Menu

Bournemouth vs Wolves

Vitality Stadium, Bournemouth23. augusta 2025 o 16:00
10
Hostia

Wolves

Rozhodca: Thomas Bramall

Udalosti zápasu

Bournemouth
Wolves
Výkop
M. Tavernier

asistencia: A. Semenyo

4′
9′Toti Gomes
35′
K. HoeverJ. Tchatchoua
Polčas
46′
D. M. WolfeH. Bueno
46′
J. BellegardeAndre
49′Toti Gomes
56′
J. AriasS. Bueno
Tyler Adams58′
Alex Scott63′
63′Hugo Bueno
A. ScottR. Christie
66′
D. BrooksA. Adli
66′
M. TavernierJ. Kluivert
78′
78′
J. S. LarsenHwang Hee-Chan
84′Matt Doherty
85′João Gomes
EvanilsonE. J. Kroupi
88′
T. AdamsJ. Hill
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
5Shots off Goal3
14Total Shots6
5Blocked Shots2
8Shots insidebox3
6Shots outsidebox3
13Fouls16
8Corner Kicks3
2Offsides2
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
447Total passes307
387Passes accurate225
87%Passes %73%
1.29expected_goals0.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bournemouth je 6.82, v porovnaní s 6.64 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bournemouth je M. Senesi (7.22), u Wolves je to E. Agbadou (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bournemouth prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 23 asistenciami, na čele s A. Semenyo (10G). U Wolves je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom J. Bellegarde (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bournemouth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Wolves má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bournemouth nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Wolves s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bournemouth nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Wolves s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bournemouth a 76% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bournemouth nazbierali v tejto sezóne 50 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bournemouth je 26.3 (najmladší: A. Scott (22), najstarší: A. Smith (34)), zatiaľ čo Wolves má priemer 27.1 (najmladší: K. Hoever (23), najstarší: M. Doherty (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bournemouth majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 19 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bournemouth4-1-4-13-4-3Wolves
GKDEFMIDFWD
1Petrovic15Smith18Diakite5Senesi3Truffert12Adams7Brooks8Scott16Taverni.24Semenyo9Evanils.1Sa2Doherty12Agbadou24Toti26Hoever27Bellega.8Gomes6Wolfe5Munetsi9Larsen10Arias

Náhradníci

Tréner: Andoni Iraola Sagarna

Náhradníci

Tréner: Vítor Manuel de Oliveira Lopes Pereira

BournemouthSila pozíciíWolves
6.82
Ø Hodnotenie
6.64
6.87Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)6.65
1G 9A0G 0A
6.90Záložník (5 v 4)6.68
22G 13A2G 4A
6.58Útočník (1 v 3)6.53
6G 1A3G 2A
Bournemouth4-1-4-1
1BrankárD. Petrovic6.9
15ObrancaA. Smith6.51A
18ObrancaB. Diakite6.7
5ObrancaM. Senesi7.25A
3ObrancaA. Truffert6.81G3A
12ZáložníkT. Adams6.82G2A
7ZáložníkD. Brooks6.71G3A
8ZáložníkA. Scott7.13G1A
16ZáložníkM. Tavernier6.86G4A
24ZáložníkA. Semenyo7.110G3A
9ÚtočníkEvanilson6.66G1A
Wolves3-4-3
1BrankárJ. Sa6.8
2ObrancaM. Doherty6.5
12ObrancaE. Agbadou6.8
24ObrancaToti6.6
26ZáložníkK. Hoever6.6
27ZáložníkJ. Bellegarde6.81G1A
8ZáložníkJoao Gomes6.81G1A
6ZáložníkD. M. Wolfe6.62A
5ÚtočníkM. Munetsi6.61G1A
9ÚtočníkJ. S. Larsen6.41G1A
10ÚtočníkJ. Arias6.61G

Prehľad zápasu

Bournemouth zdolal Wolves 1:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: M. Tavernier 4′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Bournemouth mal 59% držanie lopty, Wolves mal 41%. Bournemouth mal 14 striel (4 na bránu), Wolves mal 6 (1 na bránu). Očakávané góly: Bournemouth 1.29 — Wolves 0.46. Bournemouth urobil 5 striedaní, Wolves urobil 5.

Rivalita od 2026

Bournemouth vs Wolves vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bournemouth
1
výhier
Remízy
0
Wolves
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bournemouth

WDWWDD

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Bournemouth

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Wolves

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Bournemouth and +2.5 goals

0%Forma0%
100%Útok0%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Bournemouth

  • OtáznyRyan Christie
  • OtáznyJustin Kluivert
  • OtáznyE. Ünal
  • OtáznyL. Cook

Wolves

  • OtáznyL. Chiwome

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bournemouth

V 105R 84P 147
Nad 2,560
Goals scored438

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026