Menu

Wolves vs Luton

Molineux Stadium, Wolverhampton, West Midlands27. apríla 2024 o 16:00
Domáci

Wolves

21
Hostia

Luton

Rozhodca: D. Coote

Udalosti zápasu

Wolves
Luton
Výkop
João Gomes11′
Hwang Hee-Chan

asistencia: Matheus Cunha

39′
Polčas
Toti Gomes

asistencia: M. Lemina

50′
58′Albert Sambi Lokonga
66′
J. ClarkL. Berry
66′
D. HashiokaC. Woodrow
Matheus CunhaPablo Sarabia
76′
78′
R. BarkleyE. Adebayo
80′
C. Morris

asistencia: R. Burke

Hee-Chan Hwang81′
R. Aït-NouriHugo Bueno
85′
88′
A. DoughtyF. Onyedinma
Pablo Sarabia90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
4Shots off Goal2
13Total Shots9
4Blocked Shots1
6Shots insidebox6
7Shots outsidebox3
14Fouls14
4Corner Kicks4
2Offsides0
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
613Total passes433
535Passes accurate362
87%Passes %84%
1.21expected_goals0.59

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolves je 6.67, v porovnaní s 7.00 u Luton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolves je José Sá (6.83), u Luton je to A. Doughty (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolves prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Hwang Hee-Chan (2G). U Luton je to 13 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Clark (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolves nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Luton má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolves nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Luton s hodnotením 8.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolves nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u Luton s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Wolves a 59% u Luton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolves nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Luton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolves je 28.8 (najmladší: João Gomes (24), najstarší: M. Doherty (33)), zatiaľ čo Luton má priemer 26.8 (najmladší: T. Mengi (23), najstarší: J. Clark (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolves majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Luton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolves3-5-1-13-4-2-1Luton
GKDEFMIDFWD
122Semedo23Kilman24Gomes2Doherty8Gomes5Lemina6Traoré3Aït-Nou.12Cunha11Hee-Chan24Kaminski16Burke15Mengi2Osho27Hashioka28Lokonga6Barkley45Doughty18Clark14Chong9Morris

Náhradníci

Tréner: G. O'Neil

Náhradníci

Tréner: R. Edwards

WolvesSila pozíciíLuton
6.67
Ø Hodnotenie
7.00
6.83Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (3 v 3)6.80
0G 0A1G 0A
6.67Záložník (5 v 4)8.00
1G 1A0G 0A
6.63Útočník (2 v 3)6.59
2G 1A12G 3A
Wolves3-5-1-1
1BrankárJosé Sá6.8
22ObrancaNélson Semedo
23ObrancaM. Kilman
24ObrancaToti Gomes6.6
2ZáložníkM. Doherty6.5
8ZáložníkJoão Gomes6.81G1A
5ZáložníkM. Lemina
6ZáložníkB. Traoré
3ZáložníkR. Aït-Nouri
12ÚtočníkMatheus Cunha
11ÚtočníkHwang Hee-Chan6.62G1A
Luton3-4-2-1
24BrankárT. Kaminski
16ObrancaR. Burke
15ObrancaT. Mengi6.81G
2ObrancaG. Osho
27ZáložníkD. Hashioka
28ZáložníkA. Sambi Lokonga
6ZáložníkR. Barkley
45ZáložníkA. Doughty8.0
18ÚtočníkJ. Clark7.012G3A
14ÚtočníkT. Chong6.2
9ÚtočníkC. Morris

Prehľad zápasu

Wolves zdolal Luton 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2023. Góly strelili: Hwang Hee-Chan 39′, Toti Gomes 50′, C. Morris 80′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Wolves mal 58% držanie lopty, Luton mal 42%. Wolves mal 13 striel (5 na bránu), Luton mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: Wolves 1.21 — Luton 0.59. Wolves urobil 2 striedaní, Luton urobil 4.

Aktuálna forma

Wolves

DLLLDL

Luton

WWWDWW

Predpoveď zápasu

Wolves

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Luton

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Luton

40%Forma60%
44%Útok56%
65%Obrana35%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Wolves

  • OtáznyS. Bueno
  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyC. Dawson
  • OtáznyN. Lemina
  • OtáznyP. Neto
  • OtáznyJ. Bellegarde

Luton

  • OtáznyM. Andersen
  • OtáznyA. Bell
  • OtáznyJ. Brown
  • OtáznyI. Kabore
  • OtáznyT. Lockyer
  • OtáznyM. Nakamba
  • OtáznyC. Ogbene
  • OtáznyD. Potts
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026