Menu

Nottingham Forest vs Manchester United

City Ground, Nottingham1. novembra 2025 o 16:00
22
Hostia

Manchester United

Rozhodca: Darren England

Udalosti zápasu

Nottingham Forest
Manchester United
Výkop
Douglas LuizR. Yates
14′
34′
Casemiro

asistencia: B. Fernandes

Polčas
M. Gibbs-White

asistencia: R. Yates

48′
N. Savona
50′
Dan Ndoye62′
68′
D. DalotP. Dorgu
77′
L. YoroN. Mazraoui
Igor JesusT. Awoniyi
78′
81′
A. Diallo
85′Noussair Mazraoui
C. Hudson-OdoiI. Sangare
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
8Shots off Goal6
17Total Shots18
6Blocked Shots5
11Shots insidebox8
6Shots outsidebox10
17Fouls0
8Corner Kicks5
2Offsides1
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
350Total passes525
263Passes accurate442
75%Passes %84%
1.93expected_goals1.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nottingham Forest je 6.85, v porovnaní s 6.95 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nottingham Forest je E. Anderson (7.29), u Manchester United je to B. Fernandes (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nottingham Forest prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Gibbs-White (13G). U Manchester United je to 50 gólov a 33 asistencií s lídrom B. Sesko (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nottingham Forest nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Manchester United má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nottingham Forest nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Manchester United s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nottingham Forest nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 3 u Manchester United s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nottingham Forest a 80% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nottingham Forest nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nottingham Forest je 25.4 (najmladší: N. Savona (22), najstarší: M. Sels (33)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 26.0 (najmladší: L. Yoro (20), najstarší: Casemiro (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nottingham Forest majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 30 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nottingham Forest4-2-3-13-4-2-1Manchester United
GKDEFMIDFWD
26Sels37Savona31Milenko.5Murillo3Williams12Luiz8Anderson14Ndoye10Gibbs-W.7Hudson-.19Jesus31Lammens15Yoro4Ligt23Shaw16Diallo18Casemiro8Fernand.2Dalot19Mbeumo10Cunha30Sesko

Náhradníci

Tréner: Angelos Postecoglou

Náhradníci

Tréner: Ruben Filipe Marques Diogo Amorim

Nottingham ForestSila pozíciíManchester United
6.85
Ø Hodnotenie
6.95
6.85Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 3)6.76
5G 3A1G 1A
6.90Záložník (5 v 4)7.14
20G 11A20G 26A
6.60Útočník (1 v 3)6.91
6G 4A29G 6A
Nottingham Forest4-2-3-1
26BrankárM. Sels6.8
37ObrancaN. Savona6.62G
31ObrancaN. Milenkovic6.8
5ObrancaMurillo7.01G
3ObrancaN. Williams6.92G3A
12ZáložníkDouglas Luiz6.8
8ZáložníkE. Anderson7.33G2A
14ZáložníkD. Ndoye6.61G1A
10ZáložníkM. Gibbs-White6.913G4A
7ZáložníkC. Hudson-Odoi6.93G4A
19ÚtočníkIgor Jesus6.66G4A
Manchester United3-4-2-1
31BrankárS. Lammens6.9
15ObrancaL. Yoro6.7
4ObrancaM. de Ligt6.91G
23ObrancaL. Shaw6.71A
16ZáložníkA. Diallo6.92G2A
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
8ZáložníkB. Fernandes7.68G19A
2ZáložníkD. Dalot6.91G3A
19ÚtočníkB. Mbeumo6.99G3A
10ÚtočníkM. Cunha7.19G2A
30ÚtočníkB. Sesko6.811G1A

Prehľad zápasu

Nottingham Forest a Manchester United remizovali 2:2. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: Casemiro 34′, M. Gibbs-White 48′, N. Savona 50′, A. Diallo 81′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Nottingham Forest mal 41% držanie lopty, Manchester United mal 59%. Nottingham Forest mal 17 striel (3 na bránu), Manchester United mal 18 (7 na bránu). Očakávané góly: Nottingham Forest 1.93 — Manchester United 1.12. Nottingham Forest urobil 3 striedaní, Manchester United urobil 2.

Aktuálna forma

Nottingham Forest

WWWWWD

Manchester United

WWWLDW

Predpoveď zápasu

Nottingham Forest

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Manchester United

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Manchester United

8%Forma92%
8%Útok92%
44%Obrana56%
60%Vzájomné zápasy40%

Zranenia a stopky

Nottingham Forest

  • OtáznyO. Aina
  • OtáznyD. Bakwa
  • OtáznyA. Gunn
  • OtáznyC. Wood
  • OtáznyO. Zinchenko

Manchester United

  • OtáznyL. Martinez

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Nottingham Forest3výhry
1remízy7 stretnutí
Manchester United3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

71%

Zápasy s 3+ gólmi

57%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (28%) — kurzy môžu podceňovať Nottingham Forest.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.6%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.7%Remíza 26.2%Hostia 48.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.303.752.05
Max3.433.872.06
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Manchester United · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh28.2%25.0%46.9%
Verejný trh28.7%25.2%46.1%

Nottingham Forest vs Manchester United — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Manchester United (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Nottingham ForestPolčas:01Manchester United
17Strely18
3Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/11/25Nottingham Forest2–2Manchester United3.37/3.81/2.05
01/04/25Nottingham Forest1–0Manchester United2.33/3.42/3.15
07/12/24Manchester United2–3Nottingham Forest1.67/3.98/5.14
30/12/23Nottingham Forest2–1Manchester United3.21/3.64/2.13
26/08/23Manchester United3–2Nottingham Forest1.29/5.66/8.37
16/04/23Nottingham Forest0–2Manchester United5.19/3.94/1.67
27/12/22Manchester United3–0Nottingham Forest1.31/5.48/10.72

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Nottingham Forest

V 95R 86P 121
Nad 2,547
Goals scored365

Vonkajšia bilancia: Manchester United

V 746R 276P 234
Nad 2,553
Goals scored2334

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026