Menu

Brentford vs Manchester United

Gtech Community Stadium, Brentford, Middlesex30. marca 2024 o 21:00
Domáci

Brentford

11
Rozhodca: S. Hooper

Udalosti zápasu

Brentford
Manchester United
Výkop
39′Aaron Wan-Bissaka
Yoane Wissa45′
Polčas
46′
R. VaraneH. Maguire
59′
A. GarnachoAntony
69′
V. LindelöfLisandro Martínez
Y. YarmoliukM. Damsgaard
71′
Y. WissaB. Mbeumo
71′
80′
M. RashfordM. Mount
80′
K. MainooCasemiro
Zanka83′
M. RoerslevN. Maupay
86′
K. Lewis-PotterS. Ghoddos
87′
Neal Maupay90+12′
90+12′Scott McTominay
90+6′
M. Mount

asistencia: Casemiro

K. Ajer

asistencia: I. Toney

90+9′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
17Shots off Goal4
31Total Shots11
9Blocked Shots2
24Shots insidebox3
7Shots outsidebox8
7Fouls14
14Corner Kicks4
1Offsides2
47%Ball Possession53%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
377Total passes450
263Passes accurate359
70%Passes %80%
3.29expected_goals0.59

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brentford je 6.78, v porovnaní s 7.13 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brentford je M. Jensen (6.97), u Manchester United je to M. Rashford (8.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brentford prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Jensen (3G). U Manchester United je to 12 gólov a 24 asistencií s lídrom Bruno Fernandes (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brentford nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Manchester United má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brentford nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Manchester United s hodnotením 7.41. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brentford nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Manchester United s priemerom 6.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Brentford a 85% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brentford nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brentford je 25.4 (najmladší: Y. Yarmoliuk (21), najstarší: M. Jensen (29)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 25.3 (najmladší: K. Mainoo (20), najstarší: Bruno Fernandes (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brentford majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 14 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brentford3-5-24-2-3-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
1Flekken13Jørgens.20Ajer22Collins30Roerslev8Jensen27Janelt33Yarmoli.23Lewis-P.17Toney11Wissa24Onana20Dalot2Lindelöf19Varane29Wan-Bis.39McTomin.37Mainoo17Garnacho8Fernand.10Rashford11Højlund

Náhradníci

Tréner: T. Frank

Náhradníci

Tréner: E. ten Hag

BrentfordSila pozíciíManchester United
6.78
Ø Hodnotenie
7.13
6.70Obranca (3 v 4)6.86
1G 3A1G 3A
6.81Záložník (5 v 5)7.41
8G 10A11G 21A
Útočník (2 v 1)6.30
0G 0A0G 0A
Brentford3-5-2
1BrankárM. Flekken
13ObrancaM. Jørgensen
20ObrancaK. Ajer6.71A
22ObrancaN. Collins6.71G2A
30ZáložníkM. Roerslev
8ZáložníkM. Jensen7.03G1A
27ZáložníkV. Janelt6.91G4A
33ZáložníkY. Yarmoliuk6.71G2A
23ZáložníkK. Lewis-Potter6.73G3A
17ÚtočníkI. Toney
11ÚtočníkY. Wissa
Manchester United4-2-3-1
24BrankárA. Onana
20ObrancaDiogo Dalot6.91G3A
2ObrancaV. Lindelöf
19ObrancaR. Varane
29ObrancaA. Wan-Bissaka
39ZáložníkS. McTominay
37ZáložníkK. Mainoo6.81G2A
17ZáložníkA. Garnacho6.3
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
10ZáložníkM. Rashford8.92G
11ÚtočníkR. Højlund6.3

Prehľad zápasu

Brentford a Manchester United remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: M. Mount 90′, K. Ajer 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Brentford mal 47% držanie lopty, Manchester United mal 53%. Brentford mal 31 striel (5 na bránu), Manchester United mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Brentford 3.29 — Manchester United 0.59. Brentford urobil 4 striedaní, Manchester United urobil 5.

Rivalita od 2021

Brentford vs Manchester United vzájomné výsledky

10 stretnutí
Brentford
3
výhier
Remízy
1
Manchester United
6
výhier
Góly spolu
36 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
7/10 · 70%
Nad 2,5
9/10 · 90%

Aktuálna forma

Brentford

LWLDDD

Manchester United

DWWWLD

Predpoveď zápasu

Brentford

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Manchester United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Manchester United

10%Forma90%
43%Útok57%
39%Obrana61%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

Brentford

  • OtáznyJ. Dasilva
  • OtáznyR. Henry
  • OtáznyA. Hickey
  • OtáznyB. Mee
  • OtáznyS. Reguilon
  • OtáznyK. Schade
  • OtáznyC. Norgaard
  • OtáznyE. Pinnock

Manchester United

  • OtáznyA. Diallo
  • OtáznyT. Malacia
  • OtáznyA. Martial
  • OtáznyL. Shaw
  • OtáznyA. Bayindir
  • OtáznyJ. Evans

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Manchester United dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Brentford3výhry
1remízy10 stretnutí
Manchester United6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (31%) — kurzy môžu podceňovať Brentford.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.0%Remíza 26.2%Hostia 45.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.003.802.15
Max3.093.862.22
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Manchester United · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh31.3%25.1%43.6%
Verejný trh31.7%25.0%43.2%

Brentford vs Manchester United — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Manchester United (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BrentfordPolčas:00Manchester United
31Strely11
5Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
27/04/26Manchester United2–1Brentford1.85/3.80/4.00
27/09/25Brentford3–1Manchester United3.44/3.79/2.04
04/05/25Brentford4–3Manchester United1.67/4.17/4.72
19/10/24Manchester United2–1Brentford1.71/4.26/4.48
30/03/24Brentford1–1Manchester United3.03/3.82/2.19
07/10/23Manchester United2–1Brentford1.67/4.21/4.74
05/04/23Manchester United1–0Brentford1.65/4.08/5.03
13/08/22Brentford4–0Manchester United3.79/3.55/2.00
02/05/22Manchester United3–0Brentford1.74/3.94/4.57
19/01/22Brentford1–3Manchester United4.53/3.55/1.84

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Brentford

V 68R 47P 72
Nad 2,556
Goals scored280

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 749R 276P 234
Nad 2,554
Goals scored2340

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026