Menu

Bournemouth vs Tottenham

Vitality Stadium, Bournemouth, Dorset5. decembra 2024 o 21:15
10
Hostia

Tottenham

Rozhodca: S. Hooper

Udalosti zápasu

Bournemouth
Tottenham
Výkop
4′Ben Davies
Dean Huijsen

asistencia: M. Tavernier

17′
21′Yves Bissouma
Polčas
57′
P. SarrSon Heung-Min
Kepa Arrizabalaga62′
62′
B. DaviesPedro Porro
J. KluivertD. Ouattara
64′
Tyler Adams68′
Goal cancelled72′
VAR
R. ChristieL. Cook
77′
80′
Y. BissoumaL. Bergvall
80′
J. MaddisonT. Werner
M. TavernierP. Billing
85′
A. SemenyoD. Brooks
85′
EvanilsonE. Ünal
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
8Shots off Goal5
21Total Shots12
5Blocked Shots3
17Shots insidebox7
4Shots outsidebox5
15Fouls8
5Corner Kicks9
3Offsides3
35%Ball Possession65%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves7
248Total passes480
174Passes accurate394
70%Passes %82%
3.71expected_goals0.87
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bournemouth je 6.75, v porovnaní s 6.69 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bournemouth je A. Semenyo (7.13), u Tottenham je to B. Davies (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bournemouth prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 11 asistenciami, na čele s A. Semenyo (10G). U Tottenham je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Solanke (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bournemouth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bournemouth nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Tottenham s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bournemouth nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Tottenham s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bournemouth a 81% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bournemouth nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bournemouth je 27.0 (najmladší: I. Zabarnyi (23), najstarší: A. Smith (34)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 25.6 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: B. Davies (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bournemouth majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 13 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bournemouth4-2-3-14-3-3Tottenham
GKDEFMIDFWD
13Kepa15Smith27Zabarnyi2Huijsen3Kerkez12Adams10Christie24Semenyo19Kluivert16Taverni.9Evanils.20Forster14Gray6Drăgușin33Davies13Udogie29Sarr8Bissouma10Maddison21Kulusev.19Solanke22Johnson

Náhradníci

Tréner: Andoni Iraola

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

BournemouthSila pozíciíTottenham
6.75
Ø Hodnotenie
6.69
6.69Obranca (4 v 4)6.64
0G 1A3G 3A
6.81Záložník (5 v 3)6.75
22G 9A2G 3A
6.58Útočník (1 v 3)6.75
6G 1A5G 0A
Bournemouth4-2-3-1
13BrankárKepa
15ObrancaA. Smith6.51A
27ObrancaI. Zabarnyi6.9
2ObrancaDean Huijsen
3ObrancaM. Kerkez
12ZáložníkT. Adams6.82G2A
10ZáložníkR. Christie6.82G
24ZáložníkA. Semenyo7.110G3A
19ZáložníkJ. Kluivert6.62G
16ZáložníkM. Tavernier6.86G4A
9ÚtočníkEvanilson6.66G1A
Tottenham4-3-3
20BrankárF. Forster
14ObrancaA. Gray6.62G2A
6ObrancaR. Drăgușin6.5
33ObrancaB. Davies6.91G
13ObrancaD. Udogie6.51A
29ZáložníkP. Sarr6.92G3A
8ZáložníkY. Bissouma6.6
10ZáložníkJ. Maddison
21ÚtočníkD. Kulusevski
19ÚtočníkD. Solanke6.93G
22ÚtočníkB. Johnson6.62G

Prehľad zápasu

Bournemouth zdolal Tottenham 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: Dean Huijsen 17′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Bournemouth mal 35% držanie lopty, Tottenham mal 65%. Bournemouth mal 21 striel (8 na bránu), Tottenham mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Bournemouth 3.71 — Tottenham 0.87. Bournemouth urobil 5 striedaní, Tottenham urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Evanilson 72′).

Rivalita od 2025

Bournemouth vs Tottenham vzájomné výsledky

2 stretnutí
Bournemouth
2
výhier
Remízy
0
Tottenham
0
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Bournemouth

WDWWDD

Tottenham

WWDLLW

Predpoveď zápasu

Bournemouth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Tottenham

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Tottenham

50%Forma50%
50%Útok50%
36%Obrana64%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Bournemouth

  • OtáznyJ. Araujo
  • OtáznyA. Scott
  • OtáznyL. Sinisterra

Tottenham

  • OtáznyR. Bentancur
  • OtáznyM. Moore
  • OtáznyW. Odobert
  • OtáznyRicharlison
  • OtáznyG. Vicario
  • OtáznyM. van de Ven
  • OtáznyC. Romero

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bournemouth4výhry
2remízy10 stretnutí
Tottenham4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.9%Remíza 25.9%Hostia 41.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.623.752.40
Max2.673.922.47
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 36.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.2%24.7%39.1%
Verejný trh36.0%25.3%38.7%

Bournemouth vs Tottenham — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Bournemouth
Výsledok vs. Trh: Tottenham (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BournemouthPolčas:10Tottenham
21Strely12
8Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/01/26Bournemouth3–2Tottenham2.12/3.66/3.33
30/08/25Tottenham0–1Bournemouth1.75/4.17/4.29
09/03/25Tottenham2–2Bournemouth2.68/3.88/2.39
05/12/24Bournemouth1–0Tottenham2.64/3.86/2.44
31/12/23Tottenham3–1Bournemouth1.74/4.27/4.03
26/08/23Bournemouth0–2Tottenham3.64/3.76/1.90
15/04/23Tottenham2–3Bournemouth1.47/4.50/6.93
29/10/22Bournemouth2–3Tottenham5.14/3.82/1.70
09/07/20Bournemouth0–0Tottenham5.08/3.97/1.68
30/11/19Tottenham3–2Bournemouth1.37/5.35/7.95

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bournemouth

V 105R 84P 147
Nad 2,560
Goals scored438

Vonkajšia bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026