Menu

Rubin vs Spartak Moscow

Ak Bars Arena, Kazan'9. marca 2025 o 17:30
Domáci

Rubin

21
Rozhodca: K. Levnikov

Udalosti zápasu

Rubin
Spartak Moscow
Výkop
Dmitriy Kabutov5′
M. Daku

asistencia: R. Bezrukov

7′
V. HodžaA. Zotov
26′
Mirlind Daku28′
M. Daku

asistencia: R. Bezrukov

28′
42′
E. Barco

Penalty

Polčas
46′
D. PrutsevL. García
46′
T. BongondaC. Martins
46′
O. ReabciukP. Solari
Ugochukwu Iwu59′
64′Alexis Duarte
Mirlind Daku75′
Mirlind Daku75′
75′Alexis Duarte
75′Alexis Duarte
B. JočićA. Gritsaenko
76′
78′
D. DenisovR. Litvinov
D. ShabanhaxhajM. Çuni
81′
R. BezrukovM. Apshatsev
81′
84′
MarquinhosJ. Medina
87′Pablo Solari
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
3Shots off Goal16
7Total Shots24
1Blocked Shots3
4Shots insidebox17
3Shots outsidebox7
17Fouls15
1Corner Kicks9
0Offsides6
33%Ball Possession67%
4Yellow Cards4
1Red Cards1
4Goalkeeper Saves1
228Total passes453
140Passes accurate360
61%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rubin je 6.78, v porovnaní s 6.70 u Spartak Moscow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rubin je E. Staver (6.98), u Spartak Moscow je to E. Barco (7.40).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rubin prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s M. Daku (10G). U Spartak Moscow je to 18 gólov a 17 asistencií s lídrom E. Barco (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rubin nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Spartak Moscow má 4 obrancov s priemerom 6.56. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rubin nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 3 u Spartak Moscow s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rubin nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 3 u Spartak Moscow s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Rubin a 80% u Spartak Moscow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rubin nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Spartak Moscow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rubin je 25.6 (najmladší: I. Rozhkov (20), najstarší: D. Kabutov (33)), zatiaľ čo Spartak Moscow má priemer 26.0 (najmladší: D. Denisov (23), najstarší: T. Bongonda (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rubin majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 17 u Spartak Moscow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rubin5-3-24-3-3Spartak Moscow
GKDEFMIDFWD
38Staver70Kabutov2Teslenko15Vujačić51Rozhkov23Bezrukov8Jočić6Iwu22Hodža99Shabanh.10Daku98Maksime.97Denisov4Duarte6Babić2Reabciuk25Prutsev18Umyarov5Barco77Bongonda9Ugalde8Marquin.

Náhradníci

Tréner: R. Rakhimov

Náhradníci

Tréner: D. Stanković

RubinSila pozíciíSpartak Moscow
6.78
Ø Hodnotenie
6.70
6.98Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (5 v 4)6.56
3G 5A0G 0A
6.66Záložník (3 v 3)6.87
3G 4A8G 10A
6.75Útočník (2 v 3)6.72
12G 1A10G 7A
Rubin5-3-2
38BrankárE. Staver7.0
70ObrancaD. Kabutov7.01G2A
2ObrancaE. Teslenko6.9
15ObrancaI. Vujačić6.81G
51ObrancaI. Rozhkov6.72A
23ObrancaR. Bezrukov6.71G1A
8ZáložníkB. Jočić6.51A
6ZáložníkU. Iwu6.73A
22ZáložníkV. Hodža6.83G
99ÚtočníkD. Shabanhaxhaj6.72G1A
10ÚtočníkM. Daku6.810G
Spartak Moscow4-3-3
98BrankárA. Maksimenko6.7
97ObrancaD. Denisov6.7
4ObrancaA. Duarte6.3
6ObrancaS. Babić6.7
2ObrancaO. Reabciuk6.5
25ZáložníkD. Prutsev6.2
18ZáložníkN. Umyarov7.03A
5ZáložníkE. Barco7.48G7A
77ÚtočníkT. Bongonda6.6
9ÚtočníkM. Ugalde6.75G1A
8ÚtočníkMarquinhos6.85G6A

Prehľad zápasu

Rubin zdolal Spartak Moscow 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: M. Daku 7′, M. Daku 28′, E. Barco 42′ (pen.). Bolo udelených 8 žltých kariet, 2 červených kariet. Rubin mal 33% držanie lopty, Spartak Moscow mal 67%. Rubin mal 7 striel (3 na bránu), Spartak Moscow mal 24 (5 na bránu). Rubin urobil 4 striedaní, Spartak Moscow urobil 5.

Rivalita od 2016

Rubin vs Spartak Moscow vzájomné výsledky

17 stretnutí
Rubin
2
výhier
Remízy
5
Spartak Moscow
10
výhier
Góly spolu
39 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
6/17 · 35%

Aktuálna forma

Rubin

WDWDDW

Spartak Moscow

LWLWDD

Predpoveď zápasu

Rubin

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Spartak Moscow

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Spartak Moscow

35%Forma65%
37%Útok63%
22%Obrana78%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Rubin

  • OtáznyA. Gritsaenko

Spartak Moscow

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026