Menu

Fulham vs Wolves

Craven Cottage, London1. novembra 2025 o 16:00
Domáci

Fulham

30
Hostia

Wolves

Rozhodca: John Brooks

Udalosti zápasu

Fulham
Wolves
Výkop
R. Sessegnon

asistencia: R. Jimenez

9′
36′Emmanuel Agbadou
40′Toti Gomes
Polčas
46′
J. AriasJoao Gomes
46′
TotiY. Mosquera
46′
K. HoeverJ. Tchatchoua
H. Wilson
62′
64′
J. BellegardeT. Arokodare
J. KingT. Cairney
72′
KevinE. Smith Rowe
72′
R. JimenezRodrigo Muniz
72′
74′Yerson Mosquera
Y. Mosquera

Own Goal · asistencia: R. Sessegnon

75′
76′
J. S. LarsenAndre
H. WilsonS. Chukwueze
77′
84′Santiago Bueno
A. IwobiA. Traore
89′
Sander Berge90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal2
19Total Shots5
8Blocked Shots1
11Shots insidebox3
8Shots outsidebox2
13Fouls14
10Corner Kicks1
3Offsides0
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
549Total passes316
477Passes accurate243
87%Passes %77%
1.39expected_goals0.24
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fulham je 6.87, v porovnaní s 6.68 u Wolves. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fulham je H. Wilson (7.15), u Wolves je to S. Johnstone (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fulham prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 18 asistenciami, na čele s H. Wilson (10G). U Wolves je to 10 gólov a 7 asistencií s lídrom S. Bueno (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fulham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Wolves má 5 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fulham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 3 u Wolves s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fulham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Wolves s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Fulham a 76% u Wolves. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fulham nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Wolves. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fulham je 27.4 (najmladší: J. King (18), najstarší: R. Jimenez (34)), zatiaľ čo Wolves má priemer 26.7 (najmladší: K. Hoever (23), najstarší: S. Johnstone (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fulham majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 20 u Wolves. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fulham4-2-3-15-3-2Wolves
GKDEFMIDFWD
1Leno2Tete5Andersen3Bassey30Sessegn.17Iwobi16Berge8Wilson24King22Kevin7Jimenez31Johnsto.26Hoever4Bueno12Agbadou24Toti3Bueno27Bellega.37Krejci5Munetsi9Larsen10Arias

Náhradníci

Tréner: Marco Alexandre Saraiva da Silva

Náhradníci

Tréner: Vítor Manuel de Oliveira Lopes Pereira

FulhamSila pozíciíWolves
6.87
Ø Hodnotenie
6.68
6.92Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 5)6.69
5G 2A4G 3A
6.89Záložník (5 v 3)6.69
16G 13A4G 3A
6.70Útočník (1 v 2)6.50
9G 3A2G 1A
Fulham4-2-3-1
1BrankárB. Leno6.9
2ObrancaK. Tete6.91G
5ObrancaJ. Andersen7.11A
3ObrancaC. Bassey6.81G
30ObrancaR. Sessegnon6.63G1A
17ZáložníkA. Iwobi7.14G3A
16ZáložníkS. Berge6.91A
8ZáložníkH. Wilson7.210G6A
24ZáložníkJ. King6.61G2A
22ZáložníkKevin6.81G1A
7ÚtočníkR. Jimenez6.79G3A
Wolves5-3-2
31BrankárS. Johnstone6.9
26ObrancaK. Hoever6.6
4ObrancaS. Bueno6.83G1A
12ObrancaE. Agbadou6.8
24ObrancaToti6.6
3ObrancaH. Bueno6.71G2A
27ZáložníkJ. Bellegarde6.81G1A
37ZáložníkL. Krejci6.72G1A
5ZáložníkM. Munetsi6.61G1A
9ÚtočníkJ. S. Larsen6.41G1A
10ÚtočníkJ. Arias6.61G

Prehľad zápasu

Fulham zdolal Wolves 3:0. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: R. Sessegnon 9′, H. Wilson 62′, Y. Mosquera 75′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Fulham mal 63% držanie lopty, Wolves mal 37%. Fulham mal 19 striel (6 na bránu), Wolves mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Fulham 1.39 — Wolves 0.24. Fulham urobil 5 striedaní, Wolves urobil 5.

Aktuálna forma

Fulham

LWDLWD

Wolves

DLLLDL

Predpoveď zápasu

Fulham

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Wolves

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Fulham or draw

60%Forma40%
55%Útok45%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

Fulham

  • OtáznyA. Robinson

Wolves

  • OtáznyL. Chiwome
  • OtáznyM. Doherty
  • OtáznyR. Gomes

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fulham

V 218R 183P 315
Nad 2,551
Goals scored838

Vonkajšia bilancia: Wolves

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026