Menu

Fc Rostov vs Dinamo Makhachkala

Rostov Arena, Rostov-na-Donu22. septembra 2024 o 15:30
Domáci

FC Rostov

00
Rozhodca: S. Karasev

Udalosti zápasu

FC Rostov
Dinamo Makhachkala
Výkop
1′Zalimkhan Yusupov
Polčas
I. VakhaniaG. Ignatov
46′
E. GolenkovK. Bayramyan
63′
K. ShchetininK. Kuchaev
64′
66′
M. HosseinnejadR. Magomedov
67′Abakar Gadzhiev
67′
G. AgalarovEgas Cacintura
71′Jemal Tabidze
A. SutorminM. Mohebi
76′
76′
T. SundukovA. Sandrachuk
RonaldoI. Aznaurov
87′
87′
A. GadzhievK. Zinovich
87′
S. KagermazovJ. Đapo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
5Shots off Goal8
15Total Shots14
5Blocked Shots4
6Shots insidebox9
9Shots outsidebox5
12Fouls14
3Corner Kicks4
1Offsides1
63%Ball Possession37%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
544Total passes330
410Passes accurate206
75%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Rostov je 6.79, v porovnaní s 6.76 u Dinamo Makhachkala. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Rostov je K. Shchetinin (6.97), u Dinamo Makhachkala je to V. Paltsev (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Rostov prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Ronaldo (6G). U Dinamo Makhachkala je to 12 gólov a 5 asistencií s lídrom G. Agalarov (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Rostov nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Dinamo Makhachkala má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Rostov nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Dinamo Makhachkala s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Rostov nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u Dinamo Makhachkala s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC Rostov a 69% u Dinamo Makhachkala. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Rostov nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Dinamo Makhachkala. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Rostov je 24.4 (najmladší: D. Odoevskiy (22), najstarší: O. Sako (29)), zatiaľ čo Dinamo Makhachkala má priemer 25.4 (najmladší: M. Hosseinnejad (22), najstarší: J. Tabidze (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Rostov majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Dinamo Makhachkala. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Rostov4-3-33-4-3Dinamo Makhachkala
GKDEFMIDFWD
71Odoevsk.87Langovi.3Sako55Osipenko40Vakhania89Saravia15Glebov10Shcheti.7Ronaldo69Golenkov11Sutormin27Volk70Paltsev4Shumakh.5Tabidze13Kagerma.47Glushkov22Yusupov77Sundukov7Gadzhiev25Agalarov10Hossein.

Náhradníci

Tréner: V. Karpin

Náhradníci

Tréner: K. Bidzhiev

FC RostovSila pozíciíDinamo Makhachkala
6.79
Ø Hodnotenie
6.76
6.70Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 3)6.88
1G 1A1G 1A
6.97Záložník (3 v 4)6.60
1G 2A0G 2A
6.80Útočník (3 v 3)6.72
8G 5A11G 2A
FC Rostov4-3-3
71BrankárD. Odoevskiy6.7
87ObrancaA. Langovich6.7
3ObrancaO. Sako6.7
55ObrancaM. Osipenko
40ObrancaI. Vakhania6.91G1A
89ZáložníkR. Saravia
15ZáložníkD. Glebov
10ZáložníkK. Shchetinin7.01G2A
7ÚtočníkRonaldo6.96G1A
69ÚtočníkE. Golenkov6.72G4A
11ÚtočníkA. Sutormin
Dinamo Makhachkala3-4-3
27BrankárD. Volk6.9
70ObrancaV. Paltsev7.1
4ObrancaI. Shumakhov6.81A
5ObrancaJ. Tabidze6.71G
13ZáložníkS. Kagermazov6.7
47ZáložníkN. Glushkov6.61A
22ZáložníkZ. Yusupov
77ZáložníkT. Sundukov6.41A
7ÚtočníkA. Gadzhiev
25ÚtočníkG. Agalarov6.67G1A
10ÚtočníkM. Hosseinnejad6.84G1A

Prehľad zápasu

FC Rostov a Dinamo Makhachkala remizovali 0:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Rostov mal 63% držanie lopty, Dinamo Makhachkala mal 37%. FC Rostov mal 15 striel (5 na bránu), Dinamo Makhachkala mal 14 (2 na bránu). FC Rostov urobil 5 striedaní, Dinamo Makhachkala urobil 5.

Rivalita od 2023

FC Rostov vs Dinamo Makhachkala vzájomné výsledky

8 stretnutí
FC Rostov
4
výhier
Remízy
2
Dinamo Makhachkala
2
výhier
Góly spolu
23 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
7/8 · 88%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

FC Rostov

WLDLDW

Dinamo Makhachkala

LLDLDD

Predpoveď zápasu

FC Rostov

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dinamo Makhachkala

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Rostov or draw

50%Forma50%
77%Útok23%
36%Obrana64%
100%Vzájomné zápasy0%

Zranenia a stopky

FC Rostov

  • OtáznyA. Mironov
  • OtáznyN. Komlichenko

Dinamo Makhachkala

  • OtáznyM. Alibekov
  • OtáznyH. Mrezigue
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026