Menu

Manchester City vs Everton

Etihad Stadium, Manchester18. októbra 2025 o 16:00
Domáci

Manchester City

20
Hostia

Everton

Rozhodca: Tony Harrington

Udalosti zápasu

Manchester City
Everton
Výkop
39′James Garner
Polčas
E. Haaland

asistencia: N. O'Reilly

58′
T. ReijndersB. Silva
59′
J. DokuO. Bobb
59′
E. Haaland

asistencia: Savinho

63′
70′
C. AlcarazM. Rohl
70′
I. GueyeT. Iroegbunam
75′
BetoT. Barry
SavinhoR. Cherki
85′
N. O'ReillyR. Lewis
85′
NicoM. Kovacic
86′
86′
K. Dewsbury-HallD. McNeil
86′
I. NdiayeT. Dibling
90+6′Tyler Dibling
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
5Shots off Goal2
19Total Shots5
7Blocked Shots2
16Shots insidebox4
3Shots outsidebox1
8Fouls14
11Corner Kicks3
0Offsides1
71%Ball Possession29%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
749Total passes300
685Passes accurate237
91%Passes %79%
2.38expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manchester City je 7.01, v porovnaní s 6.89 u Everton. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manchester City je J. Doku (7.38), u Everton je to J. Garner (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manchester City prispeli v tejto sezóne 50 gólmi a 26 asistenciami, na čele s E. Haaland (25G). U Everton je to 31 gólov a 23 asistencií s lídrom K. Dewsbury-Hall (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manchester City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Everton má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manchester City nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Everton s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manchester City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.34, v porovnaní s 1 u Everton s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Manchester City a 78% u Everton. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manchester City nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Everton. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manchester City je 25.0 (najmladší: N. O'Reilly (20), najstarší: N. Ake (30)), zatiaľ čo Everton má priemer 28.0 (najmladší: C. Alcaraz (23), najstarší: I. Gueye (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manchester City majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 30 u Everton. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manchester City4-1-4-14-2-3-1Everton
GKDEFMIDFWD
25Donnaru.27Nunes3Dias6Ake33O'Reilly14Nico26Savinho4Reijnde.47Foden11Doku9Haaland1Pickford15O'Brien6Tarkows.5Keane16Mykolen.37Garner27Gueye10Ndiaye22Dewsbur.24Alcaraz9Beto

Náhradníci

Tréner: Josep Guardiola i Sala

Náhradníci

Tréner: David William Moyes

Manchester CitySila pozíciíEverton
7.01
Ø Hodnotenie
6.89
7.02Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.90
8G 8A5G 4A
6.98Záložník (5 v 5)6.92
17G 11A18G 18A
7.34Útočník (1 v 1)6.62
25G 7A8G 1A
Manchester City4-1-4-1
25BrankárG. Donnarumma7.0
27ObrancaM. Nunes7.01G5A
3ObrancaR. Dias7.22G
6ObrancaN. Ake6.8
33ObrancaN. O'Reilly6.95G3A
14ZáložníkNico7.01G
26ZáložníkSavinho6.71A
4ZáložníkT. Reijnders6.95G2A
47ZáložníkP. Foden7.07G3A
11ZáložníkJ. Doku7.44G5A
9ÚtočníkE. Haaland7.325G7A
Everton4-2-3-1
1BrankárJ. Pickford7.0
15ObrancaJ. O'Brien6.81G1A
6ObrancaJ. Tarkowski7.21G2A
5ObrancaM. Keane6.93G
16ObrancaV. Mykolenko6.71A
37ZáložníkJ. Garner7.22G7A
27ZáložníkI. Gueye6.82G3A
10ZáložníkI. Ndiaye6.96G3A
22ZáložníkK. Dewsbury-Hall7.28G4A
24ZáložníkC. Alcaraz6.51A
9ÚtočníkBeto6.68G1A

Prehľad zápasu

Manchester City zdolal Everton 2:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: E. Haaland 58′, E. Haaland 63′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Manchester City mal 71% držanie lopty, Everton mal 29%. Manchester City mal 19 striel (7 na bránu), Everton mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Manchester City 2.38 — Everton 0.81. Manchester City urobil 5 striedaní, Everton urobil 5.

Rivalita od 2026

Manchester City vs Everton vzájomné výsledky

1 stretnutí
Manchester City
0
výhier
Remízy
1
Everton
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Manchester City

DWWWWW

Everton

DLLDWL

Predpoveď zápasu

Manchester City

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Everton

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Manchester City or draw

56%Forma44%
61%Útok39%
60%Obrana40%
93%Vzájomné zápasy7%

Zranenia a stopky

Manchester City

  • OtáznyA. Khusanov
  • OtáznyRodri
  • OtáznyR. Ait Nouri

Everton

  • OtáznyJ. Grealish
  • OtáznyN. Patterson

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Manchester City dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Manchester City7výhry
3remízy10 stretnutí
Everton0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.7%Remíza 19.4%Hostia 13.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.395.007.00
Max1.405.297.71
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Manchester City · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh69.3%18.2%12.5%
Verejný trh67.6%18.9%13.5%
Δ1.7%0.7%1.0%

Manchester City vs Everton — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Manchester City
Výsledok vs. Trh: Manchester City (72%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Manchester CityPolčas:00Everton
19Strely5
7Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/05/26Everton3–3Manchester City6.50/4.75/1.44
18/10/25Manchester City2–0Everton1.40/5.14/7.36
19/04/25Everton0–2Manchester City3.75/3.67/1.95
26/12/24Manchester City1–1Everton1.34/5.41/8.17
10/02/24Manchester City2–0Everton1.18/7.56/12.75
27/12/23Everton1–3Manchester City5.86/4.10/1.56
14/05/23Everton0–3Manchester City8.98/5.00/1.36
31/12/22Manchester City1–1Everton1.13/8.49/21.95
26/02/22Everton0–1Manchester City10.53/5.91/1.27
21/11/21Manchester City3–0Everton1.17/7.57/17.68

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Manchester City

V 554R 225P 286
Nad 2,555
Goals scored1927

Vonkajšia bilancia: Everton

V 448R 356P 452
Nad 2,546
Goals scored1593

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026