Menu

Brentford vs Newcastle

Brentford Community Stadium, London9. novembra 2025 o 15:00
Domáci

Brentford

31
Hostia

Newcastle

Rozhodca: Stuart Attwell

Udalosti zápasu

Brentford
Newcastle
Výkop
24′
JoelintonJ. Ramsey
27′
H. Barnes
Polčas
49′Dan Burn
K. Schade
56′
Dango Ouattara61′
A. HickeyR. Henry
70′
73′Dan Burn
73′Dan Burn
77′
N. PopeA. Ramsdale
77′
H. BarnesL. Hall
77′
J. MurphyA. Elanga
77′
S. TonaliJ. Willock
I. Thiago

Penalty

78′
M. DamsgaardM. Jensen
84′
Y. YarmolyukV. Janelt
84′
Michael Kayode87′
90+7′Kieran Trippier
D. OuattaraR. Nelson
90+2′
90+6′
Bruno GuimaraesL. Miley
I. Thiago
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
4Shots off Goal3
15Total Shots5
4Blocked Shots1
13Shots insidebox2
2Shots outsidebox3
23Fouls0
6Corner Kicks2
2Offsides0
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves4
423Total passes440
321Passes accurate362
76%Passes %82%
2.35expected_goals0.44
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Brentford je 6.84, v porovnaní s 6.88 u Newcastle. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Brentford je M. Damsgaard (7.01), u Newcastle je to Bruno Guimaraes (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Brentford prispeli v tejto sezóne 42 gólmi a 20 asistenciami, na čele s I. Thiago (22G). U Newcastle je to 33 gólov a 17 asistencií s lídrom Bruno Guimaraes (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Brentford nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Newcastle má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Brentford nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u Newcastle s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Brentford nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u Newcastle s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Brentford a 79% u Newcastle. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Brentford nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Newcastle. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Brentford je 24.6 (najmladší: M. Kayode (21), najstarší: J. Henderson (35)), zatiaľ čo Newcastle má priemer 28.5 (najmladší: N. Woltemade (23), najstarší: K. Trippier (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Brentford majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 27 u Newcastle. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Brentford4-2-3-14-3-3Newcastle
GKDEFMIDFWD
1Kelleher33Kayode22Collins4Berg2Hickey6Henders.18Yarmoly.19Ouattara24Damsgaa.7Schade9Thiago1Pope2Trippier12Thiaw4Botman33Burn39Guimara.8Tonali7Joelint.23Murphy27Woltema.11Barnes

Náhradníci

Tréner: Keith Andrews

Náhradníci

Tréner: Edward John Frank Howe

BrentfordSila pozíciíNewcastle
6.84
Ø Hodnotenie
6.88
7.00Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.85
2G 4A6G 4A
6.83Záložník (5 v 3)7.08
18G 15A11G 8A
6.99Útočník (1 v 3)6.71
22G 1A16G 5A
Brentford4-2-3-1
1BrankárC. Kelleher7.0
33ObrancaM. Kayode6.91G1A
22ObrancaN. Collins6.81G2A
4ObrancaS. van den Berg6.81A
2ObrancaA. Hickey6.6
6ZáložníkJ. Henderson6.81G3A
18ZáložníkY. Yarmolyuk6.71G2A
19ZáložníkD. Ouattara6.85G3A
24ZáložníkM. Damsgaard7.04G4A
7ZáložníkK. Schade6.87G3A
9ÚtočníkI. Thiago7.022G1A
Newcastle4-3-3
1BrankárN. Pope7.0
2ObrancaK. Trippier6.71A
12ObrancaM. Thiaw7.04G
4ObrancaS. Botman7.01G1A
33ObrancaD. Burn6.61G2A
39ZáložníkBruno Guimaraes7.59G5A
8ZáložníkS. Tonali7.02A
7ZáložníkJoelinton6.82G1A
23ÚtočníkJ. Murphy6.73G2A
27ÚtočníkN. Woltemade6.67G3A
11ÚtočníkH. Barnes6.86G

Prehľad zápasu

Brentford zdolal Newcastle 3:1. Zápas sa hral v Premier League 2025. Góly strelili: H. Barnes 27′, K. Schade 56′, I. Thiago 78′ (pen.), I. Thiago 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Brentford mal 49% držanie lopty, Newcastle mal 51%. Brentford mal 15 striel (7 na bránu), Newcastle mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Brentford 2.35 — Newcastle 0.44. Brentford urobil 4 striedaní, Newcastle urobil 6.

Rivalita od 2026

Brentford vs Newcastle vzájomné výsledky

1 stretnutí
Brentford
1
výhier
Remízy
0
Newcastle
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Brentford

WLDDDD

Newcastle

WLLLLL

Predpoveď zápasu

Brentford

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Newcastle

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Brentford or draw

60%Forma40%
53%Útok47%
57%Obrana43%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

Brentford

  • OtáznyJ. Dasilva
  • OtáznyA. Milambo
  • OtáznyB. Arthur

Newcastle

  • OtáznyH. Ashby
  • OtáznyA. Gordon
  • OtáznyV. Livramento
  • OtáznyW. Osula
  • OtáznyY. Wissa

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Brentford

V 67R 46P 71
Nad 2,556
Goals scored276

Vonkajšia bilancia: Newcastle

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 3. 5. 2026