Menu

Nottingham Forest vs Chelsea

City Ground, Nottingham18. októbra 2025 o 13:30
Domáci

Nottingham Forest

03
Hostia

Chelsea

Rozhodca: Chris Kavanagh

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Chelsea
Výkop
Morato41′
Polčas
T. AwoniyiIgor Jesus
46′
46′
R. LaviaM. Caicedo
46′
A. GarnachoJ. Gittens
46′
Andrey SantosM. Guiu
49′
J. Acheampong

asistencia: P. Neto

52′
P. Neto

asistencia: R. James

Douglas LuizC. Hudson-Odoi
53′
54′Malo Gusto
O. ZinchenkoC. Wood
74′
MurilloN. Savona
74′
78′
P. NetoEstêvão
Ibrahim Sangaré80′
81′
J. AcheampongT. Adarabioyo
84′
R. James
87′Malo Gusto
87′Malo Gusto
89′Estêvão
90+4′Robert Sánchez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
8Shots off Goal6
12Total Shots17
2Blocked Shots5
8Shots insidebox11
4Shots outsidebox6
13Fouls16
5Corner Kicks2
1Offsides2
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves2
445Total passes463
367Passes accurate397
82%Passes %86%
2.35expected_goals1.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.90, v porovnaní s 6.86 u Chelsea. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je E. Anderson (7.29), u Chelsea je to R. James (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 12 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Chelsea je to 30 gólov a 25 asistencií s lídrom Joao Pedro (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Chelsea má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u Chelsea s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u Chelsea s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Nottingham Forest a 86% u Chelsea. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Chelsea. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 26.5 (najmladší: Murillo (23), najstarší: M. Sels (33)), zatiaľ čo Chelsea má priemer 23.6 (najmladší: J. Acheampong (19), najstarší: R. Sanchez (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u Chelsea. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest5-3-24-2-3-1Chelsea
GKDEFMIDFWD
26Sels3Williams31Milenko.4Morato5Murillo35Zinchen.12Luiz6Sangare8Anderson10Gibbs-W.9Awoniyi1Sanchez24James34Acheamp.23Chalobah3Cucurel.27Gusto45Lavia7Neto17Santos49Garnacho20Pedro

Náhradníci

Tréner: Angelos Postecoglou

Náhradníci

Tréner: Vincenzo Maresca

Nottingham ForestSila pozíciíChelsea
6.90
Ø Hodnotenie
6.86
6.85Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 1A
6.89Obranca (5 v 4)6.86
3G 3A7G 8A
7.02Záložník (3 v 5)6.80
5G 4A8G 11A
6.80Útočník (2 v 1)7.08
17G 5A15G 5A
Nottingham Forest5-3-2
26BrankárM. Sels6.8
3ObrancaN. Williams6.92G3A
31ObrancaN. Milenkovic6.8
4ObrancaMorato6.9
5ObrancaMurillo7.01G
35ObrancaO. Zinchenko6.7
12ZáložníkDouglas Luiz6.8
6ZáložníkI. Sangare7.02G2A
8ZáložníkE. Anderson7.33G2A
10ÚtočníkM. Gibbs-White6.913G4A
9ÚtočníkT. Awoniyi6.74G1A
Chelsea4-2-3-1
1BrankárR. Sanchez7.01A
24ObrancaR. James7.22G4A
34ObrancaJ. Acheampong6.61G
23ObrancaT. Chalobah7.03G
3ObrancaM. Cucurella6.71G4A
27ZáložníkM. Gusto6.72G3A
45ZáložníkR. Lavia6.8
7ZáložníkP. Neto7.05G4A
17ZáložníkAndrey Santos6.8
49ZáložníkA. Garnacho6.81G4A
20ÚtočníkJoao Pedro7.115G5A

Prehľad zápasu

Chelsea zdolal Nottingham Forest 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: J. Acheampong 49′, P. Neto 52′, R. James 84′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Nottingham Forest mal 50% držanie lopty, Chelsea mal 50%. Nottingham Forest mal 12 striel (2 na bránu), Chelsea mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 2.35 — Chelsea 1.67. Nottingham Forest urobil 4 striedaní, Chelsea urobil 5.

Rivalita od 2026

Nottingham Forest vs Chelsea vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nottingham Forest
1
výhier
Remízy
0
Chelsea
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nottingham Forest

WWWWWD

Chelsea

LWLLLW

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Chelsea

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Chelsea

13%Forma88%
11%Útok89%
44%Obrana56%
38%Vzájomné zápasy62%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyO. Aina

Chelsea

  • OtáznyB. Badiashile
  • OtáznyL. Colwill
  • OtáznyL. Delap
  • OtáznyD. Essugo
  • OtáznyM. Mudryk
  • OtáznyC. Palmer

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Nottingham Forest2výhry
3remízy8 stretnutí
Chelsea3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (26%) — kurzy môžu podceňovať Chelsea.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 26.8%Remíza 26.0%Hostia 51.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.703.801.95
Max3.773.881.95
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Chelsea · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh25.6%24.9%49.5%
Verejný trh25.8%25.2%49.0%

Nottingham Forest vs Chelsea — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Chelsea
Výsledok vs. Trh: Chelsea (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Nottingham ForestPolčas:00Chelsea
12Strely17
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
04/05/26Chelsea1–3Nottingham Forest1.70/4.00/4.75
18/10/25Nottingham Forest0–3Chelsea3.74/3.84/1.95
25/05/25Nottingham Forest0–1Chelsea3.08/3.75/2.21
06/10/24Chelsea1–1Nottingham Forest1.49/4.60/6.40
11/05/24Nottingham Forest2–3Chelsea3.38/3.88/2.03
02/09/23Chelsea0–1Nottingham Forest1.36/4.64/8.21
13/05/23Chelsea2–2Nottingham Forest1.50/4.39/6.46
01/01/23Nottingham Forest1–1Chelsea5.14/3.83/1.70

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 95R 86P 121
Nad 2,547
Goals scored365

Vonkajšia bilancia: Chelsea

V 666R 308P 282
Nad 2,551
Goals scored2154

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026