Menu

Tottenham vs Aston Villa

Tottenham Hotspur Stadium, London19. októbra 2025 o 15:00
Domáci

Tottenham

12
Hostia

Aston Villa

Rozhodca: Simon Hooper

Udalosti zápasu

Tottenham
Aston Villa
Výkop
R. Bentancur

asistencia: J. Palhinha

5′
Micky van de Ven22′
37′
M. Rogers
Polčas
M. TelRicharlison
60′
61′
D. MalenO. Watkins
61′
E. GuessandE. Buendia
Kevin Danso67′
77′
E. Buendia

asistencia: L. Digne

X. SimonsL. Bergvall
79′
W. OdobertR. Kolo Muani
79′
82′
L. DigneI. Maatsen
82′
A. OnanaR. Barkley
D. SpenceB. Johnson
86′
R. BentancurP. M. Sarr
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
5Shots off Goal4
10Total Shots8
2Blocked Shots2
7Shots insidebox2
3Shots outsidebox6
11Fouls7
6Corner Kicks6
6Offsides1
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
382Total passes348
336Passes accurate292
88%Passes %84%
0.75expected_goals0.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tottenham je 6.79, v porovnaní s 6.86 u Aston Villa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tottenham je J. Palhinha (7.02), u Aston Villa je to B. Kamara (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tottenham prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 19 asistenciami, na čele s M. van de Ven (4G). U Aston Villa je to 23 gólov a 21 asistencií s lídrom M. Rogers (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tottenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Aston Villa má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tottenham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Aston Villa s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tottenham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Aston Villa s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Tottenham a 83% u Aston Villa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tottenham nazbierali v tejto sezóne 50 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Aston Villa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tottenham je 25.2 (najmladší: M. Tel (20), najstarší: J. Palhinha (30)), zatiaľ čo Aston Villa má priemer 27.5 (najmladší: M. Rogers (23), najstarší: E. Martinez (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tottenham majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u Aston Villa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tottenham4-2-3-14-2-3-1Aston Villa
GKDEFMIDFWD
1Vicario23Porro4Danso37Ven24Spence6Palhinha30Bentanc.20Kudus7Simons28Odobert11Tel23Martinez2Cash4Konsa14Torres12Digne44Kamara24Onana29Guessand27Rogers7McGinn17Malen

Náhradníci

Tréner: Thomas Frank

Náhradníci

Tréner: Unai Emery Etxegoien

TottenhamSila pozíciíAston Villa
6.79
Ø Hodnotenie
6.86
6.87Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.90
5G 3A3G 8A
6.83Záložník (5 v 5)6.87
9G 15A16G 12A
6.73Útočník (1 v 1)6.60
3G 1A4G 1A
Tottenham4-2-3-1
1BrankárG. Vicario6.9
23ObrancaP. Porro6.91G2A
4ObrancaK. Danso6.9
37ObrancaM. van de Ven6.74G1A
24ObrancaD. Spence6.5
6ZáložníkJ. Palhinha7.04G2A
30ZáložníkR. Bentancur6.81G1A
20ZáložníkM. Kudus6.92G5A
7ZáložníkX. Simons6.92G5A
28ZáložníkW. Odobert6.62A
11ÚtočníkM. Tel6.73G1A
Aston Villa4-2-3-1
23BrankárE. Martinez7.0
2ObrancaM. Cash6.93G3A
4ObrancaE. Konsa7.0
14ObrancaP. Torres6.9
12ObrancaL. Digne6.85A
44ZáložníkB. Kamara7.11G3A
24ZáložníkA. Onana7.02G
29ZáložníkE. Guessand6.41A
27ZáložníkM. Rogers6.89G5A
7ZáložníkJ. McGinn6.94G3A
17ÚtočníkD. Malen6.64G1A

Prehľad zápasu

Aston Villa zdolal Tottenham 2:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: R. Bentancur 5′, M. Rogers 37′, E. Buendia 77′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Tottenham mal 53% držanie lopty, Aston Villa mal 47%. Tottenham mal 10 striel (3 na bránu), Aston Villa mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Tottenham 0.75 — Aston Villa 0.32. Tottenham urobil 5 striedaní, Aston Villa urobil 4.

Rivalita od 2026

Tottenham vs Aston Villa vzájomné výsledky

2 stretnutí
Tottenham
1
výhier
Remízy
0
Aston Villa
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Tottenham

WWDLLW

Aston Villa

LLLWWD

Predpoveď zápasu

Tottenham

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Aston Villa

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Tottenham or draw and -3.5 goals

50%Forma50%
57%Útok43%
55%Obrana45%
40%Vzájomné zápasy60%

Zranenia a stopky

Tottenham

  • OtáznyY. Bissouma
  • OtáznyR. Dragusin
  • OtáznyD. Kulusevski
  • OtáznyJ. Maddison
  • OtáznyD. Solanke
  • OtáznyK. Takai
  • OtáznyB. Davies

Aston Villa

  • OtáznyA. Garcia
  • OtáznyY. Tielemans
  • OtáznyT. Mings

Stadium

Tottenham Hotspur Stadium, Tottenham — 62,850 capacity, designed by Populous. Home of Tottenham Hotspur F.C..

Tottenham Hotspur Stadium

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
62,850
Opened
Architect
Populous

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Tottenham5výhry
0remízy10 stretnutí
Aston Villa5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 4.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.5%Remíza 27.5%Hostia 28.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.503.50
Max2.073.773.50
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.3%
Trhový favorit:Tottenham · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh46.7%25.7%27.6%
Verejný trh46.1%27.0%27.0%
Δ0.7%1.3%0.7%

Tottenham vs Aston Villa — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Aston Villa
Výsledok vs. Trh: Tottenham (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

TottenhamPolčas:11Aston Villa
9Strely8
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26Aston Villa1–2Tottenham2.15/3.60/3.20
19/10/25Tottenham1–2Aston Villa2.06/3.63/3.50
16/05/25Aston Villa2–0Tottenham1.31/6.01/8.55
03/11/24Tottenham4–1Aston Villa1.93/4.02/3.62
10/03/24Aston Villa0–4Tottenham2.41/4.06/2.58
26/11/23Tottenham1–2Aston Villa2.30/3.88/2.77
13/05/23Aston Villa2–1Tottenham2.26/3.61/3.00
01/01/23Tottenham0–2Aston Villa1.67/4.04/5.00
09/04/22Aston Villa0–4Tottenham3.18/3.47/2.27
03/10/21Tottenham2–1Aston Villa2.13/3.50/3.51

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tottenham

V 542R 296P 418
Nad 2,554
Goals scored1933

Vonkajšia bilancia: Aston Villa

V 406R 316P 420
Nad 2,549
Goals scored1436

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026