Menu

Wolves vs Newcastle

Molineux Stadium, Wolverhampton, West Midlands15. septembra 2024 o 17:30
Domáci

Wolves

12
Hostia

Newcastle

Rozhodca: C. Kavanagh

Udalosti zápasu

Wolves
Newcastle
Výkop
M. Lemina

asistencia: J. Strand Larsen

36′
38′Joelinton
Polčas
46′
JoelintonJ. Willock
46′
A. IsakH. Barnes
46′
S. LongstaffS. Tonali
52′Dan Burn
Rayan Aït Nouri63′
64′
T. LivramentoK. Trippier
Nélson Semedo70′
J. BellegardeHwang Hee-Chan
70′
André73′
75′
F. Schär

asistencia: Bruno Guimarães

AndréT. Doyle
77′
Nélson SemedoM. Doherty
77′
80′
H. Barnes

asistencia: J. Willock

R. Aït-NouriCarlos Forbs
86′
J. Strand LarsenGonçalo Guedes
86′
87′
Bruno GuimarãesL. Kelly
90+6′Jacob Murphy
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
5Shots off Goal4
12Total Shots14
2Blocked Shots4
10Shots insidebox8
2Shots outsidebox6
17Fouls6
4Corner Kicks7
3Offsides2
49%Ball Possession51%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
433Total passes471
362Passes accurate415
84%Passes %88%
1.23expected_goals1.52
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wolves je 6.73, v porovnaní s 6.94 u Newcastle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wolves je S. Johnstone (6.93), u Newcastle je to Bruno Guimarães (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wolves prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s André (1G). U Newcastle je to 22 gólov a 14 asistencií s lídrom Bruno Guimarães (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wolves nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Newcastle má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wolves nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 3 u Newcastle s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wolves nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.37, v porovnaní s 3 u Newcastle s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Wolves a 80% u Newcastle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wolves nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Newcastle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wolves je 26.0 (najmladší: Y. Mosquera (24), najstarší: S. Johnstone (32)), zatiaľ čo Newcastle má priemer 28.3 (najmladší: L. Hall (21), najstarší: F. Schär (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wolves majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Newcastle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wolves4-4-1-14-3-3Newcastle
GKDEFMIDFWD
31Johnsto.22Semedo14Mosquera15Dawson3Aït-Nou.5Lemina7André8Gomes27Bellega.10Cunha9Larsen22Pope21Livrame.5Schär33Burn20Hall36Longsta.39Guimarã.7Joelint.23Murphy14Isak10Gordon

Náhradníci

Tréner: G. O'Neil

Náhradníci

Tréner: E. Howe

WolvesSila pozíciíNewcastle
6.73
Ø Hodnotenie
6.94
6.93Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (4 v 4)6.86
0G 0A2G 4A
6.80Záložník (4 v 3)7.14
3G 2A11G 6A
6.37Útočník (2 v 3)6.91
1G 1A9G 4A
Wolves4-4-1-1
31BrankárS. Johnstone6.9
22ObrancaNélson Semedo
14ObrancaY. Mosquera6.7
15ObrancaC. Dawson
3ObrancaR. Aït-Nouri
5ZáložníkM. Lemina
7ZáložníkAndré6.81G
8ZáložníkJoão Gomes6.81G1A
27ZáložníkJ. Bellegarde6.81G1A
10ÚtočníkMatheus Cunha
9ÚtočníkJ. Strand Larsen6.41G1A
Newcastle4-3-3
22BrankárN. Pope7.0
21ObrancaT. Livramento6.81A
5ObrancaF. Schär7.1
33ObrancaD. Burn6.61G2A
20ObrancaL. Hall6.91G1A
36ZáložníkS. Longstaff
39ZáložníkBruno Guimarães7.59G5A
7ZáložníkJoelinton6.82G1A
23ÚtočníkJ. Murphy6.73G2A
14ÚtočníkA. Isak
10ÚtočníkA. Gordon7.16G2A

Prehľad zápasu

Newcastle zdolal Wolves 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: M. Lemina 36′, F. Schär 75′, H. Barnes 80′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Wolves mal 49% držanie lopty, Newcastle mal 51%. Wolves mal 12 striel (5 na bránu), Newcastle mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Wolves 1.23 — Newcastle 1.52. Wolves urobil 5 striedaní, Newcastle urobil 5.

Rivalita od 2025

Wolves vs Newcastle vzájomné výsledky

2 stretnutí
Wolves
0
výhier
Remízy
1
Newcastle
1
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Wolves

DLLLDL

Newcastle

WLLLLL

Predpoveď zápasu

Wolves

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Newcastle

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Newcastle and +1.5 goals

13%Forma88%
43%Útok57%
18%Obrana82%
15%Vzájomné zápasy85%

Zranenia a stopky

Wolves

  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyE. Gonzalez
  • OtáznyS. Kalajdzic
  • OtáznyB. Traore

Newcastle

  • OtáznyS. Botman
  • OtáznyJ. Lascelles
  • OtáznyL. Miley
  • OtáznyC. Wilson
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026