Menu

Fc Rostov vs Dynamo

Rostov Arena, Rostov-na-Donu2. marca 2025 o 17:30
Domáci

FC Rostov

11
Hostia

Dynamo

Rozhodca: K. Levnikov

Udalosti zápasu

FC Rostov
Dynamo
Výkop
Goal cancelled8′
VAR
23′
K. TyukavinE. Maouhoub
Polčas
64′
N. NgamaleuY. Gladyshev
65′El Mehdi Maouhoub
65′
Arthur GomesBitello
65′
L. ChávezD. Fomin
RonaldoE. Golenkov
73′
77′
D. Fomin

asistencia: Y. Gladyshev

K. ShchetininK. Kuchaev
82′
D. ShantaliyK. Bayramyan
82′
M. Mohebi
82′
I. VakhaniaO. Sako
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
13Shots off Goal1
18Total Shots8
1Blocked Shots4
15Shots insidebox6
3Shots outsidebox2
12Fouls16
3Corner Kicks1
7Offsides7
53%Ball Possession47%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
340Total passes320
221Passes accurate203
65%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Rostov je 6.76, v porovnaní s 6.83 u Dynamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Rostov je K. Shchetinin (6.97), u Dynamo je to N. Marichal (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Rostov prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Ronaldo (6G). U Dynamo je to 19 gólov a 17 asistencií s lídrom K. Tyukavin (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Rostov nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Dynamo má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Rostov nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Dynamo s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Rostov nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 1 u Dynamo s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC Rostov a 77% u Dynamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Rostov nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Dynamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Rostov je 23.9 (najmladší: D. Shantaliy (21), najstarší: R. Yatimov (27)), zatiaľ čo Dynamo má priemer 27.4 (najmladší: K. Tyukavin (23), najstarší: A. Lunev (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Rostov majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 17 u Dynamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Rostov4-3-34-2-3-1Dynamo
GKDEFMIDFWD
1Yatimov11Sutormin4Melekhin55Osipenko40Vakhania62Komarov58Shantal.10Shcheti.7Ronaldo27Komlich.9Mohebi1Lunev4Cáceres3Balbuena18Marichal7Skopint.24Chávez15Glebov13Ngamaleu8Carrasc.11Gomes70Tyukavin

Náhradníci

Tréner: Jonatan Alba

Náhradníci

Tréner: M. Lička

FC RostovSila pozíciíDynamo
6.76
Ø Hodnotenie
6.83
6.77Brankár (1 v 1)6.63
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.92
2G 1A6G 9A
6.69Záložník (3 v 5)6.80
2G 2A6G 4A
6.72Útočník (3 v 1)6.85
8G 3A7G 4A
FC Rostov4-3-3
1BrankárR. Yatimov6.8
11ObrancaA. Sutormin
4ObrancaV. Melekhin6.91G
55ObrancaM. Osipenko
40ObrancaI. Vakhania6.91G1A
62ZáložníkI. Komarov6.61G
58ZáložníkD. Shantaliy6.5
10ZáložníkK. Shchetinin7.01G2A
7ÚtočníkRonaldo6.96G1A
27ÚtočníkN. Komlichenko
9ÚtočníkM. Mohebi6.62G2A
Dynamo4-2-3-1
1BrankárA. Lunev6.6
4ObrancaJ. Cáceres7.01G5A
3ObrancaF. Balbuena
18ObrancaN. Marichal7.15G1A
7ObrancaD. Skopintsev6.63A
24ZáložníkL. Chávez6.8
15ZáložníkD. Glebov6.81A
13ZáložníkN. Ngamaleu6.84G2A
8ZáložníkJ. Carrascal
11ZáložníkArthur Gomes6.82G1A
70ÚtočníkK. Tyukavin6.87G4A

Prehľad zápasu

FC Rostov a Dynamo remizovali 1:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: D. Fomin 77′, M. Mohebi 82′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Rostov mal 53% držanie lopty, Dynamo mal 47%. FC Rostov mal 18 striel (4 na bránu), Dynamo mal 8 (3 na bránu). FC Rostov urobil 4 striedaní, Dynamo urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ivan Komarov 8′).

Rivalita od 2025

FC Rostov vs Dynamo vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Rostov
0
výhier
Remízy
0
Dynamo
2
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Rostov

WLDLDW

Dynamo

DWLDWD

Predpoveď zápasu

FC Rostov

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dynamo

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Rostov or draw

59%Forma41%
57%Útok43%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

FC Rostov

  • OtáznyA. Langovich

Dynamo

  • OtáznyD. Laxalt

Stadium

Rostov Arena, Rostov-on-Don — 45,000 capacity. Home of FC Rostov.

Rostov Arena

Пресс-служба Президента России · CC BY 4.0

Capacity
45,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026