Menu

Lnz Cherkasy vs Oleksandria

Cherkasy Arena, Cherkasy12. augusta 2024 o 14:30
Domáci

LNZ Cherkasy

02
Hostia

Oleksandria

Rozhodca: D. Reznikov

Udalosti zápasu

LNZ Cherkasy
Oleksandria
Výkop
Polčas
58′
K. Kovalets

asistencia: M. Kravchenko

61′Juan Alvina
Eynel SoaresG. Bessala
64′
65′
M. KravchenkoMiguel Campos
65′
D. ShostakY. Smyrnyi
73′
Juan Alvina

asistencia: Y. Kopyna

Hennadii Pasich75′
77′
K. KovaletsD. Myshniov
77′
O. FilippovV. Pohorilyi
79′Yevhenii Smyrnyi
H. PasichN. Muravskyi
80′
D. OliinykV. Naumets
80′
85′
Juan AlvinaA. Avahimian
87′Ivan Kalyuzhnyi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
4Shots off Goal4
9Total Shots14
2Blocked Shots4
7Shots insidebox10
2Shots outsidebox4
11Fouls11
3Corner Kicks4
1Offsides4
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
498Total passes317
429Passes accurate238
86%Passes %75%
0.72expected_goals1.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy LNZ Cherkasy je 6.97, v porovnaní s 6.57 u Oleksandria. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč LNZ Cherkasy je M. Jashari (7.42), u Oleksandria je to Juan Alvina (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky LNZ Cherkasy prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Assinor (7G). U Oleksandria je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

LNZ Cherkasy nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Oleksandria má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

LNZ Cherkasy nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u Oleksandria s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

LNZ Cherkasy nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 2 u Oleksandria s priemerom 6.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u LNZ Cherkasy a 90% u Oleksandria. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu LNZ Cherkasy nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Oleksandria. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky LNZ Cherkasy je 26.8 (najmladší: A. Dajko (23), najstarší: H. Pasich (32)), zatiaľ čo Oleksandria má priemer 25.0 (najmladší: Juan Alvina (22), najstarší: K. Kovalets (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu LNZ Cherkasy majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 6 u Oleksandria. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

LNZ Cherkasy4-4-1-14-4-2Oleksandria
GKDEFMIDFWD
21Kuchere.33Putria5Salihu4Dajko11Pasich16Oliinyk15Jashari8Bar7Soares1Thill90Assinor44Yermakov4Kravche.30Kopyna31Shabanov24Martyni.33Alvina5Kaliuzh.71Shostak11Shulian.6Kovalets9Filippov

Náhradníci

Tréner: Andrés Carrasco

Náhradníci

Tréner: R. Rotan

LNZ CherkasySila pozíciíOleksandria
6.97
Ø Hodnotenie
6.57
6.82Obranca (4 v 4)
2G 0A0G 0A
7.08Záložník (5 v 4)6.76
3G 2A0G 0A
7.19Útočník (1 v 2)6.20
7G 0A0G 0A
LNZ Cherkasy4-4-1-1
21BrankárY. Kucherenko
33ObrancaI. Putria7.21G
5ObrancaH. Salihu
4ObrancaA. Dajko6.3
11ObrancaH. Pasich7.01G
16ZáložníkD. Oliinyk
15ZáložníkM. Jashari7.43G2A
8ZáložníkA. Bar
7ZáložníkEynel Soares6.8
1ZáložníkO. Thill
90ÚtočníkM. Assinor7.27G
Oleksandria4-4-2
44BrankárH. Yermakov
4ObrancaM. Kravchenko
30ObrancaY. Kopyna
31ObrancaA. Shabanov
24ObrancaO. Martyniuk
33ZáložníkJuan Alvina6.9
5ZáložníkI. Kaliuzhnyi
71ZáložníkD. Shostak6.6
11ZáložníkA. Shulianskyi
6ÚtočníkK. Kovalets6.2
9ÚtočníkO. Filippov

Prehľad zápasu

Oleksandria zdolal LNZ Cherkasy 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2024. Góly strelili: K. Kovalets 58′, Juan Alvina 73′. Bolo udelených 4 žltých kariet. LNZ Cherkasy mal 65% držanie lopty, Oleksandria mal 35%. LNZ Cherkasy mal 9 striel (3 na bránu), Oleksandria mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: LNZ Cherkasy 0.72 — Oleksandria 1.32. LNZ Cherkasy urobil 3 striedaní, Oleksandria urobil 5.

Rivalita od 2025

LNZ Cherkasy vs Oleksandria vzájomné výsledky

4 stretnutí
LNZ Cherkasy
3
výhier
Remízy
0
Oleksandria
1
výhier
Góly spolu
14 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

LNZ Cherkasy

DDLDWW

Oleksandria

DLDLLD

Predpoveď zápasu

LNZ Cherkasy

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Oleksandria

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : LNZ Cherkasy or draw and -2.5 goals

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana0%
64%Vzájomné zápasy36%

Stadium

Cherkasy Arena, Cherkasy — 10,321 capacity, opened in 1957. Home of FC Dnipro Cherkasy.

Cherkasy Arena

V&A Dudush · CC BY 3.0

Capacity
10,321
Opened
1957
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026