit:Arsenal · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh77.9%13.8%8.4%
Verejný trh77.8%13.6%8.6%

Arsenal vs Brentford — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Arsenal
Výsledok vs. Trh: Arsenal (82%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ArsenalPolčas:11Brentford
17Strely9
6Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/02/26Brentford1–1Arsenal4.75/3.90/1.70
03/12/25Arsenal2–0Brentford1.35/5.21/8.63
12/04/25Arsenal1–1Brentford1.61/4.25/5.21
01/01/25Brentford1–3Arsenal6.49/4.76/1.44
09/03/24Arsenal2–1Brentford1.22/6.99/11.48
25/11/23Brentford0–1Arsenal4.52/3.77/1.75
11/02/23Arsenal1–1Brentford1.44/4.67/7.27
18/09/22Brentford0–3Arsenal4.29/3.86/1.80
19/02/22Arsenal2–1Brentford1.45/4.29/7.94
13/08/21Brentford2–0Arsenal4.02/3.42/1.97

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Arsenal

V 699R 305P 252
Nad 2,554
Goals scored2287

Vonkajšia bilancia: Brentford

V 67R 46P 71
Nad 2,556
Goals scored276

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026